Zaloguj się, aby obserwować  
kootpl

GOTHIC III ( jaki będzie?)

18075 postów w tym temacie

Dnia 26.02.2006 o 20:42, ArtuRPGpl napisał:

hehe wiec bedize sie mozna wcielic w sluge robara!


Przepraszam, drogi robotniku, ale na jakiej podstawie wysnuwasz takie wnioski ? Jeżeli na podstawie muszkietów, to ten wniosek jest wyssany z palca .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2006 o 20:44, WorldWar3PL napisał:

> hehe wiec bedize sie mozna wcielic w sluge robara!

Przepraszam, drogi robotniku, ale na jakiej podstawie wysnuwasz takie wnioski ? Jeżeli na podstawie
muszkietów, to ten wniosek jest wyssany z palca .


ale bardzo mozliwe ze tak bedzie delegacie, a to nei jest wcale pewne ze benda muszkeity ktos puscil plotke i juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2006 o 20:42, ArtuRPGpl napisał:

hehe wiec bedize sie mozna wcielic w sluge robara! a muszkeit to dobry pomysl nawet!

Ja tam nigdy nie będe sie uważał za sługe Rhobara gdyż to przez niego nasz bezimienny trafił do kolonii więc ja chętnie skróciłbym jego nędzny żywot:) A co tyczy się muszkietów to wątpie by się pojawiły, gdyz by to strasznie skomplikowało rozgrywkę ale doczekamy się premiery to zobaczymy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Plotkę puściłem ja, i powiedziałem że pewne to nie będzie Arturze :) A ty o służeniu Rhobarowi napisałeś tak, jakby było to praktycznie pewne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2006 o 20:46, wdowiakm napisał:

> hehe wiec bedize sie mozna wcielic w sluge robara! a muszkeit to dobry pomysl nawet!
Ja tam nigdy nie będe sie uważał za sługe Rhobara gdyż to przez niego nasz bezimienny trafił
do kolonii więc ja chętnie skróciłbym jego nędzny żywot:) A co tyczy się muszkietów to wątpie
by się pojawiły, gdyz by to strasznie skomplikowało rozgrywkę ale doczekamy się premiery to
zobaczymy....


ja przjede kazda mozliwa droge:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2006 o 20:47, WorldWar3PL napisał:

Plotkę puściłem ja, i powiedziałem że pewne to nie będzie Arturze :) A ty o służeniu Rhobarowi
napisałeś tak, jakby było to praktycznie pewne .


hehe bo mi sie skojazylo to orazu z sluzba u krula jak te typy stoaj na bacznosc:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.02.2006 o 20:47, ArtuRPGpl napisał:

ja przjede kazda mozliwa droge:D


Ja równiez i to po kilka razy. seria Gothic to najlepsze gry RPG w które było mi dane grać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

He He, rozumiem ;)
Swoją drogą , może zróbmy tutaj grę : Zgadujmy ile razy jeszcze PB przesunie premierę Gothica, kto będzie najbliżej,wygrywa cheesburgera w McDonaldzie, i 5 wPLN na Gothica 3 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2006 o 20:49, WorldWar3PL napisał:

He He, rozumiem ;)
Swoją drogą , może zróbmy tutaj grę : Zgadujmy ile razy jeszcze PB przesunie premierę Gothica,
kto będzie najbliżej,wygrywa cheesburgera w McDonaldzie, i 5 wPLN na Gothica 3 ;)


ok ja mowie ze premiera nie bedzie przesuwana ze 1 piremiera bedzie dobra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

premiera zostanie przesunięta raz :] ze względu na niezadowolenie autorów, np. z powodu zbyt głupiej sztucznej inteligencji albo z problemem z zaliczaniem questów albo innych pierdół. tak czy siak zostanie przesunieta RAZ ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2006 o 21:06, ArtuRPGpl napisał:

> He He, rozumiem ;)
> Swoją drogą , może zróbmy tutaj grę : Zgadujmy ile razy jeszcze PB przesunie premierę
Gothica,
> kto będzie najbliżej,wygrywa cheesburgera w McDonaldzie, i 5 wPLN na Gothica 3 ;)

ok ja mowie ze premiera nie bedzie przesuwana ze 1 piremiera bedzie dobra

ja też tak myślę Arturze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2006 o 21:25, wdowiakm napisał:

Może i zostanie przesunięta ale tylko dla dobra graczy. Piranie chcą oddać produkt idealny!


nie zostanie skoro nic nie mowia bo chca powiedziec dokladna date premiery i nci nie przesuwac bo taka jest prwada ze jak sie przesuwa premier to sie traci klijentow! ale mnie nic nie odmowi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2006 o 21:27, ArtuRPGpl napisał:

nie zostanie skoro nic nie mowia bo chca powiedziec dokladna date premiery i nci nie przesuwac
bo taka jest prwada ze jak sie przesuwa premier to sie traci klijentow! ale mnie nic nie odmowi:D

Mnie też nie. Dla mnie kupno gry to powżna inwestycja, wieć zanim to zrobię ściągnę demko przczytam kilka recenzji, ale Gothic to jeden z nielicznych wyjątków, którego kupie bez wzgledu na jokość (a z pewnością bedzie wysoka :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... myślę, że przydałby się Gameplay movie, jakiś dłuższy, bo ten z targów E3 mi nie wystarczał :( Ostatnio wogle praktycznie zastopowali produkcję filmów,prawda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2006 o 15:09, WorldWar3PL napisał:

Hmm... myślę, że przydałby się Gameplay movie, jakiś dłuższy, bo ten z targów E3 mi nie wystarczał
:( Ostatnio wogle praktycznie zastopowali produkcję filmów,prawda ?

Chyba masz rację ;( Ten z E3 był starsznie krótki (ale fajny były odgłosy np. ścierwojadów). A właśnie macie jakieś inne linki do trailerów Gothic''a 3 ? Jeśli tak to podajcie je na forum. Please :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że będzie chociaż troszeczkę więcej realizmu. W gothicu2 gdy byłem paladynem Valentino Mówił mi coś o moje "szpetnej" gębie. Zwykły obywatel powiedział tak do paladyna!!!!!!
Bardzo mi się to niepodobało, mam nadzieję, że teraz tak nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2006 o 15:13, capral napisał:

Mam nadzieję, że będzie chociaż troszeczkę więcej realizmu. W gothicu2 gdy byłem paladynem
Valentino Mówił mi coś o moje "szpetnej" gębie. Zwykły obywatel powiedział tak do paladyna!!!!!!
Bardzo mi się to niepodobało, mam nadzieję, że teraz tak nie będzie.

Każda gra dąży do tego by zwiekszyć realizm. Mam nadzieje, że w Gothicu 3 bedzie odpowiednio wysoki (zresztą ta seria słynie z tego, że jest wyjatkowo realistyczna). Nie wiem jak ciebie, ale mnie osobiscie nieodpowiadało to, że jak zabijemy jakiegoś potwora, a potem oddalimy się na chwilę, by następnie powrócić i ujżeć puste pole... Przyjemnie byłoby zobaczyć jak ów potwór rozkłada się na ziemi przez kilka tygodni, aż pozostana zeń jedynie bielące kości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować