Zaloguj się, aby obserwować  
kootpl

GOTHIC III ( jaki będzie?)

18075 postów w tym temacie

Dnia 28.10.2006 o 02:32, Mike napisał:

jest jeden szkopuł. Autorzy nie chcą nam udostępniać dokładnej listy poprawek - chyba obawiają
się, aby ich liczba nie obróciła się przeciw nim.


Aż tak wam dobrze szło, że aż producent się wystraszył ;-)
Powiedz jeszcze Mike, czy jest jakakolwiek szansa na wysyłkę przed 31, czy nie za bardzo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2006 o 11:56, xmajorx napisał:

Więc teraz krótka piłka z mojej strony :), czy wiesz coś może o drugim patchu w wersji PL ?
Jaka jest szansa na to, że będzie się on już znajdował w wersji polskiej ? Czy może trzeba
będzie go instalować osobno ? Proszę o krótką i rzeczową odpowiedź.


My polacy dostaniemy najlepsza wersje bo cdp samo poprawia bledy oprocz tych ktore sa udostepnione w patchu! zadna inna firma raczej tak sie nie zainteresowalo zeby sama poprawic w błedy w grze! i za to cdp wielki dzieki! oby bylo wszystko ok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2006 o 11:56, xmajorx napisał:

Więc teraz krótka piłka z mojej strony :), czy wiesz coś może o drugim patchu w wersji PL ?
Jaka jest szansa na to, że będzie się on już znajdował w wersji polskiej ? Czy może trzeba
będzie go instalować osobno ? Proszę o krótką i rzeczową odpowiedź.



Nie mogę zdradzić niespodzianki, sorry. Poprawione jest wszystko z pierwszego patcha plus więcej, więc można dedukować. Dokładne info, będzie oficjalnie na początku tyg.

M.
PS. Sorry za nierzeczową odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapytam się ponownie.
Ktoś z was wspominał coś, że jest minimalna szansa na wysyłkę wczesniej niż 31.X. Czy ta szansa wciąż jest minimalna czy zerowa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak domyślam się, Panie Mike - grał już Pan w 3 część Gothic''a. Więc... można by było usłyszeć (przeczytać :)) Pana osobiste wrażenia po grze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2006 o 12:32, WorldWar3PL napisał:


> jest jeden szkopuł. Autorzy nie chcą nam udostępniać dokładnej listy poprawek - chyba
obawiają
> się, aby ich liczba nie obróciła się przeciw nim.

Aż tak wam dobrze szło, że aż producent się wystraszył ;-)
Powiedz jeszcze Mike, czy jest jakakolwiek szansa na wysyłkę przed 31, czy nie za bardzo ?



Oczywiscie ze gra bedzie wyslana 30 pazdzernika ! a 31 bedzie dostawa !!! Innej opcji nie biore pod uwage tak wiec nie martw sie ! 2 dni przed premiera to dwa dni przed premiera !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2006 o 12:41, WorldWar3PL napisał:

Zapytam się ponownie.
Ktoś z was wspominał coś, że jest minimalna szansa na wysyłkę wczesniej niż 31.X. Czy ta szansa
wciąż jest minimalna czy zerowa ?


Czy ja wiem , może jak by CDP robilo pare wyjątków , ale jak już się podpisuje z firmą kurierską kiedy są wysyłane przesłyki czy tak można sobie zmienić? Ale ogólnie ja się szykuje na 3 listopada że Gothic 3 mi przyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2006 o 12:42, Darko82 napisał:

Oczywiscie ze gra bedzie wyslana 30 pazdzernika ! a 31 bedzie dostawa !!! Innej opcji nie biore
pod uwage tak wiec nie martw sie ! 2 dni przed premiera to dwa dni przed premiera !


A widziałes pod pozycją Gothic 3 gdzieś napis, dostawa 2 przed premierą? Bo ja nie widze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2006 o 12:46, WorldWar3PL napisał:

Troszkę to dziwne, bo podobno Pre-Order to gwarancja grania przed tymi, którzy mogą kupić grę
w sklepie. Więc..?

No właśnie czyli premiera sklepowa kiedy jest ? 3 listopada ? Bo nie wiem czy Zaduszki są czynne Emipiki. Czyli jak nie dojdzie do nas GIII 2 albo wcześniej , to będzie strajk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2006 o 12:39, Mike napisał:



Rozumie ze z czasem bedziecie coraz wiecej błędów naprawiać i tak owe wstawiąc na gram.pl i bedzie mozliwosc sciagniecia oczywiscie spolonizowanych? I czyjez to bendą autografy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostałem newsletter, w którym jest napisane :
"ZAMÓW GOTHICA 3 PRZED PÓŁNOCĄ 29 PAŹDZIERNIKA, OTRZYMASZ JĄ JAKO JEDEN Z PIERWSZYCH GRACZY W POLSCE" - a to oznacza 1,2 dni przed premierą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2006 o 12:48, Mistic napisał:

> Oczywiscie ze gra bedzie wyslana 30 pazdzernika ! a 31 bedzie dostawa !!! Innej opcji
nie biore
> pod uwage tak wiec nie martw sie ! 2 dni przed premiera to dwa dni przed premiera !

A widziałes pod pozycją Gothic 3 gdzieś napis, dostawa 2 przed premierą? Bo ja nie widze...



Do 13 pazdziernika byla taka info. w sklepie ! " Po 13-astym usuneli ! Tak wiec slowa musza dotrzymac, przynajmniej tym ktorzy zamowili przed swiatowa premiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2006 o 12:48, Mistic napisał:

> Oczywiscie ze gra bedzie wyslana 30 pazdzernika ! a 31 bedzie dostawa !!! Innej opcji
nie biore
> pod uwage tak wiec nie martw sie ! 2 dni przed premiera to dwa dni przed premiera !

A widziałes pod pozycją Gothic 3 gdzieś napis, dostawa 2 przed premierą? Bo ja nie widze...


Niestety niemam gwar dostawy 2 dni przed premeira i to mnie boli gdyż inne gry maja ale 2 dni czy jeden nas nie zbawi bo czekamy juz 2 lata:) czy tam ile..juz sie pogubilem w tych liczbach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować