Zaloguj się, aby obserwować  
kootpl

GOTHIC III ( jaki będzie?)

18075 postów w tym temacie

Dnia 18.09.2006 o 12:03, WorldWar3PL napisał:

Ja się poirytuję, jak zainstaluje grę i okaże się, że jednak na radeonie 9550 się nie uruchomi
- normalnie hurra ;-) Z tego co wiem Radeon 9550 posiada pixel shadera 2.0, a do gry wymagany
jest 1.3 - czyli MOŻE pójdzie...


Uruchomi się a nie pójdzie :P Ja bym się na takiej karcie spodziewał pokazu slajdów na ultra low :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oblivion wesoło chodzi na low-medium, czyli G3 wesoło na low pójdzie ;-) Ten sam silnik przecie ! :) Tylko podrasowany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiec mi bedzie chodzic na wysokich bo na takich mi chodzi oblivion...
Wogle jeszcze niema EK co to ma znaczyc JAY Z najpierw obiecujesz a potem bez wyjasnienia czemu neima nic nie mowisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2006 o 12:08, Kodi127 napisał:

> Szok... zgadujcie, gdzie przed chwilą słyszałem głos bezimiennego ( Jacka Mikołajczaka
) -
> w niskobudżetowej bajce na ZigZap... Taki głos tak się marnuje ;-)

O zgrozo, też to słyszałem...

Gdzieś mówiono, bliżej nam tego nie wyjawili, że jakimś magicznym sposobem magiczne runy magicznie
przestały być magiczne i stały się bezużyteczne... Runy były zrobione z magicznej rudy, więc
może ruda też straciła swoją moc. Co o tej teorii sądzicie?


Jak byś czytał większość info do gothica 3 to byś wiedział, że będą magiczne bronie, a co za tym idzie i magiczna ruda(bo takze będzie się tworzyc magiczne bronie), więc run nie będzie bo będą ciekawsze sopsoby używania magii. Pozdro :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2006 o 12:58, WorldWar3PL napisał:

Oblivion wesoło chodzi na low-medium, czyli G3 wesoło na low pójdzie ;-) Ten sam silnik przecie
! :) Tylko podrasowany...

Ja mam Radeona 9600 Pro i wiem, ze gra, jeżeli nawet ójdzie bedzie się cięła jak nie wiem co, dlatego mam zamiar sobie kupić jakiegoś nowego GeForce 6800GT lub 7600 Gs tylko nie wiem, które lepsze bo seria GT jest o wiele droższa nawet od niektórych nowych kart z serii 7 i nie wiem dlaczego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupuje gothic 3 ek a potem jak przejde to nwn2 przejde a potem chce kupic wowa, zmaczy chce kupic teraz ale czekam az przejde gothic 3:D cos mnie do wowa ciagnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2006 o 14:22, asr napisał:

Kupuje gothic 3 ek a potem jak przejde to nwn2 przejde a potem chce kupic wowa, zmaczy chce
kupic teraz ale czekam az przejde gothic 3:D cos mnie do wowa ciagnie

Dla mnie WoW jest nudny a do tego ten abonament, to nie dla mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

najbardziej denerwuje mnie to, że nie tylko cdp nie podał zawartości EK ale nadal nie ma daty wyjścia( jeżeli EK ma opóźnić wyjście gry to ja wole bez EK ale żeby gra wyszła wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2006 o 09:22, WorldWar3PL napisał:

Niestety, elementy EK raczej nie mogą być takie same we wszystkich krajach. Dlaczego - nie
wiem, czasem tak jest, ale bardzo rzadko ;-) Jestem pewien, że za wszelkie opóźnienia związane
z informacją o EK jest winny JoWood, a CDP nie ma nic na sumieniu w tej sprawie. Lecz gdyby
jednak...
<ostrzy topór z XVI wieku>


oj, jak z XVI w to strasznie zardzewiały jest, tam co ostrzyć nie ma ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wierz mi, moje ręce potrafią zdziałać cuda ;-)
Z tego co pamiętam, były podawane jakieś daty w Gothicu, bodajże na grobie Rhobara, Gomeza ( nie pamiętam, ale imie podobne do któregoś z tych ) - może Rhobara pierwszego, ojca aktualnego władcy Myrthany ?
Było tam coś w rodzaju 1000 roku - jeżeli dobrze zapamiętałem, to akcja gry toczy się w < X wieku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wszyscy na tym forum od pewnego czasu zjezdzaja pracownikow CDP z szczegulnie Jay Z-ego
jak nie podali info o EK to znaczy ze nie ma nic nowego by Wam podac po co mieliby pisac "Sorry nie mamy dla Was nowych informacji o EK bo nie skontaktowali sie z nami" - tego chyba sami mozecie sie domyslec
wiec powtorze
jak bedzie cos noweg o EK to napewno sie o tym dowiecie bo nikt nie bedzie tego ukrywal :))


Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2006 o 15:15, ...TrzCIna... napisał:

wszyscy na tym forum od pewnego czasu zjezdzaja pracownikow CDP z szczegulnie Jay Z-ego
jak nie podali info o EK to znaczy ze nie ma nic nowego by Wam podac po co mieliby pisac "Sorry
nie mamy dla Was nowych informacji o EK bo nie skontaktowali sie z nami" - tego chyba sami
mozecie sie domyslec
wiec powtorze
jak bedzie cos noweg o EK to napewno sie o tym dowiecie bo nikt nie bedzie tego ukrywal :))


Pozdr.


my czekamy chociaż na to "sorry nie skontaktowali się z nami etc." bo narazie o obecnym stanie polskiej EK nie wiemy NIC ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no to tego mzna sie domyslec po tym ze nie ma zadnych informacji bo przeciez jakby cos bylo TO BY NAS POINFORMOWALI BO NIE MAJA ZADNEGO INTERESU W TYM ZEBY TO UKRYWAC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2006 o 12:58, WorldWar3PL napisał:

Oblivion wesoło chodzi na low-medium, czyli G3 wesoło na low pójdzie ;-) Ten sam silnik przecie
! :) Tylko podrasowany...


Podrasowany w tym wypadku = zmieniony w 80 % :P No ale przekonasz się jak już G3 wyjdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no w sumie racja ale wiesz wszyscy są niecierpliwi, jednak coś czuje ze EK zbliża się wielkimi (troche wolnymi) krokami :P
pozdro for @ll

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2006 o 17:38, nadol91 napisał:

no w sumie racja ale wiesz wszyscy są niecierpliwi, jednak coś czuje ze EK zbliża się wielkimi
(troche wolnymi) krokami :P
pozdro for @ll


a ja czuje ze bedzie wygladac jak europejska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2006 o 17:41, asr napisał:

> no w sumie racja ale wiesz wszyscy są niecierpliwi, jednak coś czuje ze EK zbliża się
wielkimi
> (troche wolnymi) krokami :P
> pozdro for @ll

a ja czuje ze bedzie wygladac jak europejska


no a co?? my nie w europie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować