Zaloguj się, aby obserwować  
kootpl

GOTHIC III ( jaki będzie?)

18075 postów w tym temacie

Podam na szybko mini recenzje:
Wiec po okolo 15minutach grania:
GRA MA KLIMAT!!! oceniam na 9/10 (ocena fana serii)

plusy:
+muzyka hmmmm? jest zajefajna ,lepsza niz w HoMM5 ,chyba do tej pory najlepsze co zobaczylem ,a raczej slyszalem w tej grze.
+grafika
+system walki (ale trzeba sie przyzwyczaic)
+glos bezimiennego, ma to cos po prostu
+polonizacja
+intro nawet ciekawe

minusy:
-optymalizacja gry ,dosyc czeste doczytywania ,ale nie jest zle
-nie ktore dialogi sa nijakie

pozatym gram ze wszystkimi suwakami na maxa w 1024*
srednio 35-40
miasto/walka 20-25
czeste doczytki ,radze miec minimum 1GB ,gram narazie bez modyfikacji w ini. i tweakow wiec bedzie lepiej.
coz moge napisac wiecej ?? dla fana ta gra jest IDEALNA a ,reszta musi sie dostosowac do wymogow gry :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja 288 jest już u mnie i właśnie rozpoczne za chwilkę instalację.Jeszcze trochę i nie trzeba będzie teoretyzować , jak mają się wymagania Gothica 3 do mojego sprzetu.Oblivion mi komputera nie zabił , to może i w tym przypadku nie będzie źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest! Przed chwila był u mnie kurier :D Mój numer 461. Zaraz instaluje, a na wieży słucham soundtracka :) To wydanie jest super :D Artbook duży, mapa również duża na jakimś dziwnym (specjalnym) papierze, film w osobnym pudełku, amulecik równierz fajowy. No i aż 70 zeta wirtualnej kasy !!! Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja tez dostałem gra jest super chodzi wysmieniecie chociaż tak jak inni pisza sa zatrzymania w terenie i dysk szarpie A TAK NA MARGINESIE JAK SPRAWDZIĆ ILE MA SIĘ FPS W GRZE ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2006 o 12:40, bartheez napisał:

A jakie masz ustawione pole widzenia w grze?


chyba średnie, w szczegółowych ustawieniach nic nie zmienialem (tylko jeden ze screenow jest zrobiony na wysokim zasiegu widzenia, ten z tą barierą)

Dnia 02.11.2006 o 12:40, bartheez napisał:

I ogólnie to sądząc po swoim kompie i patrząc na mojego, to jak myślisz, na jakich detalach gra u mnie pójdzie?


chyba na średnio-wysokich powinno pójść, aczkolwiek Gothic 3 jest bardziej pod GeForcy robiony chyba.

a ja mam kolejne pytanie:
co oznacza, że środkowy pasek zrobił mi się szary? tak mi sie zrobiło po walce z jaszczurem i przeczuwam, że to jest jakiś negatywny efekt, więc jak to wyleczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2006 o 13:06, cinus` napisał:

a ja mam kolejne pytanie:
co oznacza, że środkowy pasek zrobił mi się szary? tak mi sie zrobiło po walce z jaszczurem
i przeczuwam, że to jest jakiś negatywny efekt, więc jak to wyleczyć?


Ten pasek oznacza ze "ugryzl cie jaszczur i musisz wypic potiona(jak mialem angielska wersje to nazywal sie potoin of weaknes)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2006 o 13:10, zajacisko napisał:

Trzeba dzwonić do kuriera czy sam zadzwoni?

Ja polecam zadzwonić - tak zrobiłem i właśnie odpalam Gothica :) Jak sprawdze jak u mnie działa to dam znać :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować