Zaloguj się, aby obserwować  
kootpl

GOTHIC III ( jaki będzie?)

18075 postów w tym temacie

Dnia 17.09.2006 o 16:02, Wap napisał:

zapomniałeś, że do kolonii trafiało się za każde, najmniejsze przewinienie. może ukradł jabłko
ze straganu? zresztą to ,ze nie ma specjalizacji wiele wyjaśnia, gdyby je miał tak łatwo by
niewpadł...

Mnie się wydaje że Bezimienny trafił do kolonii za wykonanie zlecenia morderstwa królowej. Najwyraźniej doradcy króla i przeciwnicy Lee byli chytrzejsi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2006 o 16:07, Vandermichen napisał:

mam procka 1.2 GHZ ,powiedzcie czy pójdie( chodżby miał się ciąć)Gothic3. Ewentyalnie jak podkręce
do 1.5ghz to czy pójdzie??

Co wszystkim szkodzi sprawdzić wymagania sprzętowe? :P
Każdy się dopisuje do wątku zamiast samemu poszukać :/

Proszę: http://www.gram.pl/sklep_karta.asp?e=9wnl7
Na dole są wypisane wymagania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2006 o 16:07, Vandermichen napisał:

mam procka 1.2 GHZ ,powiedzcie czy pójdie( chodżby miał się ciąć)Gothic3. Ewentyalnie jak podkręce
do 1.5ghz to czy pójdzie??

Ten temat skończyliśmy wczoraj. Ale co tam... Sam procek niewystarcza podaj swoją karte graficzną oraz ilość ramu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2006 o 15:24, gaax napisał:

Nie zastanawialiście się kiedyś jak to się stało, że bezimienny ze zwykłego przestępcy jakim
był w na początku GI stał się herosem, którem przyjdzie uratować świat? :)



"Moze jestes wybrancem boow"
"Jakby nie czuwali nad toba bogowie juz dawno bys nie zył"

To pamietam:D PRzeszeldme je po 12 razy wiec pamietam wiekoszosc:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2006 o 16:07, Vandermichen napisał:

mam procka 1.2 GHZ ,powiedzcie czy pójdie( chodżby miał się ciąć)Gothic3. Ewentyalnie jak podkręce
do 1.5ghz to czy pójdzie??

Chłopie o co się martwisz pójdzie ci na max detalach w rozdziałce 1280 na 1200 i ani nie kwiknie zresztą sprawdz na karcie gry jest w planie wydawniczym tam sie przekonasz ze mam racjee ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2006 o 16:37, Misiekolxp001 napisał:

Sory za 2 posty. Co sądzicie o dodatku do Gothic 3?


Co mamy sadzic, nic o nim niewiemy, nawet jeszcze pdostawki nei wydali a juz dodatek niech dobrze zrobia ale tak za pol roku albo pozniej neich wydadza zeby byl czas na przejscie ale oni chyba o tym wiedza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2006 o 16:37, Misiekolxp001 napisał:

Sory za 2 posty. Co sądzicie o dodatku do Gothic 3?


ja narazie nic o nim nie sądzę ;) bo oprócz tego, że będzie to nie wiem o nim praktycznie nic, jak się dowiem coś o nim więcej to wtedy będę się mógł na ten temat wypowiedzieć. zresztą za bardzo po głowie mi chodzi podstawka Gothica 3 żeby się przejmować dodatkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2006 o 16:41, cinus` napisał:

> Sory za 2 posty. Co sądzicie o dodatku do Gothic 3?

ja narazie nic o nim nie sądzę ;) bo oprócz tego, że będzie to nie wiem o nim praktycznie nic,
jak się dowiem coś o nim więcej to wtedy będę się mógł na ten temat wypowiedzieć. zresztą za
bardzo po głowie mi chodzi podstawka Gothica 3 żeby się przejmować dodatkiem.


Podpisuje sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mógłbym sądzić wiele, a wtedy pewnie kilka osób też by zaczęło tak sądzić aż do ujawnienia prawdziwych informacji :)
Ale narazie koniec z głupimi żartami... nie sądzę nic

Jak zagram w podstawkę to będę w stanie powiedzieć, czy w ogóle warto cokolwiek sądzić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale oni (PB) też są hardcorowi, jeszcze niewyszedł G3 zwykły a oni już dodatek. Jeszcze pare tygodni temu to źle wróżyło, gdyż prasa donosiła że owe prace trwają już miejwięcej od czerwca. Jeżeli G3, w co niewątpie, odniesie masowy sukces, to PB powinno zostać najlepszą firmą roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie dodatek może być od razu po podstawce oby w polsce wyszedł szybko w przeciwieństwie do nocy kruka na ktora dlugo czekalismy. Szkoda ze do jedynki PB nie zrobili dodatku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dwie najlepsze według mnie gry zrobili Niemcy. Chodzi mi o serie Gothic i Far Cry. Najlepsze są niemieckie firmy i ich pracownicy. Bez wątpienia hardcorowi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w sumie to nie dziwie sie ze robia dodatek
gra tak czy siak odniesie sukces ( spojzec wystarczy na tlumy ludzi ktore przylazly na GC a do tego na ogrom pracy jaka JoWood wlozylo w wypromowanie gry )
dodatek robia i slusznie :)
mnie najbardziej ciekawi czy dowiemy sie wkoncu dlaczego B. trafil do GD i czy odwiedzimy jakis teren w ktorym przebywal przed zeslaniem za bariere - osobiscie chcialbym poznac przeszlosc naszego bohatera :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A propos tego dodatku, to ciekawe ile razy przełożą jego datę premiery, bo jeśli tyle razy ile samej podstawki, to sobie poczekamy;). A tak na serio, to jeszcze G3 nie trafił do sprzedaży, a oni już o dodatku mówią... Trochę umiaru! Niech ci ludzie nie robią szybko, ale dobrze. Z dodatkiem nie ma co się spieszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować