Zaloguj się, aby obserwować  
Sheleila

ZJAZD forumowiczów ! [m]

10075 postów w tym temacie

No dobra. Jeśli byłoby jakieś głosowanie na temat zjazdu, to od razu się zgadzam. Wyjeżdżam ( uff, przy tym słowie natrudziłem się długo, żeby napisać poprawnie ortograficznie ) na wycieczkę szkolną i wrócę dopiero 18 maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ufff, nareszcie wysłałem potwierdzenie, tak więc jadę na zjazd myly państwo [aplauz/wrzask]. Czekam z niecierpliwością na to wydarzenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, że pojadę - nie chcę się już panoszyć po zamkach i pałacykach z moją rodziną w wakacje... A do kiedy składać można zapisy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2007 o 20:13, Liqid napisał:

Ufff, nareszcie wysłałem potwierdzenie, tak więc jadę na zjazd myly państwo [aplauz/wrzask].
Czekam z niecierpliwością na to wydarzenie :)


No coraz lepsza ekipka się zbiera;) Niech ludziska wysyłają potwierdzenia bo tam będzie fajnie i lepiej:) Żadna sarna czy inne bambi mi nie przeszkodzi w tym roku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przez ostatnich kilka miesięcy bez przerwy docierały do mnie pytania "do kiedy można się wpisywać?". Pomijając bezsensowność tego (jak będą mogli jechać, to pojadą, jak nie to nie, bez względu na ostateczny termin zapisów), dzisiaj mam odpowiedź.

Zapisy zamykam w dniu 25 maja.

Do tego momentu radzę osobom niezdecydowanym zdecydować, osobom niepewnym upewnić się i osobom spóźnialskim spó... znaczy się wpisać póki czas. To już koniec informacji dla osób spoza zapisanych.

Natomiast co do tych drugich - jak już pewnie kilka osób zauważyło - zaczynam do ludzi dzwonić. Tak, to czym wcześniej straszyłem właśnie wprowadzam w życie. Dzwonię zazwyczaj koło 17-20, i w tym czasie proponuję być pod telefonem. A jeszcze lepiej, jeśli skontaktujecie się ze mną (np via mejl, czy też gg, bez znaczenia) jakoś ze wskazaniami i przeciwwskazaniami dotyczącymi tej pory. Niepełnoletnich raz jeszcze proszę o przygotowanie do rozmowy rodziców ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wreszcie jakieś konkrety :P

Ja osobiście mam tylko dwie uwagi, chyba mogę na forum ?

Zatem:
1# Jakby co mam ostatnio niezły bałagan w życiu dorosłym (prawko, szkoła i jeszcze cholerne drewno, które trzeba pociąć ;/) tak więc mam uwagę: jakbyś miał do mnie zadzwonić (a numer podałem w e-mailu) to najlepiej w po godzinie 20.00. Wiem, że podałem inne, ale trochę się u mnie zmieniło (zwłaszcza przez prawko).

2# Czy termin wpłacenia zaliczki jest znany ? Jeśli jest to będzie to po owym 25 maja, czy przed ?

To tyle, pozdrawiam ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2007 o 19:26, szerszeń45 napisał:

2# Czy termin wpłacenia zaliczki jest znany ? Jeśli jest to będzie to po owym 25 maja, czy
przed ?


Hmm.. Dla mnie to może być nawet teraz bo w każdej chwili jestem w stanie wpłacić tak jestem pewien że pojadę:)
Choć chyba po 25 jak "oficjalnie" będą zakończone zapisy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.05.2007 o 17:14, Furrbacca napisał:

Zapisy zamykam w dniu 25 maja.


No i pewnie do ostatniej chwili się zapiszę - a no, bo tak to już jest, że chyba będę musiał pracować w tym czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2007 o 16:37, Kamiloos napisał:

Kamiloos zapisany :-) Do zobaczenia wiec :-)


Również jestem zapisany ;) Do zobaczenia, będzie świetna zabawa ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Matko. Furr będzie dzwonił.

Trzecią pieluchę już zmoczyłem, no... ja się boję. Dzwoniąca Soleila to jeszcze nic, w porównaniu do Furra. Świadomość, że po drugiej stronie kabla siedzi (stoi) dwumetrowy starzec poraża... ;)

Ehehe, pamiętam kiedy pierwszy raz zadzwoniła do mnie Sol (z zaskoczenia właściwie). Się pono jąkałem i w ogóle, Sol się później ze mnie śmiała :( .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2007 o 17:35, MonkOfWar napisał:

Ehehe, pamiętam kiedy pierwszy raz zadzwoniła do mnie Sol (z zaskoczenia właściwie). Się pono
jąkałem i w ogóle, Sol się później ze mnie śmiała :( .

Ja też pamiętam jak do mnie pierwszy raz zadzwoniła, szykowałem się akurat na jąkąś wycieczkę i ostatnie przygotowania i wchodzenie do samochodów było i się wydzierałem. I też się ze mnie później śmiała... XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2007 o 17:55, Marrbacca napisał:

Ja też pamiętam jak do mnie pierwszy raz zadzwoniła, szykowałem się akurat na jąkąś wycieczkę
i ostatnie przygotowania i wchodzenie do samochodów było i się wydzierałem. I też się ze mnie
później śmiała... XD


Wniosek jest jeden: Sol to uosobione Zuo: śmieje się z niewinnej młodzieży, która jest zaskakiwana Jej telefonami ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2007 o 17:35, MonkOfWar napisał:

Ehehe, pamiętam kiedy pierwszy raz zadzwoniła do mnie Sol (z zaskoczenia właściwie). Się pono
jąkałem i w ogóle, Sol się później ze mnie śmiała :( .


Szczęściarz. Do mnie ani razu nie zadzwoniła. Ale co tam, najważniejsze jest to że można z nią pogadać nie marnując kasy. Dzięki e-mailom ;) ( kurka, co by to było, gdy ich nie było )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować