Zaloguj się, aby obserwować  
kootpl

GOTHIC III ( jaki będzie?)

18075 postów w tym temacie

He, he - będą się sprężać i to mocno, zwłaszcza, jeśli Gothic 3 wyjdzie równocześnie w dwóch wersjach anglo- i niemieckojęzycznej, bo ludzie nie wytrzymają ciśnienia i w przypadku przedłużania wydania polskiej lokalizacji ludziska pokupowaliby angielską wersję G 3 :o)
Choć akurat nie ja, bo mimo iż angielski nie sprawia mi problemów, to i tak poczekam na polską wersję - jak pisałem wielokrotnie - lepiej się gra, gdy słyszysz swój własny język, zanurzenie w świat gry nie jest wtedy niczym zaburzane. Dla mnie różnica w jakości gry przy pełnej lokalizacji oraz przy kinówce jest duża - oczywiście przy takiej grze jak Gothic, bo np. gry z gatunku Call Of Duty, czy Ghots Recon nie potrzebują moim zdaniem pełnych lokalizacji, w zupełności wystarczy kinówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zrobienie lokalizacji kinowej do GIII przez CDP byłoby błędem gdyż większość tych co przeszli GI, GII, GIINk przyzwyczaili się do pełnej lokalizacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OJ NIEEEE przeciez tez ludzie nie wytrzymuja na herosa 5 a maja angielskiego pod reka i jakos nikt nie kupuje!! co dopiero gothic ja czekam na PL nawet rok czy dwa a nawet trzy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2006 o 22:08, f5k napisał:

Zrobienie lokalizacji kinowej do GIII przez CDP byłoby błędem gdyż większość tych co przeszli
GI, GII, GIINk przyzwyczaili się do pełnej lokalizacji.


skąd masz informacje ze niby ma wyjsc kinowa? watpie.. mysle ze cdp postara sie o pełne spolszczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


>(...) skąd masz informacje ze niby ma wyjsc kinowa? watpie.. mysle ze cdp postara sie o pełne spolszczenie

- przecież nikt nie pisał że będzie :) A gdyby była, to wolałbym kupić angielską wersję.

/czytajcie dokładniej posty!/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2006 o 07:41, Danio X napisał:

Pełna polska wersja językowa także ma wkład w klimat gry, który jest wyjątkowy.

Zgadzam się w 100%. Każdy Polak, który zachwycił się poprzednimi częsciami w pełnej polskiej wersji językowej, i dostanie TYLKO wersję kinową trójki, bedzię zawiedziony stratą klimatu. Ale myślę że gra jest tak fantastyczna, że doczeka się godnego pełnego spolszczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2006 o 22:08, f5k napisał:

Zrobienie lokalizacji kinowej do GIII przez CDP byłoby błędem gdyż większość tych co przeszli
GI, GII, GIINk przyzwyczaili się do pełnej lokalizacji.


Też tak sądzę. Co więcej, moim zdaniem nie jest to nawet kwestia przyzwyczajenia graczy, tylko rodzaju i cech tej gry. Npc w Gothic zawsze mówiły do gracza, co było świetnym uzupełnieniem całego żyjącego świata w tej grze - w momencie gdyby npc odzywały się do nas w jakimś obcym języku (np. ang.) zaburzałoby to zanurzenie w grze, nawet przy bardzo dobrej znajomości tego języka. Gdyby Gothic był wydany jako kinówka, to myślę, że miałby o wiele mniej fanów. Podobnie będzie teraz z Oblivion - o ile w kolejnych częściach The E. Scr. Morrowind pełna lokalizacja nie była konieczna, bo postacie z gry nie mówiły do nas (przynajmniej w podstawie), to w przypadku Obliviona moim zdaniem powinna być. Z tym, że zrobienie takiej lokalizacji jest o wiele droższe (ma być tam o ile dobrze pamiętam bagatela 50 godzin dialogów!), i jeśli to faktycznie Cenega ma wydać polską wersję, to wątpię, czy się na to zdobędą, wydadzą pewnie kinówkę, bo taka była do tej pory tradycja w przypadku Morrowinda, bez patrzenia na to, że się gra zmieniła i może wypadałoby zrobić pełną wersję. Ale to tylko gdybanie, może i w przypadku Obliviona zostaniemy mile zaskoczeni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2006 o 15:41, verbum napisał:

Też tak sądzę. Co więcej, moim zdaniem nie jest to nawet kwestia przyzwyczajenia graczy, tylko
rodzaju i cech tej gry. Npc w Gothic zawsze mówiły do gracza, co było świetnym uzupełnieniem
całego żyjącego świata w tej grze - w momencie gdyby npc odzywały się do nas w jakimś obcym
języku (np. ang.) zaburzałoby to zanurzenie w grze, nawet przy bardzo dobrej znajomości tego
języka. Gdyby Gothic był wydany jako kinówka, to myślę, że miałby o wiele mniej fanów. Podobnie
będzie teraz z Oblivion - o ile w kolejnych częściach The E. Scr. Morrowind pełna lokalizacja
nie była konieczna, bo postacie z gry nie mówiły do nas (przynajmniej w podstawie), to w przypadku
Obliviona moim zdaniem powinna być. Z tym, że zrobienie takiej lokalizacji jest o wiele droższe
(ma być tam o ile dobrze pamiętam bagatela 50 godzin dialogów!), i jeśli to faktycznie Cenega
ma wydać polską wersję, to wątpię, czy się na to zdobędą, wydadzą pewnie kinówkę, bo taka była
do tej pory tradycja w przypadku Morrowinda, bez patrzenia na to, że się gra zmieniła i może
wypadałoby zrobić pełną wersję. Ale to tylko gdybanie, może i w przypadku Obliviona zostaniemy
mile zaskoczeni :)

Co do Gothic''a 3 to wyjdzie napewno spolszczony całkowicie tzn. będa i napisy po polsku i głosy po polsku!
A jeśli chodzi o obviliona to raczej cenega się nie popisze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2006 o 16:48, remlu01 napisał:

moze wy znacie stronke z ktorej moge sciagnac dodatkowe mapy do medal of honor:aa

To nie jest temat o medal of honor!!! Idź pytaj gdzie indziej!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2006 o 16:48, remlu01 napisał:

moze wy znacie stronke z ktorej moge sciagnac dodatkowe mapy do medal of honor:aa

Zamiast wcinać się na tematy nie związane z twoim pytaniem - skorzystaj z googli. Coś pewnie tam znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok ok nie bulwersujcie sie tak wiem ze jest cos takiego jak GOOOOGLE i szukalem ale bardzo ciezko cos znalezc a jak juz to zwykle zawartosc jest pusta. Nie chce Wam przeszkadzac tylko sie zapytalem bo wystawilem temat 1 godzine temu i nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2006 o 17:20, remlu01 napisał:

Ok ok nie bulwersujcie sie tak wiem ze jest cos takiego jak GOOOOGLE i szukalem ale bardzo
ciezko cos znalezc a jak juz to zwykle zawartosc jest pusta. Nie chce Wam przeszkadzac tylko
sie zapytalem bo wystawilem temat 1 godzine temu i nic.

poczekaj może ktoś się wypowiem w twoim temacie sprawdzaj co jakiś czas!
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować