Zaloguj się, aby obserwować  
Sheleila

ZJAZD forumowiczów ! [m]

10075 postów w tym temacie

Dnia 03.02.2008 o 14:58, Stwór napisał:

Eeee kuchni?:) Tak na noże i inne sztućce?:) Czy może na przygotowywanie potraw? jeśli
tak to mogę być waszym degustatorem;)


hmmm pomine to że Kafar chciał ten pojedynek urządzić w Twoim domu :P ale to już inna historia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2008 o 14:59, deih napisał:

Ahh teraz się przypomina wspólne granie w bilarda u Liqa ^^. Jaki to paweł był farciarz
:D.


A niby, dlaczego miałbym tego tematu nie zacząć, pamiętając moje porażki u Liq''a?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2008 o 15:06, xbit71 napisał:

Mam pytanie, czy na zjeździe przyjąłby się SingStar i wspólne nagrywanie EyeToyem fajnych
teledysków? :P


A skąd byś wziął Play Station?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2008 o 15:06, xbit71 napisał:

Mam pytanie, czy na zjeździe przyjąłby się SingStar i wspólne nagrywanie EyeToyem fajnych
teledysków? :P

Zawsze można spróbowć karaoke :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2008 o 15:31, Piotrbov napisał:

> Mam pytanie, czy na zjeździe przyjąłby się SingStar i wspólne nagrywanie EyeToyem
fajnych
> teledysków? :P

A skąd byś wziął Play Station?

Zapewne ma i by wziął ze sobą ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.02.2008 o 15:04, Piotrbov napisał:

A niby, dlaczego miałbym tego tematu nie zacząć, pamiętając moje porażki u Liq''a?

Potrenujesz to i z najlepszymi będziesz wygrywał :). Zresztą wtedy nie było tak źle :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2008 o 15:06, xbit71 napisał:

Mam pytanie, czy na zjeździe przyjąłby się SingStar i wspólne nagrywanie EyeToyem fajnych
teledysków? :P


Ja się zgłaszam do Hip Hopu jak ktoś chce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, nawet mi zdarzyło się wygrać z PRO graczem ! :-) Kurczę, jak sobie przypomnę te nockę u Liqida... Wszyscy w tych bluzkach gram.pl, ja z Piotrem graliśmy w bilarda, a wy główkowaliście nad kartami wiedźmińskimi. No i w tle lecąca muzyka inspirowana wiedźminem... To był extra weekend. Nigdy nie czułem się tak wspaniale ! :-) Dzięki za to PGA.

@Yahoo:

Hip-Hop w singstarze jest bardzo łatwy ! Wszystko spiewane jest na jednym tonie, że tak się wyrażę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2008 o 15:34, xbit71 napisał:

Ja mam PlayStation 2 i SingStara. :P


A co do SingStara. to jaki rodzaj muzyki masz?

Baal Namib -----> A po co śpiewać, wystarczy mruczeć w takt muzyki i po sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2008 o 15:45, Piotrbov napisał:

Baal Namib -----> A po co śpiewać, wystarczy mruczeć w takt muzyki i po sprawie.


To jest najgorszy cheat (czyt. czit) to Sing-Stara jaki znam... Już mikolajmix powinien coś o tym wiedzieć... :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie posiadam SingStar ESKA: Hity na Czasie, SingStar R&B oraz SingStar `80s (najlepsza :D)
We wtorek wieczorem na allegrowej aukcji mam zamiar zakupić pierwszą część SingStara, a do wakacji
z pewnością będę miał przynajmniej jeszcze jedną. Jeśli chodzi Ci o utwory, jakie te piosenki mają, to zapraszam na stronę http://singstargame.com - wybierz kraj Polska i naciśnij button "Katalog piosenek". Jeśli chcesz to sprawdzić, użyj wyszukiwarki GRY-Online. :)

@Baal Namib - nie pierdziel, hip-hop jest najtrudniejszy. :P

Aha, jeszcze jedna sprawa. Jeśli nie będzie tam telewizora z wyjściem AV (lepiej RGB, lepsza jakość) to gówno ze śpiewania. :P Ja swojego telewizora taszczyć przez Polskę nie będę. :P
EDIT: przepraszam za badziew poniżej. Zamiast "Edytuj", kliknąłem "Odpowiedz". :|
Jeśli jakiś moderator tu zajrzy, proszę o usunięcie zbędnego posta. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2008 o 15:52, xbit71 napisał:

Jak na razie posiadam SingStar ESKA: Hity na Czasie, SingStar R&B oraz SingStar `80s
(najlepsza :D)
We wtorek wieczorem na allegrowej aukcji mam zamiar zakupić pierwszą część SingStara,
a do wakacji
z pewnością będę miał przynajmniej jeszcze jedną. Jeśli chodzi Ci o utwory, jakie te
piosenki mają, to zapraszam na stronę http://singstargame.com - wybierz kraj Polska i
naciśnij button "Katalog piosenek". Niestety, nie jest tam napisane, jakie są polskie piosenki. Jeśli chcesz to sprawdzić, użyj wyszukiwarki GRY-Online. :)

@Baal Namib - nie pierdziel, hip-hop jest najtrudniejszy. :P

Aha, jeszcze jedna sprawa. Jeśli nie będzie tam telewizora z wyjściem AV (lepiej RGB,
lepsza jakość) to gówno ze śpiewania. :P Ja swojego telewizora taszczyć przez Polskę
nie będę. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2008 o 15:52, xbit71 napisał:

@Baal Namib - nie pierdziel, hip-hop jest najtrudniejszy. :P


Coś ty ! Jeśli chodzi o hip-hop z ESKi, to baardzo łatwe ! :-) Dobrze mi też szło w tym utworze nelly furtado. Z tego co pamiętam jest tam tylko jeden :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2008 o 15:52, xbit71 napisał:

Jak na razie posiadam SingStar ESKA: Hity na Czasie, SingStar R&B oraz SingStar `80s
(najlepsza :D)


O jak, są lata 80 to z chęcią się zapisuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2008 o 14:26, Hern napisał:

W Bałtowie są smoki. Widziałem ;-)


Są, są mam nawet dowód :), a z jednym miałam nawet ciekawe spotkanie ;D

20080203162226

20080203162328

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2008 o 16:23, Paladynka napisał:

Są, są mam nawet dowód :), a z jednym miałam nawet ciekawe spotkanie ;D


Smoki?? Mi to wygląda bardziej na zwyczajne dinozaury i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2008 o 15:06, xbit71 napisał:

Mam pytanie, czy na zjeździe przyjąłby się SingStar i wspólne nagrywanie EyeToyem fajnych
teledysków? :P

Podobno jedziemy na zjazd nie tylko sie spotkać, ale też odpocząć od sprzętu. Nie bronie ci brak takiego PS2 bo Singstar i Eyetoy to akurat całkiem fajne zabawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować