Zaloguj się, aby obserwować  
kootpl

GOTHIC III ( jaki będzie?)

18075 postów w tym temacie

Dnia 17.09.2006 o 14:00, marlin15 napisał:

nie bedzie poziomow trudnosci w Gothic 3 ... oficjanie było mowinoe ze np jezeli my bedziemy
mieli 20 poziom to przeciwnik ok 23-24...


tu chodzi o poziom trudności gry czyli łatwy, średni i wysoki... a nie o poziomowanie przeciwników ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2006 o 14:00, marlin15 napisał:

nie bedzie poziomow trudnosci w Gothic 3 ... oficjanie było mowinoe ze np jezeli my bedziemy
mieli 20 poziom to przeciwnik ok 23-24...

Zatem skąd wziął się news verbum''a? Udziela się on w tym temacie dłuższy czas i nie wydaje mi się, że wymyślił tę informację by narobić szumu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to ja nie wiem jaki bedzie ... ale sadzac po wypowiedzi KaiRo... to jak my bedziemy mieli 20. to przeciwnik 24... ta gra nie bedzie łątwa... ale po filmikach i recenziach gazet niemieckich i serwisów... to AI jest troszke zkopane... no chyba ze patch to poprawi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2006 o 13:47, diablolod napisał:

przykro mi ale bylo mowione kto co jak wiec wiesz...


Tnijcie cytaty do licha! Nic nie można znaleźć przez takie śmiecenie!

Owszem był cytat odnośnie tej informacji, ale było podany po niemiecku tu:
http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=74&pid=10928
Ja podałem po angielsku, oraz co jeszcze raz powtórzę - podałem dwie informacje, nie jedną...

Co do tej drugiej informacji - czyli poziomów trudności - to nie mylcie poziomów trudności, które wybieramy przed rozpoczęciem gry, z tzw. skalowaniem znanym z Obliviona, którego nie będzie w Gothic 3 (może z wyjątkiem tzw. bossów).
Hmm... - jeśli nie będzie wśród tych poziomów trudności takiego poziomu jak "normalny" - to PB mnie wkurzy i to mocno...ogólnie poziomy trudności to się do shooterów nadają a nie do takiej gry jak Gothic, gdzie świat ma być spójny, a nie modyfikowalny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2006 o 14:03, cinus` napisał:

tu chodzi o poziom trudności gry czyli łatwy, średni i wysoki... a nie o poziomowanie przeciwników
;)

czyli poziomowanie przeciwników to takie coś jak jest w oblivionie? Ehh.... mam nadzieję że jeśli to będzie to będzie jakiś patch usuwający to.
Jeśli natomiast będzie łatwy, średni, trudny to nawet ok. W końcu to jest gra którą się przechodzi po kilka razy... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2006 o 14:10, rick90 napisał:

czyli poziomowanie przeciwników to takie coś jak jest w oblivionie? Ehh.... mam nadzieję że
jeśli to będzie to będzie jakiś patch usuwający to.


poziomowanie, skalowanie... to to samo raczej tylko, ze tego w Gothicu 3 (prawie) nie będzie, poziom przeciwników nie będzie wzrastał wraz z bezimiennym tak jak to jest w Oblivionie, będzie tylko nieznacznie się tak robiło (plus minus o kilka poziomów) i tylko przy niektórych postaciach z tego co wiem.

Dnia 17.09.2006 o 14:10, rick90 napisał:

Jeśli natomiast będzie łatwy, średni, trudny to nawet ok. W końcu to jest gra którą się przechodzi
po kilka razy... ;)


te poziomy to podałem jako przykładowe, bo jakie będą to ja nie wiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2006 o 14:04, Jakub Wędrowycz napisał:

Zatem skąd wziął się news verbum''a? Udziela się on w tym temacie dłuższy czas i nie wydaje
mi się, że wymyślił tę informację by narobić szumu...


Przeca podałem źródło...:) - mogę zacytować tę informację po angielsku:

"Gamona played a test-version that didn''t contain all the features, things like the tutorial, intro, etc. were missing. Some of the things they discuss are the new group-attacks, especially convenient when fighting multiple orcs, the changeable difficulty level and the performance."

źródło:
http://www.rpgdot.com/#50844
news zat.: "Gothic 3: The hype continues [update!]"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

poczekamy zobaczymy... ciekwae co mieli na mysli autorzy tych recenzji ze cos jest nie tak z AI... chodzi o to co w fulmikach bylo... ??? a moze to naprawili a pojawiło sie cos nowego... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2006 o 13:50, diablolod napisał:

> > > Poziomy trudności w gothicu to jest bzdura skad teraz bede wiedział na jaki
poziom
> ustawić
> >
> > > zeby gralo sie z takim samym stopniem trudności jak w poprzednich czesciach
ehhhhh
>
> > >
> >
> > cholera, mi też to nie odpowiada ;/ jaki mam miec poziom jako weteran G, ale tak
żeby
> grało
> > mi się dobrze? normalno-wysoki?
>
> jejciu no sprawdzisz skad mamy wiedziec

no tylko jak on ma sprawdzic??:>


jak wyjdzie gra napisalem sprawdzisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2006 o 14:00, marlin15 napisał:

nie bedzie poziomow trudnosci w Gothic 3 ... oficjanie było mowinoe ze np jezeli my bedziemy
mieli 20 poziom to przeciwnik ok 23-24...


NIE bedzie skalowania trudnosci! PB powiedziała ze to wtedy by gra stracila klimat i nie było by zadowolenia ze sie ma dobra postac! to nie oblivion i wszystko bedzie po staremu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.09.2006 o 14:09, verbum napisał:

Hmm... - jeśli nie będzie wśród tych poziomów trudności takiego poziomu jak "normalny" - to
PB mnie wkurzy i to mocno...ogólnie poziomy trudności to się do shooterów nadają a nie do takiej
gry jak Gothic, gdzie świat ma być spójny, a nie modyfikowalny...


święte słowa, dać mu wina! ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zastanawialiście się kiedyś jak to się stało, że bezimienny ze zwykłego przestępcy jakim był w na początku GI stał się herosem, którem przyjdzie uratować świat? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Marnym musiał być przestępcą skoro dostał się do koloni bez żadnych specjalizacji w przestępczym fachu. Może, miał wrogów którzy mu pomogli, bo na bandziora to niewygląda ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2006 o 15:30, Yiberion napisał:

Marnym musiał być przestępcą skoro dostał się do koloni bez żadnych specjalizacji w przestępczym
fachu. Może, miał wrogów którzy mu pomogli, bo na bandziora to niewygląda ...


Przestępca to szerokie pojęcie, a poza tym po tym jak odnosi się do innych, że księdzem to on nie był;)
To się nazywa resocjalizacja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś mi wcieło kawałek tekstu.
No po tym jak się od nosi do ludzi i jakie ma odzywki to sądz, że księdzem raczej nie był;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2006 o 15:30, Yiberion napisał:

Marnym musiał być przestępcą skoro dostał się do koloni bez żadnych specjalizacji w przestępczym
fachu. Może, miał wrogów którzy mu pomogli, bo na bandziora to niewygląda ...


zapomniałeś, że do kolonii trafiało się za każde, najmniejsze przewinienie. może ukradł jabłko ze straganu? zresztą to ,ze nie ma specjalizacji wiele wyjaśnia, gdyby je miał tak łatwo by niewpadł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować