Zaloguj się, aby obserwować  
Sheleila

ZJAZD forumowiczów ! [m]

10075 postów w tym temacie

Dnia 27.01.2008 o 12:46, Furrbacca napisał:

Już to widzę, 30 osób będzie stało w mniejszych lub większych grupkach i słuchało Stwora i
Kamiloosa... Nie, tylko nie to! :P

Zawsze mogą słuchać Ciebie jak krzy... głośno wyrazisz swoje zdanie :P
Choć teraz nie jesteś organizatorem, to może Ci nie wyjść :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2008 o 12:23, lurynowicz napisał:

O-Lifarze! :P

---> Tak mozesz pisac, mi to nie przeszkadza ;P To pisalem ja, warchol ;P :D

Kafar -> Pare ? Chyba wszyscy, tylko niektorzy mniej lub bardziej ;)

windows -> Ty to siedz cicho, bo na sluchanie Stwora i Kamiloosa bylismy skazani przez Ciebie ;P Trzeba bylo sie nie spozniac i byloby ok ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2008 o 14:53, windows00 napisał:

Choć teraz nie jesteś organizatorem, to może Ci nie wyjść :P


Ekhem. To nie była kwestia statusu, tylko silnego głosu. Ale patrz - od razu wszyscy się posłuchali i ustawili w odpowiednich miejscach :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2008 o 11:44, Kafar napisał:

Parę innych osób też ma to upośledzenie ;/ eh współczuje wam w przyszłości to jest wpływ komputera :(
więcej kontaktu z ludźmi a może da się jeszcze coś z Tym zrobić :)

Upośledzenie? ;p
Od zawsze byłem niesmiały... :P
@wip_01 - nawet nie wiedziałem, że jedziesz. Fajnie. :)
Coraz bardziej zaczynam się przekonywać do tego zjazdu. Na gram.pl są naprawdę świetni ludzie, których z chęcią bym poznał. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2008 o 12:46, Furrbacca napisał:

Już to widzę, 30 osób będzie stało w mniejszych lub większych grupkach i słuchało Stwora i
Kamiloosa... Nie, tylko nie to! :P


Ostatnim razem ci się podobało:) Patrz na to inaczej, jesteśmy kontaktowi i rozluźniliśmy drętwą atmosferę i jakoś poszło:) Teraz za to ja go będę miał "na barana" i będzie jeszcze lepiej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2008 o 14:58, LifaR napisał:

windows -> Ty to siedz cicho, bo na sluchanie Stwora i Kamiloosa bylismy skazani przez Ciebie
;P Trzeba bylo sie nie spozniac i byloby ok ;P

Trzeba było też się spóźnić, to by Cię ominęło ;D
A to nie moja wina, że PeKaPe jest jakie jest...

Furrbacca

Dnia 27.01.2008 o 14:58, LifaR napisał:

Ekhem. To nie była kwestia statusu, tylko silnego głosu.

Taaak, Tak to sobie tłumacz ;D

Dnia 27.01.2008 o 14:58, LifaR napisał:

Ale patrz - od razu wszyscy się posłuchali i ustawili w odpowiednich miejscach :D.

Niech Ci będzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2008 o 17:42, Kafar napisał:

eh Lifarze jakoś nikt z was nie sprawia u mnie zawrotów głowy i podniesionego stanu nieśmiałości.

---> No bez przesady ;D Nikt nie mowi o podniesionym, nikogo chyba zjazd az tak nie stresuje, ze normalnie gada z ludzmi, a na zjezdzie siedzi cicho ;) Po prostu jak jest ktos niesmialy, to jest i bez zjazdu i na zjezdzie :)
Co do zawrotow glowy - wywuje je u mnie tylko alkohol i czekanie na wyniki kolokwium - jutro rano poprawka, a a ja nadal nie wiem czy musze ja pisac ;)

windows -> To nie takie smieszne w zasadzie ;) Teraz jak mam blisko, a termin bedzie taki ze bede mogl przyjechac... To w zasadzie zgodnie z jakas dziwna regula, powinienm sie spoznic jako ze mam blisko ;P Tylko organizator przyjedzie po mnie ;)
A co do PKP... Trzeba bylo Billowi szepnac slowko, zeby ich dofinansowal kilkoma miliardami, zaraz by zaczeli szybciej jezdzic ;D Albo by przejedli, ale badzmy dobrej mysli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2008 o 19:01, LifaR napisał:

windows -> To nie takie smieszne w zasadzie ;) Teraz jak mam blisko, a termin bedzie
taki ze bede mogl przyjechac... To w zasadzie zgodnie z jakas dziwna regula, powinienm sie
spoznic jako ze mam blisko ;P Tylko organizator przyjedzie po mnie ;)

Prawa Murphy''ego w narodzie nie giną :P

Dnia 27.01.2008 o 19:01, LifaR napisał:

A co do PKP... Trzeba bylo Billowi szepnac slowko, zeby ich dofinansowal kilkoma miliardami,
zaraz by zaczeli szybciej jezdzic ;D Albo by przejedli, ale badzmy dobrej mysli ;)

Phi. I znowu zwiększą czas postojów na stacjach, a prędkość pociągów w czasie jazdy znów się obniży. Jak to miało miejsce niedawno...

Już wolę sam te fundusze przejąć i wykorzystać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.01.2008 o 19:01, LifaR napisał:

Po prostu jak jest ktos niesmialy,
to jest i bez zjazdu i na zjezdzie :)


no i o tym mówię to ułomność ;/ spowodowana przez komputery i internet. Zresztą ten temat poruszany był na zjeździe nie moja wina że z kamiloosem gdzieś się zabawiałeś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2008 o 19:44, Kafar napisał:

no i o tym mówię to ułomność ;/ spowodowana przez komputery i internet.


Prawda prawda czemu dowodzi też to że najgłośniejsze osoby i spamerskie na forum, na samym zjeździe często mówiły najmniej będąc takimi cichymi wyszkami co nawet dobrze przywitać się nie umieją:) A że ja akurat jestem... Ekhem nie zwracam uwagi na innych też głośny byłem:)
Oczywiście nie zapominając o kilku osobach które wcale nie były ciszej ode mnie;)
Po prostu dobrze się można bawić z otwartymi, towarzyskimi osobami z ogromnym poczuciem humoru:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2008 o 19:53, Stwór napisał:

Ekhem nie zwracam uwagi na innych
też głośny byłem:)


Ty Stwór byłeś przy tej rozmowie :P a że tak nie będę gorszy to tak samo miałem. Trzeba się bawić a nie się wstydzić :P

Takie coś jest usprawiedliwione przy dużej różnicy wieku gdzie ja wiem jak byłem młodszy że nie wiadomo jak się zwracać. Ale to można załatwić rozmawiając a nie milcząc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2008 o 19:59, Kafar napisał:

Ty Stwór byłeś przy tej rozmowie :P a że tak nie będę gorszy to tak samo miałem. Trzeba się
bawić a nie się wstydzić :P


Wiem wiem:P :P ;P hihihihihi:)

I tak "You Gotta Fight for Your Right to Parrrrrrrrrrtyyyyyyyyyyyy!" ^_^

Teraz muszę dopisać coś ważnego:
SandraX napisz proszę jeszcze raz jaki termin zjazdu chcesz ustalić i na ile procent, bo jeśli to ma być przedział 1-8 lipca to ja raczej odpadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.websonda.pl/glosowanie/4491/link
Macie tu tą sondę jakąś, każdy termin zawiera weekend, bo zawierać musi. Głosujcie sobie jaki termin chcecie... Osobiście planowałem 4-7 lipca, no ale zwycięży oczywiście prawo większości...
Wszelkie zażalenia co do sondy do Liqida, ja się szczycić mianem jej autora nie mogę ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Termin jest mi obojętny, ale jeśli tyle osób ma nie jechac z powodu egzaminów, to może warto by pomysleć nad innym?? Osobiście preferuję okolice 27 lipca (imieninki ;P), a jedyny termin, który mi nie pasuje to koniec czerwca (zakończenie roku szkolnego), ale widzę, że niewiele osób chce wtedy jechać.

Jeśli chodzi o cenę, to o ile nie wyniesie Bóg wie ile (300 zł od osoby i więcej), to jest mi ta kwestia totalnie obojętna - za dojazd i odjazd nie zapłacę raczej więcej niż 20 zł w jedną stronę, a poza tym jestem teraz przy kasie (urodzinki). Najwyżej nie kupię sobie nowej mp3. Co mi tam.

EDIT: Ludzie, sonda, na której każdy by zaznaczał kiedy nie może jechać byłaby jednak lepsza. Bo tutaj, każdy zaznacza kiedy chce jechać, nie uwzględnia się tego, że dużo osób wtedy i wtedy nie może, a znając życie, większość osób, które wybrały taki a nie inny termin, zapewne równie dobrze mogłaby jechać w innym ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z tego co widać po sondzie to widać że większości raczej odpowiada 4-6 lipca mi z reszta też jakoś bardzie ten termin odpowiada bo później raczej mi nie pasuje z tego wzgledu ze ide do pacy sezonowej i mam 18 wyprawiana dla rodziny :\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No jak komuś nie będzie pasować to trudno i nie przyjedzie. Boże. Przecież nie da się każdemu dogodzić. I nie ma co płakać. Decyduje większość gorzej jak potem ta większość nie przyjedzie ale to myślę że wiadomo kto to będzie i rozliczymy się z tym kimś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2008 o 20:40, Kafar napisał:

No jak komuś nie będzie pasować to trudno i nie przyjedzie. Boże. Przecież nie da się każdemu
dogodzić. I nie ma co płakać. Decyduje większość gorzej jak potem ta większość nie przyjedzie
ale to myślę że wiadomo kto to będzie i rozliczymy się z tym kimś :)

Dokładnie każdemu nie dogodzisz , nie teraz to za rok :) .Aha a co do płakania to jest za czym płakać , można poznać tylu fajnych ludzi ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować