Zaloguj się, aby obserwować  
kootpl

GOTHIC III ( jaki będzie?)

18075 postów w tym temacie

A jak myślicie czy jak wyjdzie patch do Gothic 3 to będzie przymus do ściągnięcia go aby gierka poszła. Pytam się oto bo mam piratów z karaibów zarejestrowanych i niechce mi ściągnąć patcha. Bo pisze błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2006 o 21:00, Misiekolxp001 napisał:

A jak myślicie czy jak wyjdzie patch do Gothic 3 to będzie przymus do ściągnięcia go aby gierka poszła.


nie no aż tak źle to nie będzie, Gothic 3 napewno będzie chodził bez patcha tylko, że może w nim być trochę błędów, toż to głupota wypuszczać nową grę która by nie działała ;) patcha nie będziesz msuiał ściągać, ale jeśli chciałbyś nie mieć błedów to wtedy patch się bardzo przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki jestem tak powiem upier...wy bo boje się o gierke którą zamówiłem i myślałem że jak też niebędzie się dało ściągnąć patcha to bede musiał kupić jeszcze raz ale już nie phe order

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2006 o 21:07, Misiekolxp001 napisał:

Dzięki jestem tak powiem upier...wy bo boje się o gierke którą zamówiłem i myślałem że jak
też niebędzie się dało ściągnąć patcha to bede musiał kupić jeszcze raz ale już nie phe order

Jeżeli maiłbyś nie grać przez to,że nie ściągałeś patcha,to tylko w przypadku gry przez sieć... a przecież Gothic nie ma multiplayera:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że patch nie będzie potrzebny do uruchomienia gry. Ale wiadomo, zawsze to lepiej ściągnąć patcha i mięc mniej błędów ;) Powiem szczerze - wolałbym czekać nawet tydzień dłużej na premierę gry w polsce (20 pazdziernik) i mieć patcha załączonego w instalator G3 (coś ala'' Noc Kruka), niż mieć grę trzynastego, a patcha wypalać na innej płytce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś, kiedy jest polska premiera G3? Równocześnie ze światową czy z (co bardzo prawdopodobne) opóźnieniem? Jesli tak, to jakim?

Od razu powiem, że nie chce mi się sprawdzać wszystkich stron tematu, bo przeczytanie ich zajełoby mi czas nie krótszy niz ten, który do owej premiery pozostał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2006 o 21:00, Misiekolxp001 napisał:

A jak myślicie czy jak wyjdzie patch do Gothic 3 to będzie przymus do ściągnięcia go aby gierka
poszła.(...)


Poruszyłeś ciekawy temat, choć nie bezpośrednio...Na pewno wersja bez patcha będzie w pełni grywalna - żadna firma nie oddałaby do sprzedaży gry, która byłaby niegrywalna, zatem na pewno w Gothic 3 bez patch''a będzie można grać bez problemów. Co poprawi patch? Trudno powiedzieć - może usunie pomniejsze błędy, poprawi optymalizację, tak, że gra będzie lepiej chodzić na słabszych sprzętach itp. Co jest jednak ciekawe, to to, że faktycznie Piranha Bytes, a może raczej JoWooD z Koch Media, mogą faktycznie wprowadzić rejestrację przy pobieraniu owego patcha...
Dlaczego tak sądzę? Ano dlatego, że pojawiła się dziś informacja prasowa o takim tytule:

"Koch Media, JoWooD & Namco Bandai: Zero Tolerance Policy against Piracy"
i fragment tej informacji:

"The three publishers announced their intention to fight against piracy in file sharing networks. They want to identify early seeders through their IP address and prosecute them with support by the GVU."
źródło:
http://www.rpgdot.com/#50848

Pokrótce - jest w niej mowa o tym, że "trzej producenci gier Koch Media, JoWooD i Namco Bandai ogłosili zamiar walki z piractwem internetowym. Chcą identyfikować tzw. seederów poprzez IP adres i karać ich zgłaszając do GVU."

Dlatego całkiem możliwe, że zdecydowali się na ten patch juz przed premierą, aby można go było pobrać tylko po zarejestrowaniu. Hmm...chociaż nie wiem, czy to coś by zmieniło w kwestii piractwa...
Cóż, czekajmy na nowe informacje o Gothic 3, patchu, premierze - w najbliższym tygodniu/ach powinno ich być sporo. :)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

o czym Ty mowisz path bedzie malym plikiem do zassania z netu ( prawdopodobnie ze strony PB ) i raczej nie ukaze sie na plytce bo jak wiemy G3 trafil juz do tloczni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2006 o 21:20, Taschon napisał:

Wie ktoś, kiedy jest polska premiera G3? Równocześnie ze światową czy z (co bardzo prawdopodobne)
opóźnieniem? Jesli tak, to jakim?

Od razu powiem, że nie chce mi się sprawdzać wszystkich stron tematu, bo przeczytanie ich zajełoby
mi czas nie krótszy niz ten, który do owej premiery pozostał.


Gra powinna pojawić się u nas 13 pazdziernika lub odrobinę pozniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2006 o 21:20, ...TrzCIna... napisał:

o czym Ty mowisz path bedzie malym plikiem do zassania z netu ( prawdopodobnie ze strony PB
) i raczej nie ukaze sie na plytce bo jak wiemy G3 trafil juz do tloczni


Mi chodzi o POLSKĄ wersję. O czym ja mówie? Zobacz sobie na Noc Kruka. Instaluje się ona odrazu z patchem 2.6, a niemiecka wersja standardowo jest instalowana w wersji 2.5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2006 o 21:21, Respev- napisał:

Gra powinna pojawić się u nas 13 pazdziernika lub odrobinę pozniej.

Tego sam się domyśliłem. Ale kiedy będzie znzna konkretna data prmemiery? Niecały miesiąc przed nią CDP powinno ją znać o podać, skoro często na wiele miesięcy pred ukazaniem się gry pojawiają się dzienne daty premier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2006 o 21:26, Taschon napisał:

> Gra powinna pojawić się u nas 13 pazdziernika lub odrobinę pozniej.
Tego sam się domyśliłem. Ale kiedy będzie znzna konkretna data prmemiery? Niecały miesiąc przed
nią CDP powinno ją znać o podać, skoro często na wiele miesięcy pred ukazaniem się gry pojawiają
się dzienne daty premier.


Lol, a skąd mamy wiedzieć, kiedy będzie podana konkretna data? To już nie od nas zależy.

@verbum - a skąd JoWood dowie się, że mam pirata? Mogę przecież nie instalować pirata, zarejestrować się i pobrać patcha :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak wiem ale jezeli nie bedzie opoznienia miedzy premierami to nie bedzie tego patha na plycie tylko w necie i nie masz sie co martwic :)
mysle ze ten path bedzie tez dostepny na serwerze CDP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2006 o 21:35, ...TrzCIna... napisał:

tak wiem ale jezeli nie bedzie opoznienia miedzy premierami to nie bedzie tego patha na plycie
tylko w necie i nie masz sie co martwic :)
mysle ze ten path bedzie tez dostepny na serwerze CDP


No właśnie jak będzie w necie, a nie na płycie, to będę się martwił :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wogule nie wiem co to za paranoja z tym rejestrowaniem elektronicznym
jakktos bedzie chcial sciagnac gre z netu to i taj ja sciagnie
a co do tego patha to kurde sciagnieciesobie go z netu i na pulpicie zamiescicie z nawa "WANE NIE KASOWAC" albo nagracie na dyskietke ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2006 o 21:29, Respev- napisał:

@verbum - a skąd JoWood dowie się, że mam pirata? Mogę przecież nie instalować pirata, zarejestrować
się i pobrać patcha :]


I to jest ich cała polityka. Żeby obniżyć cenę to nie. Wolą szpiegować całą kulę ziemską. Jak już chcą mieć tak wysokie ceny to niech przynajmniej tak zabezpieczą grę, żeby niedało sie jej złamać przynajmniej przez rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to niech przynajmniej tak zabezpieczą grę, żeby niedało sie

Dnia 17.09.2006 o 21:49, Yiberion napisał:

jej złamać przynajmniej przez rok.


hehe to jest nie mozliwe :D:D:D:D
nie ma takiego zabezpieczenia zeby go nie zlamac zreszta sa latwiejsze sposoby zeby uruchomic gre z zabezpieczeniami na kompie tzw. metody fizyczne ;)
masz np. obraz plyty i podomtowujesz go do daemona albo alkohola 120% potem wypinasz zasilanie do dyskow z napedami fizycznymi ( komputer ich nie widzi ) i odpalasz gre :) - jedynym napedem jaki jest w Twoim kompie jest ten wirtualny
w tym momecie jakie kolwiek zabezpieczanie gire jest zbedne :)
pozostaje tylko Twoje sumienie czy pozwolisz na to by praca ludzi ktorzy tworzyli ta gre poszla na marne
ja osobiscie mialem w domu kilka gierek z netu ale Gothici sa u mnie orginalne w ten sposob chce pokazac to ze podziwiam tych ludzi z PB za to co robia

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować