Zaloguj się, aby obserwować  
kootpl

GOTHIC III ( jaki będzie?)

18075 postów w tym temacie

Dnia 26.09.2006 o 22:05, diablolod napisał:

@janosikPL
jakby nie patrzec to to samo co na tym pudelku pisze;)

no niby tak, ale przecież wymagania na pudełku to za mało :P trzeba potwierdzenia, bo pudełka kłamią ;)


i do jasnej cholery skończcie z tymi kartami graficznymi / procesorami itp.
motyw przewodni brzmi: "GOTHIC III ( jaki będzie?)" a nie "G3 - jaki komputer kupić żeby mi chodził / czy pójdzie mi G3 "

marlin15
na gram.pl pojawią się informacje o G3 najprawdopodobniej, gdy:
- CDP dogada się z JW co do EK
- będzie już możliwość zamawiania EK
- rozpocznie się odliczanie do premiery
- będzie premiera
- pojawi się demo
- no i artykuł "G3 okiem Xxx"
moje przypuszczenia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2006 o 22:20, Yiberion napisał:

Wciąż nie wiele wieksza wydajność od 6800 gs. Praktycznie droższa o około 50%, a wydajność
niewiele wyższa. W tej chwili niewarto kupować 7600 gt.


no ale 6800GS jest vhyba nico drozszy...
ale mysle ze 7900GT jest nico lepszy niz 6800GS :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No jest nie co lepszy. Ale za to droższy o 50%. W tej chwili niewarty tej kasy, wolałbym zaoszczędzic te 200zł i zainwestowac w jeszcze jedną kostke ramu. Gotikowi sie podniosły wymagania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2006 o 22:28, Yiberion napisał:

No jest nie co lepszy. Ale za to droższy o 50%. W tej chwili niewarty tej kasy, wolałbym zaoszczędzic
te 200zł i zainwestowac w jeszcze jedną kostke ramu. Gotikowi sie podniosły wymagania :)


a tam ja to odrazu 7800 gtx kupuje;)

a na powaznie...mnie to zabardzo nie obchodzi bo to w koncu nie za moja kase...a zawsze lepsze;)
a kostka ramu... tak- takze ma brat kupic:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiesz no sam nie wiem po co k. grafoczna za 30 tysi ale byla jedna z drozszych tak samo jak plyta pod ten socet co procek ktory kosztuje ok 4 tysi wiec ogulnie to jest sprzet za ok 50 tys. :) dla zapalencow graficznych 3dmaxowych i photosshopowych wariatow ktorzy lubia wysokie rozdzielczosci
ja sam mam zamiar jak dobrze pojdzie pograc na
PIV 2800 podkrecone na 3000 lub 3200 ( chociaz nie wime czy to cos da bo nie znam sie na tym i najpierw pogadam z qumplem czy wogule warto )
1024 DDR 400 w dualu
gf 7600GS

reszta malo wazna :)
jak pogram na srednich to gites majonez a jak pogram na srednio - niskich na razdzialce 1280x1024 to jeszcze lepiej bo mam fajny monitorek 19'' :)
wiec narazie czekam na splyw kasy

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2006 o 23:18, diablolod napisał:

jak to obejrzec??:/


poszukaj opcji ''Kostenlosen Stream starten'' i na to kliknij, następnie wybierz jakość z jaką chcesz oglądać i stream powinien Ci się po chwili odtwarzać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2006 o 23:18, diablolod napisał:

> > Nowy aż 12 minutowy filmik z Gothica 3: http://www.gamestar.de/aktuell/gamestartv/

>
> nie ma gdzieś do ściągnięcia? bo tutaj widzę, że tylko można streama obejrzec...

jak to obejrzec??:/


Polecam wersje mid, jest niemal taka sama jak high i o WIELE szybciej sie ładuje ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2006 o 23:18, diablolod napisał:

> > Nowy aż 12 minutowy filmik z Gothica 3: http://www.gamestar.de/aktuell/gamestartv/

>
> nie ma gdzieś do ściągnięcia? bo tutaj widzę, że tylko można streama obejrzec...

jak to obejrzec??:/


Ściągnąć się nie da (jesli nie masz abonamentu), ale można obejrzeć. Wejdź po prostu tutaj: http://www.gamestar.de/index.cfm?pid=10&pk=210&op=dfs i wybierz w jakich detalach chcesz oglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dzienks sam doszlem po chwili:P
ale ja mam cos z netem i mi doszlo tylko do momentu w ktorym czyta ksiazke:(

przynajmniej tera wiemy co bedziemy robic na samym poczontku ale ham na zlosc intro pierwsze wylonczyl:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajny filmik, ale komentator przekazał niestety bardzo smutną nowinę (przynajmniej w moim odczuciu). Mianowicie przedmioty w skrzyniach będą generowane PRZYPADKOWO i w jakiś sposób skalowane w zależności od zaawansowania gry. Tak więc można chyba zapomnieć o szybkim znalezieniu dobrej broni :) Moim zdaniem wiadomość tragiczna wpływ parszywego (1000000000000000 razy przeklętego) Obliviona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Dla tych co zamierzają kupywać w najbliższym czasie karte, aby móc sobie zagrać w konfortowych warunkach w w Gothica 3.... Niedawno wyszła taka karta jak GF 7900GS Galaxy Zalman 540/1500 1.2n. -------> cena od 740 zł na allegro, nie opłaca się kupywać, żadnych 7600GT czy GS (Galaxy Zalman 1.4n), gdyż cena taka sama lub ciutke niższa (mam na mysli złącze PCI-E - 7600GT) a wydajność sporo wyższa niż 7600GS jak i 7600GT. Wiem co mówię, gdyż niedawno kupiłem 7600GS (Galaxy), na tej karcie i sprzęcie : Athlon 64 3500+ (939venice) + 7600 GS + 1 giga DDR uzyskałem wynik w 3dmark 2003 14000 pkt, po zmianie karty na 7900GS (też Galaxy) wynik w 3d 2003 - 19500pkt. Różnica w cenie pomiędzy jedną a drugą kartą 200 zł 7600GS -550,00zł , 7900GS - 750,00zł czyli raczej nie dużo a w wydajności przepaść!!!!!!!! Natomiast co do karty 7900GT, za dobrą (byle nie Gigabyte 7900GT - padają jak muchy z powodu wady konstrukcyjnej) trzeba dać min 1000zł a wydajność ma ciutke lepszą od 7900GS. Natomiast co do kart na AGP, Palit 6800GS 256/256 i bedzie smigać Gothiczek jak miło :-)). Cena.... niecałe 700zł. Wiem, że to nie jest mało pieniędzy, ale chciałem choc troszke doradzić Tym którzy zamierzają kupywac w najbliższym czasie nowa grafę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej kupić Asusa 7950 GT i mieć spokój - mój przyszły zakup ;-)
Ale naprawdę, skończmy z wymaganiami, wątek o upgradzie komputera jest od tego.
Co do losowo generowanych przedmiotów w skrzyniach - rzeczywiście, smutna wiadomość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
Ja bardzo przepraszam,to nie jest temat o upgradzie komputera...

Każdy kto się interesował grą,już dobrze wie,jakiego mniej więcej potrzebuje sprzętu aby mu poszła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2006 o 08:06, Darkstar181 napisał:

>
Ja bardzo przepraszam,to nie jest temat o upgradzie komputera...

Każdy kto się interesował grą,już dobrze wie,jakiego mniej więcej potrzebuje sprzętu aby mu
poszła...


Wiem doskonale o tym, ale widze,że tutaj też jest dyskusja na ten temat, patrz klika postów wyżej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.09.2006 o 08:34, Mario16v napisał:

Wiem doskonale o tym, ale widze,że tutaj też jest dyskusja na ten temat, patrz klika postów
wyżej...

Właśnie w tym cała cholerna rzecz!
To nie jest dyskusja o sprzęcie! To jest temat o grze!


A to,że co chwila ktoś się wpisuje tutaj by pochwalić się sprzętem(robią z siebie głupków,i udają że nie wiedzą co to jest Geforce7900GT)albo przyznają się,że nie umią przeczytać sobie wymagań gry to już po prostu SPAM. A ja, oraz parę innych osób próbujemy od miesięcy tym ludziom uświadamiać o tym.

"Chcesz wiedzieć czy ci gra pójdzie? Przeczytaj jej wymagania" Te zdanie powinno być chyba przypięte przez moderatora na każdej stronie tego tematu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2006 o 22:06, marlin15 napisał:

7600GT(600zl) albo 7900GS..(900zł) 6800GS(700-8000zł).. zakerzy na jakas szyne.. ???

Na AGP i jeszcze nie widziałem 7600 GT za 600zł raczej za 730zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować