Zaloguj się, aby obserwować  
kootpl

GOTHIC III ( jaki będzie?)

18075 postów w tym temacie

Taaak, wystarczy mieć tylko 20 GB ramu, 80 TB wolnego miejsca na dysku i można tak zrobić . Łeee, żaden problem .
Swoją drogą zanim twórcy zrobią coś takiego w tak wielkim świecie gry,przyjdzie nam poczekać . Kto wie, może już w Gothic 4 to ujżymy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2006 o 15:54, WorldWar3PL napisał:

Taaak, wystarczy mieć tylko 20 GB ramu, 80 TB wolnego miejsca na dysku i można tak zrobić
. Łeee, żaden problem .
Swoją drogą zanim twórcy zrobią coś takiego w tak wielkim świecie gry,przyjdzie nam poczekać
. Kto wie, może już w Gothic 4 to ujżymy ?

To może i prawda, ale warto poczekać. Za kilka lat będziemy narzekać na takie wady w grach jak nierosnące włosy głownego bohatera czy braku odwzorowania głodu na szybkość i sprawność zadawanych obrażeń. Te czasu nie są tak odległe jak się nam wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2006 o 17:17, szerszeń45 napisał:

Co prawda prosiłem o ten link jakis czas temu, ale nikt mi go nie podał, a w tym czasie sam
zdążyłem sobie znaleść. Tu znajdziecie trailery, filmiki itp. z G3:

http://www.worldofgothic.de/dl/index.php?go=downloads&ordner_id=20


- podał, podał i to dawno temu, kup Waść sobie okulary, a zresztą ten link już był wielokrotnie podawany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>(...)
- znalazłbyś go gdybyście nie zrobili sobie czata na tym wątku parę jakiś czas temu...
(sry - zapomniałem złośliwie zauważyć w powyższym wątku, więc musiałem w odzielnym :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2006 o 21:27, ArtuRPGpl napisał:

> Może i zostanie przesunięta ale tylko dla dobra graczy. Piranie chcą oddać produkt idealny!


nie zostanie skoro nic nie mowia bo chca powiedziec dokladna date premiery i nci nie przesuwac
bo taka jest prwada ze jak sie przesuwa premier to sie traci klijentow! ale mnie nic nie odmowi:D

Jak przesuna premiere to mnie nie stracą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ZESZ TY W MORDE JEZA!! TE FILMY SA DOSKONOALE TA GRA TO JEST COS NAJPIEKNIEJSZEGO W CO W ZYCIU AHHH SZKODA GADAC NEI MGOE SIE DOCZEKAC OGLONDNELM 1 FILMIK I 2 NIE OGLANDE BO KURNA NIE WYTZRZYMAM GDYBYSCIE MNIE WIDZIELI JAKA MIALEM RADOCHE! JAK OGLONDALEM JA PIERNICZE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2006 o 19:36, ArtuRPGpl napisał:

O ZESZ TY W MORDE JEZA!! TE FILMY SA DOSKONOALE TA GRA TO JEST COS NAJPIEKNIEJSZEGO W CO W
ZYCIU AHHH SZKODA GADAC NEI MGOE SIE DOCZEKAC OGLONDNELM 1 FILMIK I 2 NIE OGLANDE BO KURNA
NIE WYTZRZYMAM GDYBYSCIE MNIE WIDZIELI JAKA MIALEM RADOCHE! JAK OGLONDALEM JA PIERNICZE!

Nie musisz krzyczeć [Jeśli nie wiesz, to CapsLock=Krzyk] :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2006 o 19:36, ArtuRPGpl napisał:

O ZESZ TY W MORDE JEZA!! TE FILMY SA DOSKONOALE TA GRA TO JEST COS NAJPIEKNIEJSZEGO W CO W
ZYCIU AHHH SZKODA GADAC NEI MGOE SIE DOCZEKAC OGLONDNELM 1 FILMIK I 2 NIE OGLANDE BO KURNA
NIE WYTZRZYMAM GDYBYSCIE MNIE WIDZIELI JAKA MIALEM RADOCHE! JAK OGLONDALEM JA PIERNICZE!

Naduzywasz wielkich liter!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale widać chłopak jest szczęśliwy. Mi oprócz rumieńców i rogala na gębie nic nie przybyło xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

:D ale pieknie pieknie sie zapowiada tylko ten glowny bohater troszke dziwny nie sadzicie? moze bedzie mozna kierowac 2 postaciami w grze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2006 o 19:45, ArtuRPGpl napisał:

:D ale pieknie pieknie sie zapowiada tylko ten glowny bohater troszke dziwny nie sadzicie?
moze bedzie mozna kierowac 2 postaciami w grze?

Może odrazu czterema postaciami??:)) Gra opowieda historie tylko jednego i to on jest tym którym będziemy kierować!! filmików nie widziałem ale wiem że są fajne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2006 o 19:45, ArtuRPGpl napisał:

:D ale pieknie pieknie sie zapowiada tylko ten glowny bohater troszke dziwny nie sadzicie?
moze bedzie mozna kierowac 2 postaciami w grze?

Ja mysle że te kolo, którego widać na filmikach to nie jest Bezimienny. Raczej przypomina Gorna. Byc może twórcy testują gameplay na innej postaci. (zauważyliscie to dziwne wymachiwanie rękami?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2006 o 19:50, szerszeń45 napisał:

> :D ale pieknie pieknie sie zapowiada tylko ten glowny bohater troszke dziwny nie sadzicie?

> moze bedzie mozna kierowac 2 postaciami w grze?
Ja mysle że te kolo, którego widać na filmikach to nie jest Bezimienny. Raczej przypomina Gorna.
Byc może twórcy testują gameplay na innej postaci. (zauważyliscie to dziwne wymachiwanie rękami?)

Mi się wydaje że twórcy wygląd bezimiennego trzymaja w tajemnicy gdyż ma to być niespodzianka i dowiemy sie w dniu premiery!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak się składa, że widziałem wygląd bezimiennego ( jego twarzy ). Stało się to dziś . Wszedłem na podany wyżej link, ściągnałem jeden z filmów z gc, i tam była pokazana pre alpha gothica.... i przez pare sekund w grze było widać twarz bezimiennego... mam być szczery ? To nie bezimienny tylko drugi Gorn.... z takim kucykiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2006 o 21:03, WorldWar3PL napisał:

Tak się składa, że widziałem wygląd bezimiennego ( jego twarzy ). Stało się to dziś . Wszedłem
na podany wyżej link, ściągnałem jeden z filmów z gc, i tam była pokazana pre alpha gothica....
i przez pare sekund w grze było widać twarz bezimiennego... mam być szczery ? To nie bezimienny
tylko drugi Gorn.... z takim kucykiem ;)

Ja miałem identyczne odczucia. To nie była twarz beziminnego. No chyba, że przez podróż na kontynent urosły mu wąsy, ale nie przeciez nawet rysy twarzy się nie zgadzaja! Ale kucyk Gorn (co jak co ale Bezi to na bank nie jest, nie uwierzę w to) ma całkiem fajny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wpadłem na genialny pomysł, ale potrzebuję czasu, gdyż jutro już wracam do szkoły . Żeby przybliżyć klimat Gothica 3 , zamierzam zrobić genialny filmik z gothica 2 ( Wyreżyserowany, pokazujący możliwości gry, akcję ,grafikę,ogrom itp. ) z muzyką gothic3medley . Co wy na to ? :> Chcę wiedzieć czy mnie popieracie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2006 o 21:14, WorldWar3PL napisał:

Wpadłem na genialny pomysł, ale potrzebuję czasu, gdyż jutro już wracam do szkoły . Żeby przybliżyć
klimat Gothica 3 , zamierzam zrobić genialny filmik z gothica 2 ( Wyreżyserowany, pokazujący
możliwości gry, akcję ,grafikę,ogrom itp. ) z muzyką gothic3medley . Co wy na to ? :> Chcę
wiedzieć czy mnie popieracie .

Ja popieram!

Niech cię chroni Adanos:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2006 o 21:14, WorldWar3PL napisał:

Wpadłem na genialny pomysł, ale potrzebuję czasu, gdyż jutro już wracam do szkoły . Żeby przybliżyć
klimat Gothica 3 , zamierzam zrobić genialny filmik z gothica 2 ( Wyreżyserowany, pokazujący
możliwości gry, akcję ,grafikę,ogrom itp. ) z muzyką gothic3medley . Co wy na to ? :> Chcę
wiedzieć czy mnie popieracie .

Masz moje poparcie, już możesz dołączyć do nazsego obo... (oj nie ten skecz)... juz możesz robić (tzn jutro :]),a o efektach informuj na bierząco!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować