Zaloguj się, aby obserwować  
kootpl

GOTHIC III ( jaki będzie?)

18075 postów w tym temacie

Dnia 29.06.2006 o 19:12, Milteen napisał:

ja jestem ciekaw kiedy demko wydadza :)

A właśnie to jest pewne, że będzie demko G3?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powtórze jeszcze raz czytałem gdzieś nie pamietam gtdzie, że demko Gothica 3 wyjdzie 4 tygodnie czyli miesiąc przed premierą:) Pozdrawiam wszystkich zniecierpliwionych zresztą ja również sie niecierpliwie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2006 o 19:40, wdowiakm napisał:

Powtórze jeszcze raz czytałem gdzieś nie pamietam gtdzie, że demko Gothica 3 wyjdzie 4 tygodnie
czyli miesiąc przed premierą:)


100% prawda :) I Piranie i Jowood jak dobrze kojarzę opublikowali tę informację. Na prawie wszystkich portalach o Gothicu była także zawarta ta informacja !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gothic będzie klasą samą w sobie tudzież punktem odniesienia dla innych gier tej samej klasy.Sądząc po zapowiedziach twórców tejże wspaniałej produkcji można już dziś stwierdzić że ta gra będzie przełomem a inne gry typu mierny Oblivion będą stanowić nikłą konkurencje dla tejże produkcji na którą z zapartym tchem czekają miliony fanów z całego świata dla których wydanie tej gry będzie świętem.My prawdziwy fani tej gry nie możemy się doczekać żeby ruszyć śladami Bezimiennego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2006 o 20:59, DoomnY napisał:

Czemu oceniasz grę, której jeszcze nie ma?


Hmm napisał

"Sądząc po zapowiedziach twórców"

Więc raczej ma prawo do takiej oceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zebys sie nie zawiodl... a po drogie mln fanow obliviona tez jest i tez z niecierpliwoscia czekali na ukazanie sie ich gry dla ktorych to oblivion jest przelom... a te zdania co wypowiadasz sa z powazne dla gry ktora sie jeszcze nie ukazala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2006 o 21:03, Milteen napisał:

zebys sie nie zawiodl... a po drogie mln fanow obliviona tez jest i tez z niecierpliwoscia
czekali na ukazanie sie ich gry dla ktorych to oblivion jest przelom... a te zdania co wypowiadasz
sa z powazne dla gry ktora sie jeszcze nie ukazala


Gothic i Oblivion to gry które wyznają troche inne rozwiązania techniczne więc obie mogą być przełomem, ale na troche innych płaszczyznach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Gothic będzie klasą samą w sobie..." - ...klasą samą dla siebie
"...gry, które wyznają trochę inne rozwiązania..." - wyznawać to można np. winy, a rozwiązania to się ma, coś jest zawiera jakieś rozwiązania techniczne...itd.

Wybaczcie, ale nie mogłem ścierpieć...(odruch zawodowy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.06.2006 o 00:50, verbum napisał:

Wybaczcie, ale nie mogłem ścierpieć...(odruch zawodowy)

Mówi się zboczenie zawodowe :)))
Przepraszam,ale nie mogłem się powstrzymać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2006 o 07:54, BlackBomb napisał:

A po co będą w GOTHIC III różdżki? Będą w nich zaklęcia czy będą podnosiły umiejętności magiczne?

Zaklęcia. Mają ponoć zastąpić runy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2006 o 07:54, BlackBomb napisał:

A po co będą w GOTHIC III różdżki? Będą w nich zaklęcia czy będą podnosiły umiejętności magiczne?


To ma być raczej rozwinięcie typu różdzek z NK. Będą zapewne dodawać manę, a może niektóre będą atakować czarami :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2006 o 10:03, Paqs napisał:

> A po co będą w GOTHIC III różdżki? Będą w nich zaklęcia czy będą podnosiły umiejętności
magiczne?

To ma być raczej rozwinięcie typu różdzek z NK. Będą zapewne dodawać manę, a może niektóre
będą atakować czarami :) :)


Z tego co sie orietuje to różdżki będą spełniały głównie rolę broni do walki w ręcz, tak jak w NK :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2006 o 10:03, Paqs napisał:

To ma być raczej rozwinięcie typu różdzek z NK


A gdzie w NK były różdżki? Bo ja niewidziałem żadnej... Może to dlatego że w NK nie grałem magiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2006 o 11:44, Abi Dalzim napisał:

A gdzie w NK były różdżki? Bo ja niewidziałem żadnej... Może to dlatego że w NK nie grałem
magiem?


Były chyba trzy :P Które dodawały manę jak dobrze pamiętam. Gorax je sprzedawał :) Jedną chyba sam sobie przywłaszczał nawet :) (Nosił sam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować