Zaloguj się, aby obserwować  
Jackaloppe

The crims

148 postów w tym temacie

Dnia 24.11.2007 o 14:49, MassterG napisał:

ja grałem przez pierwszych 6 edycji a teraz nie chce mi się ciagle od nowa respa bić:/
Jak dla mnie ta gra stała się nudna:/!

No właśnie to jest w tym głupie, że trzeba co jedną edycję od nowa wszystko robić (chodzić na dziwki, zażywać piguły bić się z innymi itd.). :)xDS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2007 o 20:32, patrix997 napisał:

Ja gram w tej edzie i mam 1025 respa i 4 ofiary, ale ta gra mogła by być ciekawsz. I szkoda
ze trzeba co runde zaczynac od nowa

The crims to swego rodzaju konkurs dlatego są rundy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2008 o 12:27, Kizibono napisał:

mam pytanie jak mogę sie tu leczyć bo mam 15% energii i nie wiem jak sie wyleczyć ??


energię się regeneruje jarając dragi ^^ abo chodząc do burdelu,czego nie radzę bo można syfa złapać (serio!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.02.2008 o 22:55, askorti napisał:

energię się regeneruje jarając dragi ^^ abo chodząc do burdelu,czego nie radzę bo można
syfa złapać (serio!)


Już to dawno wiem -_- jak widzisz ten post był pisany dawno więc nie musiałeś odpisywac no ale na pytanie odpowiedziałeś więc dzięki ale patrz na datę postu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiem że był dawno ale mam taką naturę że zawsze jak wiem to odpowiadam :D a kto aktualnie gra w TC? bo ja tak i teraz założyłem ziołowy interes...40 fabryk kilka lasek(najlepszych) i resp idzie jak burza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2008 o 09:18, bartek002 napisał:

a ja kiedys gralem ale teraz mam napisy to czesku czy hiszpansku


Masz u góry czy u dołu flagi. I klikasz na flagę Biało-Czerwoną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak na gre na stronce to super, jedyna gra na stronie która mi się podoba. Tylko irytują mnie ciągłe pobicia (2-3 wizyty w klubie= pobicie) i choroby od panienek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm, gra niezła. Irytujące są tylko ciągłe pobicia... hm... Ale w ciągu doby zarobiłem ponad 40 tysięcy i mam około 300 respektu. A to, że miałem szczęście i dostałem 400 grzybków. :D

Jeżeli ktoś chętny jest do gangu - zapraszam. B Brothers. ;)

Nick taki jak tu. :P

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem.

Właśnie niedawno się zarejestrowałem na tej stronie. Mógłby mi ktoś powiedzieć co i jak na początku? Bo za bardzo nie kapuję tej gry ale mi się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2008 o 16:49, Meykan napisał:

Właśnie niedawno się zarejestrowałem na tej stronie. Mógłby mi ktoś powiedzieć co i jak
na początku? Bo za bardzo nie kapuję tej gry ale mi się podoba.

Ja jak grałem kiedyś z trzy dwa lata temu to na początku napdałem na najłatwiejszą rzecz , gdy już po tej męczarni uzbierałem kasy i staty podrosły to zakupywałem bronie i zbroje. Z czasem gdy się już miało ekwipunek to wtedy budynki np plantacje grzybków a potem jak już wszystko najlepsze(bronie, zbroje, ochrony itp) to na ulepszacze statów ;) Ale możliwe ,że teraz jest inaczej przecież tyle czasu minęło :)

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować