Zaloguj się, aby obserwować  
Sheleila

ZJAZD forumowiczów ! [m]

10075 postów w tym temacie

Dnia 30.01.2008 o 16:23, windows00 napisał:

i liczyć na zdrowy rozsądek ankieterów :>


I przy okazji ją przypiąć do góry by każdy zagłosował, a nie że 35 ankiet fruwa tutaj na forum:)
Poza tym umiejętność "nieczytania" ze zrozumieniem przeraża;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.01.2008 o 16:25, Stwór napisał:

I przy okazji ją przypiąć do góry by każdy zagłosował, a nie że 35 ankiet fruwa tutaj na forum:)


Już jest przypięta ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2008 o 16:25, Stwór napisał:

I przy okazji ją przypiąć do góry by każdy zagłosował, a nie że 35 ankiet fruwa tutaj na forum:)

To przecież "oczywista oczywistość", więc nawet o tym nie wspominałem xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2008 o 16:27, lisek93 napisał:

Już jest przypięta ;]


Tak zauważyłem zanim przeczytałem twojego posta;P I dobrze że jest:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2008 o 16:29, Stwór napisał:

Tak zauważyłem zanim przeczytałem twojego posta;P I dobrze że jest:P

Tyle że miejsce mało wyeksponowane. Ja z natury taki czepliwy jestem, ale naprawdę lepiej spełnilaby swoją rolę, gdyby była umieszczona na górze posta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2008 o 16:39, windows00 napisał:

> Tak zauważyłem zanim przeczytałem twojego posta;P I dobrze że jest:P
Tyle że miejsce mało wyeksponowane. Ja z natury taki czepliwy jestem, ale naprawdę lepiej spełnilaby
swoją rolę, gdyby była umieszczona na górze posta...

Jak ktoś będzie chciał to zobaczy jak nie to nie proste :P Ciekawe czy termin 4-7 lipca wypali ,] aha no i Kiedy termin zakońzenia tej ankiety ?? Furr :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2008 o 17:45, Phelela napisał:

Jak ktoś będzie chciał to zobaczy jak nie to nie proste :P Ciekawe czy termin 4-7 lipca wypali
,] aha no i Kiedy termin zakońzenia tej ankiety ?? Furr :P

Jak ktoś będzie chciał, to na pewno dostrzeże, że chodzi o terminy, które nie pasują...

Przesadzasz z tą wiarą w userów :>
Ja jestem pod tym względem realistą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.01.2008 o 17:55, windows00 napisał:

Jak ktoś będzie chciał, to na pewno dostrzeże, że chodzi o terminy, które nie pasują...

Każdemu się może zdarzyc taka pomyłka ;P

Dnia 30.01.2008 o 17:55, windows00 napisał:

Przesadzasz z tą wiarą w userów :>
Ja jestem pod tym względem realistą.

Zawsze byłeś realistą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2008 o 17:45, Phelela napisał:

Ciekawe czy termin 4-7 lipca wypali
,]


Oby nie bo ten termin kilku z nas może wywalić automatycznie. Jeśli komuś termin 4-7 jest tak samo dobry jak każdy inny to lepiej pojechać inny w którym może wybrać się więcej osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może dla niektórych być głupie co napisze ale pamiętajcie by mieć podbitą legitymację która wam zmniejszy koszty podróży A JAK SadraX poda informacje może (choć nei zawsze) zmniejszyć cenę noclegu.

Oczywiście zasada "zostawiamy komputery" aktualna :P

Pytanie do organizatora: Ceny noclegów i czy są zniżki studenckie/uczniowskie oraz czy tam gdzieś jest jakieś jezioro? Aha i jak coś ja poproszę pokój maks 4 osobowy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2008 o 02:34, Kafar napisał:

Oczywiście zasada "zostawiamy komputery" aktualna :P

ŁEEEEEEEEEEEEE :P

Dnia 31.01.2008 o 02:34, Kafar napisał:

Pytanie do organizatora: Ceny noclegów i czy są zniżki studenckie/uczniowskie oraz czy tam
gdzieś jest jakieś jezioro? Aha i jak coś ja poproszę pokój maks 4 osobowy :P


Mam wrażenie, że Mistrz SadraX jeszcze niespecjalnie się orientuje jakie pokoje będziemy mieli :-P

... a po co Ci jezioro? ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2008 o 02:34, Kafar napisał:

Oczywiście zasada "zostawiamy komputery" aktualna :P

A jakże i tak będzie dużo do roboty ;) Tyle, że tradycyjnie pewnie spora część osób weźmie swoje handheldy, pokroju PSP, ale to się nie liczy ;). Zresztą, kto wie, może do tego czasu i ja się PSP dorobię...

Dnia 31.01.2008 o 02:34, Kafar napisał:

Pytanie do organizatora: Ceny noclegów i czy są zniżki studenckie/uczniowskie oraz czy tam gdzieś jest jakieś
jezioro?

Znów jezioro? Kafar, po poprzednim zjeździe powinno nam chyba jezior wystarczyć. I tak pewnie będzie Z konsultacji z Wiktorią dowiedziałem się, że jest rzeka - Kamienna, na której organizowany jest także spływ. Sądzę jednak, że możemy sobie z tym odpuścić.

Dnia 31.01.2008 o 02:34, Kafar napisał:

Aha i jak coś ja poproszę pokój maks 4 osobowy :P

Czyżbyś tak bardzo zżył się z Marrem i Stworkiem? ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.01.2008 o 11:30, Liqid napisał:

> Aha i jak coś ja poproszę pokój maks 4 osobowy :P
Czyżbyś tak bardzo zżył się z Marrem i Stworkiem? ^^


No wiesz spędziłem z nimi wiele nocy ;P a ja jestem stały w uczuciach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2008 o 02:34, Kafar napisał:

Pytanie do organizatora: Ceny noclegów i czy są zniżki studenckie/uczniowskie oraz czy tam
gdzieś jest jakieś jezioro? Aha i jak coś ja poproszę pokój maks 4 osobowy :P

Ceny noclegów - SOON
Zniżki - prawdopodobnie brak
Jezioro - brak, jest za to rzeka Kamienna
Pokoje - TYLKO CZTEROOSOBOWE, ew. jak komuś coś nie teges to na korytarzu dużo miejsca.

Przecież absolutnie każda sprawa, o którą zapytałeś była już poruszana. Wszystko w podpiętym poście... Eh Kafar, starzejesz się ;P

Ciągle o cenę pytacie, no i ja to rozumiem, ale nie ma potrzeby ciągle pisać tych samych postów. Przecież jak się już dowiem wsio to nie będę zwlekał tylko natychmiast was poinformuję.

@Seph: Mistrz SadraX orientuje się i zaprasza do pokoju zwierzeń... weź ze sobą recenzję... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie w przypiętym poście jest o jeziorze? a mogłeś przeoczyć więc pytam. Cene juz dawno powinieneś noclegu podać a żadnej odpowiedzi z Twojej strony nei było. O zniżkach też jakoś nie ma w przypiętym poście więc o co Ci chodzi? Cena za noc jest łatwa do dowiedzenia się a jest istotna akurat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2008 o 12:26, Kafar napisał:

Gdzie w przypiętym poście jest o jeziorze? a mogłeś przeoczyć więc pytam. Cene juz dawno powinieneś
noclegu podać a żadnej odpowiedzi z Twojej strony nei było. O zniżkach też jakoś nie ma w przypiętym
poście więc o co Ci chodzi? Cena za noc jest łatwa do dowiedzenia się a jest istotna akurat.

Nie jestem pewien czy dobrze zrozumiałemn ale jest napisane ,,PRAWDOPODOBNIE internat szkolny w Bałtowie''''... więc do końca nie wiadomo gdzie będzie nocowanie dlatego nie ma ceny podanej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to może podać inne miejsca, przecież to nie trudne otworzyć lokalną książkę lub do jakiejś agencji turystycznej zajść.

Ok organizator nie podaje to sam sprawdzę. Macie tu adres to powinno być to. http://www.baltow.info może to organizatorowi pomoże ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2008 o 12:06, SadraX napisał:

Ciągle o cenę pytacie, no i ja to rozumiem, ale nie ma potrzeby ciągle pisać tych samych postów.
Przecież jak się już dowiem wsio to nie będę zwlekał tylko natychmiast was poinformuję.


To się nazywa wyżywanie nad organizującym:) przyzwyczajaj się, sam Furrbacca też nie miał lekkiego życia z nami^^

Kafar Ale i tak oczywiście wolisz najbardziej mnie^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.01.2008 o 15:49, Stwór napisał:

[...]sam Furrbacca też nie miał lekkiego
życia z nami^^

lol xD ... szczególnie wczoraj na IRC''u :> ...
heh, ten chaos wywołany jego przybyciem ;PP ( - Run! Run! :D ... - Schowam się w śmietniku! cholera,zajęty xDD )

a propo terminów ...
mi nie pasuje najprawdopodobniej cały sierpień ... i końcówka czerwca ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No masz Ci lisku placek :P mi te terminy też nie pasują.. najlepiej koniec wakacji (szkolnych) a (chwali się) środek studenckich :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować