Zaloguj się, aby obserwować  
Sheleila

ZJAZD forumowiczów ! [m]

10075 postów w tym temacie

Dnia 10.08.2009 o 14:35, dawidos160 napisał:


Zależy skąd. Rozkład jazdy pkp wszystko Ci powie, także polecam wejść na ich stronę :)


"Z Ełku", nie "DO Ełku"... polecam szybki kurs czytania ze zrozumieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2009 o 14:40, booba napisał:


>
> Zależy skąd. Rozkład jazdy pkp wszystko Ci powie, także polecam wejść na ich stronę
:)

"Z Ełku", nie "DO Ełku"... polecam szybki kurs czytania ze zrozumieniem.


Mea culpa. Samo połączenie z Ełku jest. 15:10 z dworca i 15:40 ( teoretycznie ) wysiada się w Liskach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mimo wszystko nie dam rady być na tym zjeździe, gdyż nie dostanę wolnego, a bez tego nie ma sensu jakikolwiek wyjazd. No nic szkoda, naprawdę, bo wszystko miałem już przygotowane. Może za rok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako że możliwym jest, iż nie wszyscy sprawdzają regularnie swoje skrzynki (bądź ja wysłałem nie na te, na które trzeba) - mejle poszły do wszystkich 16 osób.
Tutaj lista:
balduran2
booba
Dawid
dejch
ecolande
Kamiloos
Madoc
MagdalenaMM
Magwisienka
mtobi
SadraX
Sam
siepu
win0
Wipu
brat Madoca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2009 o 15:24, Furr napisał:

Jako że możliwym jest, iż nie wszyscy sprawdzają regularnie swoje skrzynki (bądź ja wysłałem
nie na te, na które trzeba) - mejle poszły do wszystkich 16 osób.

Ja nie dostałem :/
Proszę o replay. Może to wina skrzynki, więc może być z innego adresu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wpadłem tutaj zqapytać się o transport. Generalnie chciałbym jechać pociągiem, i miło byłoby się z kimś zabrać.

1. Jest szansa, że w niedziele będę mógł być we Wrocławiu, jakby ktoś z tamta jechał, zarzućcie mi jakimiś linkami do rozkładu PKP.

2. Tak samo jakby ktoś przejeżdżał przez moje miasteczko rodzinne czyt. Piotrków.

3. Ew. istnieją jeszcze opcje wyjazdu z Łodzi i Wa-wy.

Po prostu chciałbym mieć jakieś rozeznanie a nie jechać w ciemno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, zjazdowicze!
Czy ktoś będzie jechał pociągiem z Wrocławia 19.00 do Ełku? Jak tak to możecie za mną wygladać przed 8 w Giżycku (o ile wszystko pójdzie po mojej mysli) lub wcześniej o 1.15 w Kutnie (jak się trochę sprawy skomplikują) :)
Chyba, że ktoś będzie jechał z Krakowa lub Warszawy, to razem zawsze weselej ;)
Do zobaczenia w niedzielę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W związk z mailem Furra i planowaniem obiadu na miejscu proponuję żebysmy wzięli sobie obiad w dniu przyjadu lub w nastepny. Co Wy na to? Jak macie inne propozycje to się dostosuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2009 o 12:35, MagdalenaMM napisał:

Czy ktoś będzie jechał pociągiem z Wrocławia 19.00 do Ełku?

Jadę tym pocągiem. Jeżeli nie ominę stacji to wyjrzę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2009 o 20:03, MagdalenaMM napisał:

W związk z mailem Furra i planowaniem obiadu na miejscu proponuję żebysmy wzięli sobie
obiad w dniu przyjadu lub w nastepny. Co Wy na to? Jak macie inne propozycje to się dostosuję
:)

A będziemy brali obiadki na miejscu czy będziemy robić wycieczki do Dos Patos? :P Wysłałam majla do Furra z pewnym zapytaniem, ale nie dostałam jeszcze odpowiedzi, a fajnie by jednak było jakbyśmy się jakoś zgadali co do tego wyżywienia bo raczej kiepsko będzie jak 5 osób weźmie w ośrodku a reszta będzie jadła w Ełku czy też na odwrót :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie przewiduję wycieczek do Ełku, ale to rzecz jasna zależy od was. Jeśli chodzi o obiad - 5 osób to raczej za mało, więc raczej z tej opcji całkiem rezygnujemy.
Doszły mnie słuchy, że nie jedzie Balduran i mtobi, Ecolande w ogóle zamilkł, SadraX wciąż ''nie wie''. To z kolei oznacza, iż reszta będzie musiała na miejscu trochę więcej zapłacić. Cóż.

Aha - mój telefon jest niezniszczalny, więc w razie czego możecie dzwonić ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować