Zaloguj się, aby obserwować  
Sheleila

ZJAZD forumowiczów ! [m]

10075 postów w tym temacie

Wersje z kieliszkami mozna zmajstrowac samemu :P

A i tak lepsze sa statki z kieliszkami :P (gdzies na JM jest ;)

Ja już prawie spakowany jestem (siedze w hotelu w Mragowie), za jakas godzink,e, poltorej wyjezdzam okolo 13:00 - 14:00 powinienem byc na miejscu w Mlinowce. Chociaz i tak chyba juz niekt tego nie czytabo wszyscy w pociagach lub innych srodkach transportu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2009 o 10:52, mtobi napisał:

Chociaz i tak chyba
juz niekt tego nie czytabo wszyscy w pociagach lub innych srodkach transportu :P


W pociagu to ja sie dopiero... namecze. ;) O 20:24 mam wyjazd ze Szczecina, w Ełku jestem o 8 z kawałkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to zakończył się kolejny czwarty już zjazd forumowiczów. Naprawdę, jeśli ktoś nie był niech żałuje. Super zabawa, super ludzie. Czas trwania chyba idealny, nie zdążyliśmy się sobą zanudzić, a jednocześnie był czas pogadać praktycznie ze wszystkimi. I nie tylko pogadać, ktulu, fasolki (:P), Guitar Hero, jezioro i inne pomoce płynne skutecznie nas wszystkich zintegrowały. Tymczasem pozostali jeszcze wracają, więc napiszą coś nowego pewnie później :).
Zdjęcie grupowe wstawimy później (pewnie i z podpisami)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2009 o 12:29, Furr napisał:

3, 2.


Zamknij się!

:D

Ludzie, żałujcie jeśli Was nie było. Zjazd był po prostu genialny pod każdym niemal względem :) Taka jest moja relacja i na razie będzie tylko taka, ponieważ baaardzo chce mi się spać ;P (wszystko przez Fasolki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Echh fasolki. Czekam na wypowiedz siepa w tym temacie :P BTW, napiszcie mi, czy SadraX nie rozbił beemki marra bo bym się czuł odpowiedzialny :P

Generalnie super, naprawdę super, organizacja tak samo (brawdo dla wqurra :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2009 o 21:21, mtobi napisał:

Trzeba było grać z nami :P

Aż tyle nie wypiłem żeby fasole na stole sadzić X_X

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2009 o 12:29, Furr napisał:

3, 2.


Wrescie dojechalem do domu. Warto bylo przyjechac na zjazd. I pograc w fasolki. :) Na jakas wieksza relacje trzeba bedzie niestety troche poczekac, bo musze troce odpoczac. Niemniej jednak bylo bardzo fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten zjazd to klasyk, zdecydowanie najlepszy z tych, na których do tej pory byłem. Jeśli mi szkoda było czasu na sen, to naprawdę świadczy to o poziomie (poprzedni przespałem w połowie, tutaj średni czas snu to jakieś 4 godziny a i tak byłem w czołówce największych leni). Miejsce świetne (dobra, ja musiałem jechać tylko 20 minut - przy okazji pozdrawiam ludzi z Poznania i Wrocka, którzy wyjechali o 19, zwłaszcza że zdawali się nie być przyzwyczajeni do pociągów :P), kapitalni ludzie, Guitar Hero - ogólnie dla mnie bomba.

Niestety na temat fasolek nie mogę się wypowiedzieć tak, by uniknąć degrada
Motto brutalnie przyswojone o 6:40 rano - be careful what you wish for.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2009 o 22:33, siepu napisał:

Niestety na temat fasolek nie mogę się wypowiedzieć tak, by uniknąć degrada
Motto brutalnie przyswojone o 6:40 rano - be careful what you wish for.


Hmm... To chyba raczej nie Ty powinienes narzekac na mnie jesli chodzi o fasolki. A po za tym majatek wtedy pomnozylem o 400%! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2009 o 22:33, siepu napisał:

przy okazji pozdrawiam ludzi z Poznania i Wrocka, którzy wyjechali o 19


Tylko ze w tej grupce nie bylo nikogo z Wroclawia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2009 o 22:33, siepu napisał:

<ciach!>

SSj2 pisze. Zjazd był świetny. Jezioro, GH, wspólne śpiewanie z siepem, sadzenie fasoli o 5 nad ranem i sprowokowanie pojedynku Wojmana z Moherem w Ktulu (i nie zmienienie wyniku głosowania - byłem sędzią, wygrał zginął Wojman i Moher - remis) były wisienkami (pozdro Magi :P) cieście. Wielkie pozdrowienia dla siepa, Marra, Furr, Kamiloosa, LifaRa, Magi, Windowsa, tobiego i innych (wymienieni tworzyli coś w rodzaju kółka różańcowego działającego 24/3 :P). Spałem 4 godziny nie licząc pierwszej nocy i wydaje mi się, że nie chce mi się jeszcze spać :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja około 45 minut temu wysiadlem na stacji Łódź Kaliska i w domu, odpalłem komputer zamiast iść spać (Są rzeczy ważne i ważniejsze. Oraz trzeba było się pochwalić, że dotarłem do domku.). Pierwszy zjazd na którym byłem więc nie powiem jak wypadł na tle poprzednich, ale wiadomo jak już parę osób napisało, warto było przyjechać. Naprawdę fajni ludzie i bardzo miło spędzalo się te 4 dni (Guitar Hero *___*). Wreszcie poznałem ludzi z którymi spedzam tyle czasu :P

Podziękowania dla Furra, Marra :)

P.S. Deihu: ;)
P.S2 Posty "Za rok na pewno bedę" będą trakowane przezemnie nadal tak samo jak wtedy. Czyli bedę je wyśmiewał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2009 o 05:17, Bjutiii napisał:

P.S2 Posty "Za rok na pewno bedę" będą trakowane przezemnie nadal tak samo jak wtedy.
Czyli bedę je wyśmiewał :P


ja bede! ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2009 o 22:42, Wojman napisał:

Hmm... To chyba raczej nie Ty powinienes narzekac na mnie jesli chodzi o fasolki. A po
za tym majatek wtedy pomnozylem o 400%! :)

Pomyliłeś ludzi ;P To Ssijowi pomnożyłeś majątek dzięki mojej 18 :P A Siepu to już od momentu, w którym graliśmy w fasolki od północy do 8 rano stwierdził, że nie jesteśmy normalni, że tak ładnie powiem ;)

Generalnie zgadzam się z ludźmi powyżej - zjazd był przegenialny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować