Zaloguj się, aby obserwować  
Sheleila

ZJAZD forumowiczów ! [m]

10075 postów w tym temacie

Dnia 27.01.2008 o 19:44, Kafar napisał:

no i o tym mówię to ułomność ;/ spowodowana przez komputery i internet. Zresztą ten temat poruszany był na zjeździe nie moja wina że z kamiloosem gdzieś się zabawiałeś :P

---> Pfff ;P Jak cos to pewnie spalem, bo wy wszyscy jacys dziwni, wstawaliscie wczesnie, jakby byl jakis powod ku temu ;P

Dnia 27.01.2008 o 19:44, Kafar napisał:

Decyduje większość gorzej jak potem ta większość nie przyjedzie ale to myślę że wiadomo kto to będzie i rozliczymy się z tym kimś :)

---> Otoz to, nasze glosy sa przynajmniej pewne, wiec powinnismy je liczyc x10 , a na pewno conajmniej x5. Wtedy sprawa bylaby jasna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2008 o 20:23, YOUlia napisał:

EDIT: Ludzie, sonda, na której każdy by zaznaczał kiedy nie może jechać byłaby jednak lepsza.
Bo tutaj, każdy zaznacza kiedy chce jechać, nie uwzględnia się tego, że dużo osób wtedy i wtedy


Hmm świetna myśl bo ja mogę jechać od 12 lipca do końca września:) A mogę zaznaczyć tylko jeden termin co wypacza wyniki bo ktoś może mieć podobnie, a musi zaznaczyć jedną opcję i może wybrać coś innego / wtedy głosy się dzielą.:)
Taka opcja jest chyba bardziej obrazowa i obiektywna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2008 o 21:16, Stwór napisał:

Hmm świetna myśl

Nie, żebym się czepiał, ale dwie strony temu też rzuciłem takim pomysłem. :D Bo taka ankieta, w której wybiera się tylko jeden termin i to taki, który danej osobie pasuje, jest, według mnie, trochę bez sensu. Powinna być ankieta, w której każdy może sobie zaznaczyć, jakie terminy (liczba mnoga zastosowana nieprzypadkowo :P) temu komuś nie pasują. Tak będzie naprawdę lepiej. :) Możecie mi (no i YOUlii) zaufać. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2008 o 23:38, matiz123 napisał:

> Hmm świetna myśl
Nie, żebym się czepiał, ale dwie strony temu też rzuciłem takim pomysłem. :D


No i świetnie:) Tamto możliwe że przeoczyliśmy^^ Ale zdecydowanie najlepiej jest zrobić taką ankietę:)
Ufam^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, żebym się czepiał, ale rok temu była taka ankieta i zaraz po opublikowaniu Phelelowej wypomniałem te same błędy na ircu. Ale ja nie zamierzam tylko krytykować... ;P

http://webankieta.pl/ankieta/w1hppdwhhto4

Tadam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2008 o 00:17, Furrbacca napisał:

Nie, żebym się czepiał, ale rok temu była taka ankieta i zaraz po opublikowaniu Phelelowej
wypomniałem te same błędy na ircu. Ale ja nie zamierzam tylko krytykować... ;P

http://webankieta.pl/ankieta/w1hppdwhhto4

Tadam!


Już odpowiedziałem.. dwa ostatnie terminy są najlepsze dla mnie.. prace sezonowe sie kończą, egzaminów tez brak, nikt pod koniec roku nie wyjeżdża. (studenci w połowie:P) ale pewnie sa bo sesja poprawkowa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2008 o 00:17, Furrbacca napisał:

Nie, żebym się czepiał, ale rok temu była taka ankieta i zaraz po opublikowaniu Phelelowej
wypomniałem te same błędy na ircu. Ale ja nie zamierzam tylko krytykować... ;P

Nie, żebym się czepiał, ale w swoim poście ze dwie strony temu (o, tym: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=7423&pid=6143) też napisałem, że właśnie rok temu była chyba taka ankieta. :P
Hm, to ja chyba zagłosuję tylko na 3-6 lipca. Bo mi w sumie pasuje każdy termin, ale osobom, które powinny się na zjeździe pojawić, 3-6 lipca nie pasuje. :) Dlatego trzeba ich wesprzeć. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Ja bym proponował dodać jeszcze opcję "Nie ma dla mnie znaczenia. Ważne, że będzie". Co za różnica skoro będę miał wtedy wakacje to każdy dzień jest dla mnie wolny. Rozumiem, że nie wszyscy mogą powiedzieć to samo, ale większość chyba może ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurna no, czy Wy się wreszcie na coś zdecydujecie?! Mam 2 dni na wykupienie wycieczki, ale jak tak dalej pójdzie z ustalaniem terminu zjazdu to znowu mi zostanie jedynie nasze piękne polskie morze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2008 o 11:01, YahooPL napisał:

Ja bym proponował dodać jeszcze opcję "Nie ma dla mnie znaczenia. Ważne, że będzie". Co za
różnica skoro będę miał wtedy wakacje to każdy dzień jest dla mnie wolny. Rozumiem, że nie
wszyscy mogą powiedzieć to samo, ale większość chyba może ... :)


Pytanie jest chyba jasne. "Które z podanych terminów NIE pasują na zjazd w 2008 roku?"
To oznacza, że jeśli wszystkie Ci pasują, to kończysz ankietę bez wybierania żadnego punktu. I tyle :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2008 o 11:21, Furrbacca napisał:

Pytanie jest chyba jasne. "Które z podanych terminów NIE pasują na zjazd w 2008 roku?"
To oznacza, że jeśli wszystkie Ci pasują, to kończysz ankietę bez wybierania żadnego punktu.
I tyle :)


Faktycznie ;) Nie zwróciłem uwagi na pytanie bo myślałem, że jest takie jak u Pheleli.
Dobrze, że na nic nie zagłosowałem. Tak też chyba zostanie ...

Magwisienka ---> To by była nieodżałowana strata więc musimy się chyba postarać :P Według mnie i tak wszystko zależy od Sandraxa ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

JA uważam że tam za dużo terminów jest podanych. Organizujemy to jak by było parę tysięcy graczy i goście za granicy ;/. Wystarczyło by 4-6 terminów i koniec. Do tego nie ma się co modlić i tu SadraX powinien bardziej proponować i to załatwiać ;/ dowiedzieć się kiedy są wolne pokoje itp. Nadal nie wiadomo cen średnich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wolałbym, by zjazd był jak w zeszłym roku - na początku sierpnia. W czerwcu za wcześnie, bo człowiek jeszcze sobie nie uświadomił, że wakacje, lipiec to czas na własne wyjazdy, a końcówka sierpnia to już przygotowania do traumy. Czyli początek sierpnia zostaje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2008 o 11:28, Kafar napisał:

dowiedzieć się kiedy są wolne pokoje
itp. Nadal nie wiadomo cen średnich.


Tak w ogóle przydały by się jakieś konkrety:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2008 o 16:06, Stwór napisał:

> dowiedzieć się kiedy są wolne pokoje
> itp. Nadal nie wiadomo cen średnich.

Tak w ogóle przydały by się jakieś konkrety:)


Ogólnie za mało konkretów jest. Tzn. niby są ale nocleg jest najważniejszy. A wątpię by przez wakacje ten pensjonat czy coś stał pusty;) bo raczej by roku nie przeżył :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2008 o 16:19, Kafar napisał:

Ogólnie za mało konkretów jest. Tzn. niby są ale nocleg jest najważniejszy. A wątpię by przez
wakacje ten pensjonat czy coś stał pusty;) bo raczej by roku nie przeżył :P


O ile termin się zmieni, powiedzmy przejdzie na sierpień, to jest jeszcze trochę czasu. Takie formalności chyba trochę trwają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja tam narazie się jeszcze nie zapisuję ;) - ufam, że będą miejsca w późniejszych terminach :)

czekam jeszcze na "ujawnienie" kosztów ;))
btw. jakby ktoś był tak miły i napisał ile mniej więcej płaciło się na wcześniejszym zjeździe to z chęcią Mu podziękuję ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2008 o 19:04, lisek93 napisał:

ja tam narazie się jeszcze nie zapisuję ;) - ufam, że będą miejsca w późniejszych terminach
:)

czekam jeszcze na "ujawnienie" kosztów ;))
btw. jakby ktoś był tak miły i napisał ile mniej więcej płaciło się na wcześniejszym zjeździe
to z chęcią Mu podziękuję ;))


JAk mówiłem MAKS 300 z obiadami i jakimiś dodatkowymi atrakcjami. Przejazd był około 80zł może tam i z powrotem nocleg zależy właśnie jakei są ceny (niestety tu nie napisano) mogą być od 25zł do cen hotelowych jak 140zł za dobę dlatego mówię że SadraX powinien ceny podać i zorientować się kiedy są miejsca. Bo termin też wpływa na cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować