Zaloguj się, aby obserwować  
kootpl

GOTHIC III ( jaki będzie?)

18075 postów w tym temacie

Jak dla mnie, to najgorzej chodzącą grą jest Q4. W demo nie byłem w stanie wręcz grać, choć ,,Riddicka" jakoś ,,męczę" (wprawdzie w minimalnych detalach, ale nie jest tak źle).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

JEJKU!!
Przeciez to wiadomo ze nie bedzie g1 i g2 w EK bo to edycja dla fanow gry a raczej fanem gry nie jest ten co w nia grał no nie? wiec po co komu g1 i g2. w zestawie powinna byc mapa i duzo innych drobiazgow badz czy badz ja EK biore na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2006 o 19:01, Hopeless napisał:

Jak dla mnie, to najgorzej chodzącą grą jest Q4. W demo nie byłem w stanie wręcz grać, choć
,,Riddicka" jakoś ,,męczę" (wprawdzie w minimalnych detalach, ale nie jest tak źle).


No to raczej nie zagrasz w G3 proponuje wymienic sprzet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Była już omawiana kwestia mapy - otóż psuła by ona całą radość z odkrywania świata gry .
Ja wolałbym ogromny plakat na całą ścianę/sufit :) - To jest coś !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2006 o 20:41, WorldWar3PL napisał:

Była już omawiana kwestia mapy - otóż psuła by ona całą radość z odkrywania świata gry .

Nie wszystkim :P Ja zawsze gdy pierwszy raz grałem w jakąkolwiek czesc Gothica to jak najszybciej kupowałem mape by wiedziec co i gdzie jest :D Tak bardzo mi na mapie nie zalezy, ale jakaś "zapchaj sciana" musi sie w pudełku znaleźść :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2006 o 20:41, WorldWar3PL napisał:

Była już omawiana kwestia mapy - otóż psuła by ona całą radość z odkrywania świata gry .
Ja wolałbym ogromny plakat na całą ścianę/sufit :) - To jest coś !


Nie no wiesz, ten plakat na cala sciane to nie zabardzo ale mapy sie nie odkyrwalo w poprzednich czesciach i tu sie raczej nie bedzie odkyrawc bo to nei gra w kartografa wiec...bende mial mape w grze i tutaj nie rozumie cie skoro w poprzednich czesciach była swietna mapa jak prawdziwa mapa cala a nie ze najde na teren i sie odkrywa takiego czegos nie lbuie a w gothicu 1 i 2 bylo IDEALNIE wiec ja jestem za mapa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przez te coraz to nowe zapowiedzi i nowinki ze świata G3 ślinka leci. A to jeszcze ponad trzy miesiące trzeba czekać :) Ale warto.

Dnia 29.06.2006 o 11:04, Danio X napisał:

Całkiem przyjemna melodia jest w tej 40-sto sekundowej reklamówce Gothica III


Rzeczywiście podkład muzyczny jest niczego sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2006 o 11:23, Paqs napisał:

Przez te coraz to nowe zapowiedzi i nowinki ze świata G3 ślinka leci. A to jeszcze ponad trzy
miesiące trzeba czekać :) Ale warto.

Moze na targach w Lipsku udostepnią już demo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LUDZIE !! JA JUZ NIE WYTRZYMUJE TEGO OCZEKIWANIA JAK OGLADAM TRAILERY TO NORMALNIE NIEWIEM AZ LZA SIE W OKU KRECI!!!! JA CHCE JUZ GOTHIC! I TA MUZYKA AZZ CUDO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2006 o 12:34, SD4HJ napisał:

LUDZIE !! JA JUZ NIE WYTRZYMUJE TEGO OCZEKIWANIA JAK OGLADAM TRAILERY TO NORMALNIE NIEWIEM
AZ LZA SIE W OKU KRECI!!!! JA CHCE JUZ GOTHIC! I TA MUZYKA AZZ CUDO!


Kolego ale nie musisz krzyczeć, wszyscy czekają z niecierpliwościa dam Tobie radę weź zainstaluj sobie część pierwszą i zacznij jeszcze raz przechodzić naprawde działa uwież ja juz w tym roku przechodze jedynke chyba z 15 raz i działa. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2006 o 12:34, SD4HJ napisał:

LUDZIE !! JA JUZ NIE WYTRZYMUJE TEGO OCZEKIWANIA JAK OGLADAM TRAILERY TO NORMALNIE NIEWIEM
AZ LZA SIE W OKU KRECI!!!! JA CHCE JUZ GOTHIC! I TA MUZYKA AZZ CUDO!

Dokładnie. Ja już też nie moge tak dłużej czekać, lecz cuż, trzeba dawać sobie jakoś rade, ale z drugiej strony mogłoby się już ukazać jakaś demo albo wersja beta do ściągnięcia. Mnie nawet by utysfakcjonowało zwykle chdzenie po pustym polu, jednak o "polu" osadzonym w klimacie Gothica :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, były filmy gdzie było pokazane jak po czarno-białym kwadracie chodzi programista pełzaczem, naturalnie wszystkie hdr''y i shadery on - coś pięknego : - )
Demo zostanie oddane do dyspozycji graczy 4 tygodnie przed premierą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>weź zainstaluj sobie część pierwszą i zacznij jeszcze raz przechodzić naprawde działa uwież ja juz w tym roku

Dnia 29.06.2006 o 15:36, wdowiakm napisał:

przechodze jedynke chyba z 15 raz i działa. Pozdrawiam:)


W pewnym momencie to grę byś przeszedł z zamkniętymi oczami xD xD
Ja właśnie dla zabicia czasu gram sobie w GI. Dziś skończyłem grę jako nekromanta, teraz pogram sobie w GII NK, a potem znowu w GI :) Niech już nadejdzie premiera chociażby dema :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2006 o 15:40, WorldWar3PL napisał:

Heh, były filmy gdzie było pokazane jak po czarno-białym kwadracie chodzi programista pełzaczem,
naturalnie wszystkie hdr''y i shadery on - coś pięknego : - )
Demo zostanie oddane do dyspozycji graczy 4 tygodnie przed premierą.

Wiem widziałem ten filmik :) Nawet próbowałem zapomocą strzałek mojej klawiatury nim sterować (pełzaczem), ale to tylko filmik, niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.06.2006 o 15:42, Paqs napisał:

W pewnym momencie to grę byś przeszedł z zamkniętymi oczami xD xD
Ja właśnie dla zabicia czasu gram sobie w GI. Dziś skończyłem grę jako nekromanta, teraz pogram
sobie w GII NK, a potem znowu w GI :) Niech już nadejdzie premiera chociażby dema :D :D :D

No w niektórych momentach robie wszystko na pamięc:)
Co do Gothica 3 to tez nie moge się doczekać ale będe grał w poprzednie części:)
Mam nadzieję, że w G3 dowiemy się chociaz za co nasz bezimienny został skazany i zesłany do Górniczej Doliny:)
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2006 o 15:55, WorldWar3PL napisał:

I może w końcu Lee ujrzy sprawiedliwość, gdyż został wysłany nieprawnie do GD....

I moze my Lee pomozemy ujrzeć tą sprawiedliwosc :)) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować