Zaloguj się, aby obserwować  
kootpl

GOTHIC III ( jaki będzie?)

18075 postów w tym temacie

Dnia 26.02.2006 o 17:07, ArtuRPGpl napisał:

> > Aż w końcu topic zamkną i prześlą kopie wszystkim którzy sie udzielali jako pamiatke
spełninych
>
> > (o G3) marzeń;)
>
> Zamkną go na pewno szybciej jak w takim tempie będziemy pisali to w końcu przeciążymy
serwer:)

no tak bo to jest teraz czat a nie forum:]

Tak w tej chwili wyglada to na czat. Ale rozmawiamy na temat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra teraz mi sie ta cisza nie podoba jedziemy znow. A jakie maja byc srodki transportu poza wielbładami, bo konie nie sa pewne prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2006 o 17:10, wdowiakm napisał:

Tak w tej chwili wyglada to na czat. Ale rozmawiamy na temat!

Ale wszystkie posty to przeważnie jednolinijkowce... Zanim coś się napisze, lepiej się zastanowić dobrze i wyprodukować coś wartościowego.
Tutaj niestety pełno się zrobiło nieprzemyślanych wypowiedzi.

ArtuRPGpl -> Jak jest cisza to znaczy, że nikt nic nie ma do powiedzenia... a skoro nikt nic nie ma do powiedzenia, to znaczy, że nic wartościowego tu nie napisze.
Takie kontynuowanie wątku na siłę źle się skończy.

Z resztą... sam piszę teraz nie na temat. To ostatni mój post w tym wątku. Dopuki nie będzie okazji do sensownej wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2006 o 17:28, ArtuRPGpl napisał:

Dobra teraz mi sie ta cisza nie podoba jedziemy znow. A jakie maja byc srodki transportu poza
wielbładami, bo konie nie sa pewne prawda?

Może na osłach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2006 o 17:32, wdowiakm napisał:

> Dobra teraz mi sie ta cisza nie podoba jedziemy znow. A jakie maja byc srodki transportu
poza
> wielbładami, bo konie nie sa pewne prawda?
Może na osłach:)


Albo na barach orkow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.02.2006 o 17:37, ArtuRPGpl napisał:

Albo na barach orkow:)


Moim zdaniem mogłoby wogóle nie być środków transportu fakt skróciłoby to czas no dojście do celu ale ja jestem zwolennikiem własnych nóg. Dlatego mi nie zależy na środkach lokomocji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2006 o 17:40, wdowiakm napisał:


> Albo na barach orkow:)

Moim zdaniem mogłoby wogóle nie być środków transportu fakt skróciłoby to czas no dojście do
celu ale ja jestem zwolennikiem własnych nóg. Dlatego mi nie zależy na środkach lokomocji!


ale benda..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam skarżysz się na pisanie "a la chat" , a piszesz po 2 wyrazy na post . Co to ma znaczyć ?
Uważam, iż jako środek transportu napewno pojawi się koń, bardzo popularny w czasach średniowiecza . A mniejwięcej we średniowiecziu rozgrywa się akcja Gothic''a, prawda ? :) Analogicznie, jeżeli w G3 będą krajobrazy pustynne to na nich będą Wielbłądy, itd. itd.... Chociaż swoją drogą, przyjemnie byłoby ujeżdzać zębacza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2006 o 17:43, WorldWar3PL napisał:

Sam skarżysz się na pisanie "a la chat" , a piszesz po 2 wyrazy na post . Co to ma znaczyć
?
Uważam, iż jako środek transportu napewno pojawi się koń, bardzo popularny w czasach średniowiecza
. A mniejwięcej we średniowiecziu rozgrywa się akcja Gothic''a, prawda ? :) Analogicznie,
jeżeli w G3 będą krajobrazy pustynne to na nich będą Wielbłądy, itd. itd.... Chociaż swoją
drogą, przyjemnie byłoby ujeżdzać zębacza ;)


ja bym bardzo chcial miec swojego na wlasnosc konia w super zbroji a co do topicu to odp na normlane pytania a nie powtarac sie o to mi chodzilo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1 # Nie pisz za szybko, panuj nad nerwami
2 # Zwracaj uwagę na ortografię i interpunkcję

Jestem bardzo ciekaw, czy pojawią się jakiekolwiek środki lokomicji a la smoki ( nie mówie tu o smokach, tylko o czymś podobnym, bo wg. twórców smoków wogóle nie będzie w g3 )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2006 o 17:49, WorldWar3PL napisał:

Jestem bardzo ciekaw, czy pojawią się jakiekolwiek środki lokomicji a la smoki ( nie mówie
tu o smokach, tylko o czymś podobnym, bo wg. twórców smoków wogóle nie będzie w g3 )

Latanie na smokach?
Wybacz, ale to już zalatuje zupełnym nonsensem. To jest GOTHIC... tu nie ma miejsca na taką dziwaczną przesadę w stylu WoW, albo nie wiem co innego.

Gothic ma swój klimat, pewne rzeczy zupełnie do niego nie pasują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisałem, że NIE NA SMOKACH, tylko na smoko-podobnych . Czyli jakieś hipogryfowe coś ;) Myslę, że to będzie możliwe . Albo jakiś demon xardasa =] Którego weźmiemy w posiadania : w końcu demony mają skrzydła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2006 o 18:03, WorldWar3PL napisał:

Napisałem, że NIE NA SMOKACH, tylko na smoko-podobnych . Czyli jakieś hipogryfowe coś ;) Myslę,
że to będzie możliwe . Albo jakiś demon xardasa =] Którego weźmiemy w posiadania : w końcu
demony mają skrzydła ;)

Dokładnie o tym piszę... To nie jest żaden world of warcraft, czy inne badziewie... to jest gothic, latanie na jakimś straszydle jest wysoko niewskazane.

Może jeszcze dorzucimy perspektywę rzutu izometrycznego i zrobimy z postaci małą figurkę. Będzie tak samo świetnie pasowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz rację przesadziłem .

Mhmm.... Ciekawe czy pojawią się powozy konne = było by miło. Np. będziemy mogli ocalić kogoś od orków, np. w Gothicu z lasu można było ocalić jakąś parę , która potem przenosiła się do Khorinis .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2006 o 18:10, WorldWar3PL napisał:

Masz rację przesadziłem .

Mhmm.... Ciekawe czy pojawią się powozy konne = było by miło. Np. będziemy mogli ocalić kogoś
od orków, np. w Gothicu z lasu można było ocalić jakąś parę , która potem przenosiła się do
Khorinis .


GENIALNY POMYSŁ super by bylo zawsze sie chcailem poczuc jak krol ale by bylo extra!! albo np pod koniec bysmy byli krolem to max swoboda ze wojny by byly prowadzone z orkami i glownie to a po miesiacu gry jako krol by sie umarlo !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2006 o 18:10, WorldWar3PL napisał:

Masz rację przesadziłem .

Mhmm.... Ciekawe czy pojawią się powozy konne = było by miło. Np. będziemy mogli ocalić kogoś
od orków, np. w Gothicu z lasu można było ocalić jakąś parę , która potem przenosiła się do
Khorinis .

Zgazam się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słyszeliście plotki ?! Z tajemnego niepewnego źródła wiem, że w Gothicu 3 mają być M U S Z K I E T Y ! Dlaczego ! Wg. Mnie łuki i kusze , miecze,topory, ogólnie broń w zwarciu i na odległość w zupełności by wystarczyły... ale muszkiety ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2006 o 20:25, WorldWar3PL napisał:

Słyszeliście plotki ?! Z tajemnego niepewnego źródła wiem, że w Gothicu 3 mają być M U S Z
K I E T Y ! Dlaczego ! Wg. Mnie łuki i kusze , miecze,topory, ogólnie broń w zwarciu i na odległość
w zupełności by wystarczyły... ale muszkiety ?!


To by popsuło cały klimat gry. Ja nie chce broni palnej, ale muszkiety może będą, bo jak dobrze pamiętam, to działa na statku były.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2006 o 20:25, WorldWar3PL napisał:

Słyszeliście plotki ?! Z tajemnego niepewnego źródła wiem, że w Gothicu 3 mają być M U S Z
K I E T Y ! Dlaczego ! Wg. Mnie łuki i kusze , miecze,topory, ogólnie broń w zwarciu i na odległość
w zupełności by wystarczyły... ale muszkiety ?!

Co muszkiety???
To zepsuje rozgrywke ale zobaczymy!
Może będzie fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować