Zaloguj się, aby obserwować  
Sheleila

ZJAZD forumowiczów ! [m]

10075 postów w tym temacie

Dnia 04.10.2007 o 21:36, szerszeń45 napisał:

Spokojnie


No wiesz ja Podpisuję się pod słowami Kafara:) Bo tak.. To ani góry, ani morze, ni mazury. Jeśli park jurajski to jedna atrakcja to trochę niemrawo może być;) Zwłaszcza że jeszcze dłużej będzie trzeba zabawiać całe towarzystwo:) Wiem że mamy do tego talent, ale kurde..:)
Ja tam chce nad morze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm... a ja tam słyszałem o jakimś spływie kajakowym... na pewno da radę jakieś atrakcje załatwić, prawda SadraX?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2007 o 21:51, szerszeń45 napisał:

Hm... a ja tam słyszałem o jakimś spływie kajakowym... na pewno da radę jakieś atrakcje załatwić,
prawda SadraX?


No spływy miło widziane.. jakieś niebezpieczne żebym tam jechał z myślą że mogę zginąć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2007 o 21:57, Kafar napisał:

No spływy miło widziane.. jakieś niebezpieczne żebym tam jechał z myślą że mogę zginąć :P

Taa. :P A potem się okaże, że z 50 forumowiczów po zjeździe zostało tylko 30. :D
A jeśli mowa o takich "nagłych mini zjazdach", to się właśnie news na gramie pojawił całkiem interesujący o imprezie w Warszawie. :) Ja bym się nawet mógł na to wybrać, tylko że samemu mi się nie będzie chciało z Poznania jechać. :P Ale jak by się uzbierało kilku chętnych, to można by nad tym pomyśleć... :) Tylko Szerszeń musiałby znaleźć jakiś fajny pociąg. :D Co o tym myślicie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mini zjazdy to fajna rzecz bo można częściej się widywać i nie trzeba w sumie dużo organizacji. Chętni sami się ze sobą organizują a nie że opiekun wycieczki potrzebny. Ale spoko na to jeszcze czas. Trzeba obadać jak się ma wolne itp. bo pewnie to by pracujący tak jeździli bo mają większe pole manewru że mogą nawet w tygodniu zrobić wolne jako urlop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak już pisałem na ircu - jestem zdecydowanie za takimi pomysłami :D.

Poza tym z innych propozycji - taki tygodniowy rejsik po jeziorach mazurskich. Około 150 zł od osoby. Całkiem tanio, wydaje mi się, a zabawy byłoby od groma ;).
Tylko, oczywiście kwestia czasu - ja dla przykładu powinienem być wolny od końca maja, do jakiegoś środka września :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2007 o 22:19, matiz123 napisał:

Ja bym się nawet mógł na to wybrać, tylko że samemu
mi się nie będzie chciało z Poznania jechać. :P


No cóż ja chcę się skusić:) tylko teraz problem jechać Intercity czy moim samochodzikiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zjazd jakiś? Nie wiem wprawdzie gdzie, co i jak, bo mi się nie chce przeglądać n stron wsztecz, no ale ja się znowu piszę oczywiście. Dobrego piwa w lepszym towarzystwie nie odmawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2007 o 22:47, siepu napisał:

Dobrego piwa w lepszym towarzystwie nie odmawiam.


Hah to pogadamy o tym później bo z kaffciem mamy pewien plan..

To w dodatku CDP można odwiedzić w sobotę na urodziny (news na stronie) Jedziesz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2007 o 21:51, szerszeń45 napisał:

Hm... a ja tam słyszałem o jakimś spływie kajakowym... na pewno da radę jakieś atrakcje załatwić,
prawda SadraX?

Nosz cholera, dajcie mi jeszcze chwilkę :P... Pali się? Będą zdjęcia, będą atrakcje, będzie wszystko... Jak da radę to może dziś po południu pojadę wypytywać o cenę i od razu jakieś foty wam popstrykam. :) Jeszcze troszkę cierpliwości... :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2007 o 09:35, SadraX napisał:

Nosz cholera, dajcie mi jeszcze chwilkę :P... Pali się? Będą zdjęcia, będą atrakcje, będzie
wszystko... Jak da radę to może dziś po południu pojadę wypytywać o cenę i od razu jakieś foty
wam popstrykam. :) Jeszcze troszkę cierpliwości... :>

Jeszcze sporo czasu i dużo może sie zmienić :P Pokaż mniej więcej co i jak a potem milcz do marca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2007 o 14:03, szerszeń45 napisał:

No, a nie mówiłem, że cierpliwość wskazana? Spokojnie. :-)

Najpierw go poganiasz, a teraz uspokajasz. :P Trochę wyrozumiałości, bo przy takim nawale postów i pytań organizator zrezygnuje jeszcze w tym roku. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aj tam wcale go nie poganiam! To Stwór i Kafar chcą konkretów ja mogę spokojnie zaczekać, w jednym z poprzednich postów było tylko małe cuś, a wy zaraz "poganiasz". ;]
Nie stresujcie Szerszenia. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2007 o 17:23, szerszeń45 napisał:

Aj tam wcale go nie poganiam! To Stwór i Kafar chcą konkretów ja mogę spokojnie zaczekać, w
jednym z poprzednich postów było tylko małe cuś, a wy zaraz "poganiasz". ;]

Bo Stwór i Kafar są już myślami na plaży, dlatego tak prędko domagają się konkretów. A do zjazdu mamy dobre 9 miesiący... Jeszcze szmat czasu na poganianie organizatora. :P

Dnia 05.10.2007 o 17:23, szerszeń45 napisał:

Nie stresujcie Szerszenia. ;)

Bo co? Żądło Szerszeniowi wyjdzie? ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2007 o 20:02, Bumber napisał:

Bo Stwór i Kafar są już myślami na plaży, dlatego tak prędko domagają się konkretów.


Oni pewnie nie tylko myślami na plaży są. ;>

Dnia 05.10.2007 o 20:02, Bumber napisał:

A do zjazdu
mamy dobre 9 miesiący... Jeszcze szmat czasu na poganianie organizatora. :P


Czyli mówię, spokojnie. Nie ma się co spieszyć, masa czasu jest. :-)
Panikę możecie zacząć siać tydzień przed zlotem. :P

Dnia 05.10.2007 o 20:02, Bumber napisał:

> Nie stresujcie Szerszenia. ;)
Bo co? Żądło Szerszeniowi wyjdzie? ;P


Żądło może nie, ale mogę osiwieć, a w szkole mam dosyć stresujących chwil. Jestem ostatnio kłębkiem nerwów. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2007 o 20:18, Kafar napisał:

Stwór jeszcze dziś zakończy swój mały zlot :P w wawie :P

A to łobuz jeden... Nas mami zlotami nad morzem, a sam do Warszawy wyskoczył! Phi...

;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2007 o 20:35, Bumber napisał:

> Stwór jeszcze dziś zakończy swój mały zlot :P w wawie :P
A to łobuz jeden... Nas mami zlotami nad morzem, a sam do Warszawy wyskoczył! Phi...

;D


Tez miałem do niego dojechać.. ale ja już padnięty jestem. Zaraz chyba w kimę. Nie dość że zmęczony to tyle na głowie że ho ho ho :) więc zloty to mi teraz nie w głowie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować