Zaloguj się, aby obserwować  
Sheleila

ZJAZD forumowiczów ! [m]

10075 postów w tym temacie

Dnia 25.05.2007 o 19:29, Rados-kapcrew napisał:

Blablabla


Jakbyś mógł się skontaktować via gg ze mną. Dość ważna sprawa ;).
Poza tym resztę niepełnoletnich, z których rodzicami również się jeszcze nie kontaktował - rada ta sama, co wyżej :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2007 o 20:00, MonkOfWar napisał:

Ech, nie mogę się doczekać :) . Furr dzwonił, planuje się już wspólne "zbieranie się" i kolektywną
jazdę na miejsce-to dobrze :) .

A propos jazdy - dowiadywałeś się już mniej więcej o dojazd? ;>
Ja po drodze jestem to pociąg zatrzymam i się dołączę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To już nie całe 3 miesiące do zjazdu, a więc takie pytanie. Kto będzie do Wilkas wyjeżdżał z Warszawy, bądź przez nią przejeżdżał, bo przecież trzeba powoli myśleć o wyjeździe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2007 o 22:23, Piotrbov napisał:

To już nie całe 3 miesiące do zjazdu, a więc takie pytanie. Kto będzie do Wilkas wyjeżdżał
z Warszawy, bądź przez nią przejeżdżał, bo przecież trzeba powoli myśleć o wyjeździe ;)

Ja będę jechał przez Warszawę - przesiadka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to dobra - ja spytam kto jedzie z północno-zachodniej części Polski? Województwa: zachodniopomorskie i pomorskie.
Do takich osób mogę się dosiąść na skraju woj. warmińsko-mazurskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2007 o 22:50, windows00 napisał:

No to dobra - ja spytam kto jedzie z północno-zachodniej części Polski? Województwa: zachodniopomorskie
i pomorskie.
Do takich osób mogę się dosiąść na skraju woj. warmińsko-mazurskiego.


Przez warmińsko-mazurskie to ja i szerszeń45 będziemy przejeżdżać ale dokładnie nie wiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2007 o 22:59, wdowiakm napisał:

Przez warmińsko-mazurskie to ja i szerszeń45 będziemy przejeżdżać ale dokładnie nie wiem ;)

Przez warmińsko-mazurskie to wszyscy będą przejeżdżać :P
Ale ja mieszkam przy granicy z pomorskim, więc forumowicze z tamtych stron mnie interesują ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2007 o 22:23, Piotrbov napisał:

To już nie całe 3 miesiące do zjazdu, a więc takie pytanie. Kto będzie do Wilkas wyjeżdżał
z Warszawy, bądź przez nią przejeżdżał, bo przecież trzeba powoli myśleć o wyjeździe ;)



Ja będę jechał z Warszawy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2007 o 22:23, Piotrbov napisał:

To już nie całe 3 miesiące do zjazdu, a więc takie pytanie. Kto będzie do Wilkas wyjeżdżał
z Warszawy, bądź przez nią przejeżdżał, bo przecież trzeba powoli myśleć o wyjeździe ;)


Nie mów że masz zamiar pojechać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2007 o 23:48, Sith66 napisał:

Nie mów że masz zamiar pojechać.

A co w tym niby takiego dziwnego, a tym bardziej gorszącego, że ludzie jadą na Zjazd?... Gdybym był w Polsce sam bym się zjawił i uważałbym to za przyjemność, a nie niemiły przymus.

Jest prosta zasada, nie chcesz nie jedziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja Wam teraz pojadę :P Ja z Lurynowiczem mamy z Suwałk niedaleko do Wilkas (z resztą fajna nazwa "Wilka Lasy". True Wilkaskian Black Metal band xD). Jakby ktoś nie wiedział to Suwałki są zamiennie nazywane:The Biegun Zimna, co słyszy się często np. w prognozie pogody (w Polsce +10 stopni C, a u nas np. -302 stopnie C xD).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też się łapię na zjazd :D W zeszłym roku się nie udało, ale tym razem będzie git :P Z Olsztyna nie mam jakiejś astronomicznej drogi (w razie czego FTL, wiem Furr ;), a skoro jest okazja się spotkać, to czemu by nie? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2007 o 00:39, PolishWerewolf napisał:

A co w tym niby takiego dziwnego, a tym bardziej gorszącego, że ludzie jadą na Zjazd?... Gdybym
był w Polsce sam bym się zjawił i uważałbym to za przyjemność, a nie niemiły przymus.

Jest prosta zasada, nie chcesz nie jedziesz.


PiotrBov to mój kumpel ze szkoły, więc pytam się go czy ma zamiar na to jechać, gdyż nie jest on typem, który jeździ na takie spotkania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomorze... mhm... a Toruń jest rozpatrywany (albo Olsztyn) w twojej trasie na zjazd ? Może się jakoś zmówimy, bo zbieram ekipę z zachodu i południowego zachodu (Wielkopolskie, Opolskie, Dolnośląskie, Lubuskie) oraz wszystko po drodze (Kujawsko-Pomorskie, Pomorskie, Warmińsko-Mazurskie). Z samego Olsztyna jest już bardzo blisko, jakby co info na temat mojej zbiórki forumowiczów dałem kilka stron wcześniej.

No chyba, że w ogóle nie pasuje to spotkamy się w Giżycku/Wilkasach i po sprawie. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2007 o 23:41, Rados-kapcrew napisał:

Ja będę jechał z Warszawy :P


Wiesz co? Prawdę mówiąc zdziwiłbym się, gdybyś nie jechał z Warszawy. Bo już na pewno nie z Zakopanego, z Wrocławia itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2007 o 01:50, Sith66 napisał:

PiotrBov to mój kumpel ze szkoły, więc pytam się go czy ma zamiar na to jechać, gdyż nie jest
on typem, który jeździ na takie spotkania.


A ktoś ty?? Można się dowiedzieć ( żeby nie robić spamu napisz na moje GG poniżej ). Lecz to jest trochę dziwne, byłem rok temu, było super, więc dlaczego tym razem nie mogę?

P.S Sorry za doubla, nie dokładnie przeczytałem stronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2007 o 09:05, szerszeń45 napisał:

Pomorze... mhm... a Toruń jest rozpatrywany (albo Olsztyn) w twojej trasie na zjazd ?

Toruń raczej nie, ale Olsztyn na pewno. Jakoś nie wyobrażam sobie innej drogi niż przez Olsztyn ;]
Z Olsztyna jest też RX-8, a trasą przez Olsztyn mogą też przejeżdżać ludzie z pomorskiego i zachodniopomorskiego.
Czyli psać do Ciebie mejla, nie?

Dnia 26.05.2007 o 09:05, szerszeń45 napisał:

No chyba, że w ogóle nie pasuje to spotkamy się w Giżycku/Wilkasach i po sprawie. :P

To na pewno :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2007 o 13:53, windows00 napisał:

(...) Czyli pisać do Ciebie mejla, nie?


Wiesz co ? Dlaczego nie ? ;>
Napisz, a ja jak zbiorę ekipę spróbuję się z Tobą oraz RX-8 jakoś zgrać i wspólnie zabierzemy się z Olsztyna. O ile wam takie coś pasuje. Z Olsztyna będzie już dość blisko, ale nadal jest to trochę km do przejechania.

:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować