Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sonda #253: Czy planujesz zakup PlayStation Vita?

17 postów w tym temacie

Jestem w pełni zadowolony z 3DSa, więc Vita póki co mnie nie interesuje. Ale ciekawe gry mogą zmienić wszystko. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cena samej konsoli jest OK, ale gier to już jakaś kpina. Nie wyobrażam sobie grania na tym na oryginałach. 50 PLN bym zrozumiał, ale 150 WTF?! Dlatego nie ma szans bym kupił tę konsolkę. Do tego grafika wygląda gorzej niż na iPhonie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Częściowo muszę zgodzić się z Byverter, cena konsoli jest w porządku. Gorzej z ilością gier oraz ich ceną. Tak naprawdę interesuje mnie jedynie Uncharted, ale niemal 200 zł za 10 godzin rozrywki? Sporo. Do tego te nieszczęsne karty pamięci ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Swego czasu miałem wybrać między 3DSem a Vitą. Wybrałem tą pierwszą i nie żałuję bo niewymienna bateria czy cuda wokół kart pamięci to nie dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam w domu PC i PS3. Nie podróżuję jakoś specjalnie, tyle co do pracy i do domu.
Cena jak za PS3, ceny gier spore, a grałbym w to to pewnie głównie w domu...
Gdyby cena spadła o połowę, zarówno gier jak i samej konsoli, to pewnie bym się przełamał, ale póki co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PSP kupiłem dopiero teraz, kilka lat po premierze tej konsoli i to w dodatku używane. Pewnie i w przyszłości zainwestuję w PSV, ale póki co odrzuca mnie cena, tak konsoli jak i gier na nią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na tą chwilę nie ma na Vicie nic co mnie interesuje.

Moze jak dadzą użycie Google Maps z GPSem , do tego pełny dostęp do aplikacji androida.
Na dzień dzisiejszy to zwykła zabawka nic konkretnego i użytecznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na razie mam 3ds, właśnie skończyłem Okaryna czasu 3D, po tak genialnym tytule czekam na następne, Sony musi się naprawdę postarać i stworzyć jakąś fabularną bestię aby mnie namówić do kupna Vity, gdyż na razie gry na vite koncentrują się na grafice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować