Zaloguj się, aby obserwować  
kootpl

GOTHIC III ( jaki będzie?)

18075 postów w tym temacie

Dnia 27.09.2006 o 08:41, Darkstar181 napisał:


> Wiem doskonale o tym, ale widze,że tutaj też jest dyskusja na ten temat, patrz klika postów

> wyżej...
Właśnie w tym cała cholerna rzecz!
To nie jest dyskusja o sprzęcie! To jest temat o grze!


A to,że co chwila ktoś się wpisuje tutaj by pochwalić się sprzętem(robią z siebie głupków,i
udają że nie wiedzą co to jest Geforce7900GT)albo przyznają się,że nie umią przeczytać sobie
wymagań gry to już po prostu SPAM. A ja, oraz parę innych osób próbujemy od miesięcy tym ludziom
uświadamiać o tym.

"Chcesz wiedzieć czy ci gra pójdzie? Przeczytaj jej wymagania" Te zdanie powinno być chyba
przypięte przez moderatora na każdej stronie tego tematu...

A o czy tu pisać, masz nowe info o Gothicu 3 jak nie to się nie odzywaj.
Tylko spam potrafisz robić: bla bla to nie rozmowa o sprzęcie bla bla, naprawde daj sobie siana
Niektórzy chca pogadać o sprzęcie tutaj bo na forach o sprzęcie nikt nie odpowiada, i nikt tam nie zaglada, a skoro informacji od ponad tygodnia brak to trzeba cos robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2006 o 08:50, Bosper napisał:

A o czy tu pisać, masz nowe info o Gothicu 3 jak nie to się nie odzywaj.


a Ty masz?

Dnia 27.09.2006 o 08:50, Bosper napisał:

Niektórzy chca pogadać o sprzęcie tutaj bo na forach o sprzęcie nikt nie odpowiada, i nikt tam nie zaglada,


nikt nie odpowiada, bo tam nie piszecie...

Dnia 27.09.2006 o 08:50, Bosper napisał:

a skoro informacji od ponad tygodnia brak to trzeba cos robić.


no tak, jak nie ma co robić to najlepiej spamować... phi, co za głupie podejście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2006 o 08:50, Bosper napisał:

A o czy tu pisać, masz nowe info o Gothicu 3 jak nie to się nie odzywaj.


a Ty masz?

Dnia 27.09.2006 o 08:50, Bosper napisał:

Niektórzy chca pogadać o sprzęcie tutaj bo na forach o sprzęcie nikt nie odpowiada, i nikt tam nie zaglada,


nikt nie odpowiada, bo tam nie piszecie...

Dnia 27.09.2006 o 08:50, Bosper napisał:

a skoro informacji od ponad tygodnia brak to trzeba cos robić.


no tak, jak nie ma co robić to najlepiej spamować... phi, co za głupie podejście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dnia 27.09.2006 o 08:50, Bosper napisał:

Niektórzy chca pogadać o sprzęcie tutaj bo na forach o sprzęcie nikt nie odpowiada, i nikt
tam nie zaglada, a skoro informacji od ponad tygodnia brak to trzeba cos robić.


Nie chodzi tu o fora o sprzęcie tylko jest do tego inny temat! To jest temat jaki będzie Gothic III, a nie "mam takiego kompa, czy mi pójdzie". Do tego jest osobny temat. I przestań się tak odzywać bo to jedynie świadczy o twojej kulturze i szacunku do drugiego człowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BNie lepiej pisać bzdury typu mam nowego screena( z przed 3 miesiecy) albo kiedy info o Ek lub kiedy wyjdzie i tak w kółko. Forum jest po to abty się czegoś dowiedzieć( jak mnie coś nie interesuje po prostu tego nie czytam i tyle). Wy jednak Foch i obraza majestatu, spokojnie ludzie naprawde. Ja tylko chciałem pewnej informacjii ale cóż, nie ważne, jak zwykle nikt nie chce ich udzielać tylko, nie na temat lub spam, spam. Niema info o Gothicu 3 to nie ma.

P.S. A teraz koniec OFF TOPA bo kłucenie się na forum to jeszcze większy spam i zasmiecanie forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.09.2006 o 08:50, Bosper napisał:

A o czy tu pisać, masz nowe info o Gothicu 3 jak nie to się nie odzywaj.

Zawsze jest o czymś pogadać.Na przykład o nowych screenach,albo o tym,że Gothic odzyskał status GOLD

Dnia 27.09.2006 o 08:50, Bosper napisał:

Tylko spam potrafisz robić: bla bla to nie rozmowa o sprzęcie bla bla, naprawde daj sobie siana

Kto tu robi spam? Osoba która pisze nie na temat,czy ktoś kto upomina tę osobę?

Dnia 27.09.2006 o 08:50, Bosper napisał:

Niektórzy chca pogadać o sprzęcie tutaj bo na forach o sprzęcie nikt nie odpowiada,

Ja przepraszam,o ile mnie panmięc nie myli,na tym forum jest temat o sprzecie
http://70.84.0.10/forum_post.asp?tid=92&u=4366

Dnia 27.09.2006 o 08:50, Bosper napisał:

nikt tam nie zaglada, a skoro informacji od ponad tygodnia brak to trzeba cos robić.

Najlepiej spamować?
Nie masz nic do powiedzenia na temat? No to nic nie pisz! To jest złota zasada tego forum.

Ciekawe... na tej samej zasadzie można odszczekać moderatorom...tylko dlaczego nikt do tej pory się nie odważył tego zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może daruj sobie i pozwól moderatorom zająć się porządkiem na forum bo takie upominanie kogoś to gorsze niż spam. Aż tak często nietoczą sie tutaj dyskusje o sprzęcie. Zresztą jak ktoś chce poczytac tylko domysły o grze to ma do przerobienia ponad 500 stron. To powinno mu wystarczyć.

Dla głodnych informacji link - goldmaster poraz drugi
http://www.rpgdot.com/#50953

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie każdy czyta wszystkie strony bo niema na to czasu i nabieżąco pytają się "co nowego". Linijka przypomnienia w poście to niewiele. Pozatym co wniosłeś do wątku swoją wypowiedzią, poprostu spam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytam ten wątek prawie codziennie, choć rzadko się wpisuję. Naprawdę pretensje do kogoś o to, że porusza temat o sprzęcie służącego do grania w grę o której jest ten wątek to przesada. Jeśli można pisać na kilka/kilkanaście albo i więcej stron na temat swoich przypuszczeń co tam dodadzą do EK, lub jakiego koloru jest okładka w jakimś tam kraju to również można porozmawiać o sprzęcie, który będzie bardzo istotnym elementem jeśli chodzi o doznania z gry.

Oczywiście, zgadzam się - posty typu "mam GF 7900GTX i nie wiem czy pójdzie mi G3" są lekko mówiąc żałosne, ale merytoryczna dyskusja na temat wymagań, efektów, ulepszaczy typu: AA, ANIZO czy HDR jak najbardziej mile widziana. Sam jestem ciekaw różnic w grafice między włączonym np. 16xAnizo a wyłączonym. Np. w Oblivionie jest kolosalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@: cinus`, shrekinator, Backside, Milteen, KrzysztofMarek, Monastor

- miłego grania w Gothic 3, przyjemnie się gawędziło, pozdrawiam :)

Gothic 3 już za progiem, nie ma sensu psuć sobie przyjemności przyszłego grania wypatrywaniem non-stop kolejnych szczegółów, do tego strasznie dziecinne się to forum zrobiło...może kiedyś jeszcze tu zajrzę, choć wątpię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2006 o 10:55, verbum napisał:

@: cinus`, shrekinator, Backside, Milteen, KrzysztofMarek, Monastor

Dzięki :)) do zobaczenia w Myrthanie.... też staram sie nie denerwować tym spamowaniem na forum i z niecierpliwoscią oczekuję na premierę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować