Zaloguj się, aby obserwować  
kootpl

GOTHIC III ( jaki będzie?)

18075 postów w tym temacie

Ten drugi film, do którego podałem linka niedawno, jest o wiele lepszy od tego pierwszego. Widać na nim walkę różnymi rodzajami broni, z różnymi przeciwnikami (orkiem, ogrem, zwierzętami, ludźmi). Od razu rzuca się w oczy fakt, że sztuczna inteligencja jest o wiele lepsza, niż na filmach zamieszczonych w necie jeszcze całkiem niedawno. Wrogowie nie stoją już z boku, i nie przyglądają się jak zabijamy ich towarzyszy, lecz aktywnie uczestniczą w walce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2006 o 20:45, Mr Black napisał:

Ten drugi film, do którego podałem linka niedawno, jest o wiele lepszy od tego pierwszego.
Widać na nim walkę różnymi rodzajami broni, z różnymi przeciwnikami (orkiem, ogrem, zwierzętami,
ludźmi). Od razu rzuca się w oczy fakt, że sztuczna inteligencja jest o wiele lepsza, niż na
filmach zamieszczonych w necie jeszcze całkiem niedawno. Wrogowie nie stoją już z boku, i nie
przyglądają się jak zabijamy ich towarzyszy, lecz aktywnie uczestniczą w walce.

Ale jak ściągnąć ten filmik?Dochodzę do jakis procentów i dalej nie wiem co zrobić.Z góry dziekuje za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2006 o 20:49, plada napisał:

Ale jak ściągnąć ten filmik?Dochodzę do jakis procentów i dalej nie wiem co zrobić.Z góry dziekuje
za odpowiedzi.


Wchodzisz tu http://www.gamershell.com/download_15887.shtml klikasz na jeden z napisów Download (najlepiej wybrać ten, nad którym jest najkrótszy pasek) i ściągasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2006 o 20:52, Mr Black napisał:

> Ale jak ściągnąć ten filmik?Dochodzę do jakis procentów i dalej nie wiem co zrobić.Z góry
dziekuje
> za odpowiedzi.

Wchodzisz tu http://www.gamershell.com/download_15887.shtml klikasz na jeden z napisów Download
(najlepiej wybrać ten, nad którym jest najkrótszy pasek) i ściągasz.

Ok.Dzięki.Już zaczynam ściągać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje ze jutro juz bedzie wszystko wiadomo co do G3 i bedzie mozna zamowic EK, poniewaz zaczyna mi sie to niepodobac takie pogrywanie troche, ze niby dzisiaj a moze jutro i niechodzi mi o to ze sie niemoge doczyekac czy cos tylko o to zeby podali raz a pozadnie a nie takie skakanie.
Mam nadzieje ze CDP juz przestanie sie bawic tym i poda juz jutro wszystko co do szczescia kazdego fana Gothica potrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2006 o 21:21, matma3 napisał:

Mam nadzieje ze jutro juz bedzie wszystko wiadomo co do G3 i bedzie mozna zamowic EK, poniewaz
zaczyna mi sie to niepodobac takie pogrywanie troche, ze niby dzisiaj a moze jutro i niechodzi
mi o to ze sie niemoge doczyekac czy cos tylko o to zeby podali raz a pozadnie a nie takie
skakanie.
Mam nadzieje ze CDP juz przestanie sie bawic tym i poda juz jutro wszystko co do szczescia
kazdego fana Gothica potrzebne.

Nie wiem jak ty, ale ja wole troche poczekać i mieć super-dopracowaną lokalizację ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2006 o 21:29, matmat24 napisał:

> ma być przed polską premierą

A skąd wiesz że demo Gothic 3 ma być przed polską premierą?

Demo ma być chyba równo z premierą niemiecką czyli 13 października. A premiera w Polsce jest 3 listowada, więc demo będzie raczej przed polską premierą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2006 o 21:29, matmat24 napisał:

> ma być przed polską premierą

A skąd wiesz że demo Gothic 3 ma być przed polską premierą?


to raczej spekulacje.... poprostu skoro premiera niemiecka 13 pazdziernika a demo ma byc po premierzer to raczej jeszcze przed 3 listopada ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2006 o 21:27, Ballonik napisał:

> Mam nadzieje ze jutro juz bedzie wszystko wiadomo co do G3 i bedzie mozna zamowic EK,
poniewaz
> zaczyna mi sie to niepodobac takie pogrywanie troche, ze niby dzisiaj a moze jutro i niechodzi

> mi o to ze sie niemoge doczyekac czy cos tylko o to zeby podali raz a pozadnie a nie takie

> skakanie.
> Mam nadzieje ze CDP juz przestanie sie bawic tym i poda juz jutro wszystko co do szczescia

> kazdego fana Gothica potrzebne.
Nie wiem jak ty, ale ja wole troche poczekać i mieć super-dopracowaną lokalizację ;)

Dobra ja niemowie ze ja niemoge poczekac(bo moeg czekac nawet miesiac czy dwa dluzej) tylko mowie ze niepodoba mi sie takei pogrywanie ze raz pisza ze w poniedzialek bedzie info potem we wtorek a dzisiaj ze jutro wiec sory niech podadza raz a pozadnie date kiedy bedzie info(nawet moga ja zawyzyc ale lepiej by to wplynelo) ale tak pozatym to niemam nic do CDP-Bardzo dobry wydawdza (POCHWALA DLA CDP)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem drugi filmik i mi sie bardzo spodobał.Z tego filmiku kilka informacj uzyskałem:
-przyciski tych kombinacji to LPM i PPM,
-Thorus też będzie znajdować sie na Myrtanie (a miał pozostać w Jarkendarze),
-topory będą najsilniejszą bronią i przy okazji najwolniejszą,
-miecz bedzie miał większe niż średnie obrażenia i też średnią prędkość,
-laski będą miały małe obrażenia, małą prędkość, ale ich atutem jest dystans,
-podwójna broń jest najlepsza-szybka, spore obrażenia itp.Jest tylko mały problem-trzeba byc Nomadem, żeby to umieć,
-no i chyba najważniejsze-broń będziemy mogli zmieniać dowolnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.10.2006 o 21:30, knopfler napisał:

Demo ma być chyba równo z premierą niemiecką czyli 13 października. A premiera w Polsce jest
3 listowada, więc demo będzie raczej przed polską premierą.


Ok, ale ja się pytam SKąD ta informacja, że demo ma być np. "równo z premierą niemiecka czyli 13 października". Możesz podać linka do tej wiadomości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2006 o 21:34, matmat24 napisał:


> Demo ma być chyba równo z premierą niemiecką czyli 13 października. A premiera w Polsce
jest
> 3 listowada, więc demo będzie raczej przed polską premierą.

Ok, ale ja się pytam SKąD ta informacja, że demo ma być np. "równo z premierą niemiecka czyli
13 października". Możesz podać linka do tej wiadomości?

To są tylko spekulacje, a takiej oficjalnej informacji nie było. Nie czepiaj się ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.10.2006 o 21:35, knopfler napisał:

To są tylko spekulacje, a takiej oficjalnej informacji nie było. Nie czepiaj się ;).


Będę się czepiał bo kilka osób pisze o tym właśnie tak, jakby to nie były spekulacje, tylko coś pewnego. A z tego co wiem to pewne jest tylko że demo WYJDZIE, a nie ma dokładnej daty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować