Zaloguj się, aby obserwować  
kootpl

GOTHIC III ( jaki będzie?)

18075 postów w tym temacie

Dnia 27.10.2006 o 22:20, Konrad512 napisał:

http://www.gametrailers.com/player.php?type=wmv&id=14501
Wlasnie pojawil sie nowy trailer Gothica 3, link powyzej (pisze "new" przy filmie na gametrailers
wiec chyba jest nowy, jakby byl jakis stary czy cos to przepraszam).
Zwroccie uwage ze widac na tym trailerze problemy z frameratem ;P

no fajny fajny... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2006 o 22:28, indigo napisał:

> Poprawiam wszystkie błędy gramatyczne znalezione na forum. Nie jest ich dużo i nie
są znaczne
> ;)
> To ogólnie tłumaczenie wątku z ogólnym zachowaniem slangu :) :
> Moje komentarze pisane kursywą... nie wiem czy wszystkie znalazłem

kawał dobrej roboty! ale bardziej by się przydało żeby ktoś zaczął tłumaczyć posty z niemieckiej
sekcji - angielski większość osób jednak zna. niemieniej jednak podziwiam zaangażowanie! :)

Ja móglbym potłumaczyc bo stary jest niemcem ale oszczegam jestem dyslektykiem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie poprawiasz żadnych błędów. Zapisz się na konkurs ortograficzny, zdobądź pierwsze miejsce i pochwal się na forum w krótkim poście. Oczywiście pogratulujemy, a teraz już lepiej zamilcz i studiuj słownik ortograficzny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2006 o 22:29, Malinowski123 napisał:

Ja móglbym potłumaczyc bo stary jest niemcem ale oszczegam jestem dyslektykiem:P


Nooo stary - z nieba nam spadłeś :D :D to jak możesz to zobacz ten topic i powyławiaj co najciekawsze (też dotyczy patcha nr2, podobnie jak ten po angielsku, ktory podalem - ale tu dzieje sie o wieeele więcej)

http://forum.worldofplayers.de/forum/showthread.php?t=156908

z góry wielkie dzięki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolega poprosił o tłumaczenie angielskiej, to przetłumaczyłem ;)

Tłumaczyłem już w tym wątku niemieckie teksty... ładnych kilka :)

Niestety domyślam się, że wątek o patchach pisany po niemiecku ma ze 20 stron. Przetłumaczyłbym to, ale z moimi umiejętnościami, zajęłoby mi to tydzień siedzenia... tak więc mówię pas :/

Może jakbym poprosił do pomocy kogoś znajomego, kto jest lepszy z niemca... Najgorsza jest niemiecka terminologia związana z grami. Brakuje mi specjalistycznego słownika :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2006 o 22:32, Yiberion napisał:

Nie poprawiasz żadnych błędów. Zapisz się na konkurs ortograficzny, zdobądź pierwsze miejsce
i pochwal się na forum w krótkim poście. Oczywiście pogratulujemy, a teraz już lepiej zamilcz
i studiuj słownik ortograficzny.

Poprawiam błędy w gramatyce angielskiej... jak zdanie nie ma sensu to najpierw dochodzę do tego, co ma znaczyć, a potem tłumaczę... nie zawsze się udaje. Tak to jest jak w jednym języku piszą ludzie z kilku krajów. Zawsze coś się pomiesza.

Po co ta złośliwa ironia?

Jak porobiłem błędy w tym tłumaczeniu to pokaż, gdzie są... chętnie zrobię listę i poproszę któregoś modka o zedytowanie tego posta. Nikt nie jest doskonały.

PS
Odnoszę wrażenie, że nie czytałeś tego posta i odebrałeś go jako.
"Hej, od teraz będę tu poprawiał każdy błąd, jaki ktoś zrobi"
Do tego pewnie pomyślałeś, że chodzi mi o forum gram.pl a nie tamto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2006 o 22:32, Yiberion napisał:

Nie poprawiasz żadnych błędów. Zapisz się na konkurs ortograficzny, zdobądź pierwsze miejsce
i pochwal się na forum w krótkim poście. Oczywiście pogratulujemy, a teraz już lepiej zamilcz
i studiuj słownik ortograficzny.


Yberion, pastuchu wsiowy, nie widzisz , ze gosc odwala kawal roboty tlumaczac to ?? Oszczedz sobie swoje buraczane komentarze baranie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2006 o 22:39, Yiberion napisał:

No, dokładnie, myślałem, że znalazł się kolejny cwaniaczek.
Zwracam honor - kawał dobrej roboty :)


A też się bałem, że znalazł się kolejny cwaniaczek...
Spks, też zwracam honor, ale na drugi raz czytaj dokładniej. Peace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2006 o 22:44, Malinowski123 napisał:

narazie z tych interesujoncych żeczy to że jak jest patcha nr2 to przed jego instalacjom trzeba
wszystko gdzies wylożyć bo po instalacji kasuje wszysko co masz w ekfipunku...


spox, to akurat bylo tez po angielsku ;) jak możesz to zwróć uwagę na wypowiedzi na temat jak teraz się gra w G3: czy ten patch znacząco coś poprawił? czy wreszcie można powiedzieć ze gra jest _grywalna_? zostało jeszcze dużo innych bugów?
DZIĘKI!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2006 o 22:47, marlin15 napisał:

to czyli sadzic mozna ze polska wersja bedzie miała tego pathca i tego wczesniejszego.... czyli
1.07. i 1.08.... ciesze sie z tego powodu...


nie ma czegoś takiego jak "tego patcha i wcześniejszego" -> nie trzeba instalować patcha nr 1 żeby instalować patcha nr 2, można od razu nr 2. Źródło: www.gothic3.com (czyli w miarę pewne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2006 o 22:52, Malinowski123 napisał:

jeszcze jeden gosciu mówi że po instalacjy patcha nr2 gra po 3 min mu sie wylancza

Mam prośbę... czy mógłbyś zebrać wszystkie informacje do kupy i wkleić je w jednym poście?
Trudno się czyta takie jednozdaniowe wtrącenia. Wygodniej byłoby to mieć w jednym miejscu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2006 o 22:32, Yiberion napisał:

Nie poprawiasz żadnych błędów. Zapisz się na konkurs ortograficzny, zdobądź pierwsze miejsce
i pochwal się na forum w krótkim poście. Oczywiście pogratulujemy, a teraz już lepiej zamilcz
i studiuj słownik ortograficzny.


Co za typ, eh trudno są i tacy..
Dzieki Monastor!
Troche ujawniło to z fabułu z tym Rhobarem ze jak sie go zabija ale moze go nie czeba zabijac albo coś bo wątpie! Napewno bedzie do wyboru tylko troche ujawnili:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować