Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mass Effect 3 na PC bez wsparcia dla padów

57 postów w tym temacie

Porządne tekstury też widać nie mają wsparcia Bioware. Jezu jakie to demo jest szpetne.. Pozostaje mieć tylko nadzieję że to jakiś kulawy build ew. da się ustawić wyższą jakość w pełnej wersji czy inny HD texture pack wypuszczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najpierw Origin
Potem brak dema na PC
Teraz to...
Coraz mniej mam chęć w to zagrać, niech jeszcze z czymś wyskoczą i podziękuje tej grze obracając się na pięcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2012 o 14:09, MBi napisał:

Potem brak dema na PC


CO?! Demko przecież było zapowiedziane na PC i wyszło na PC...

Komu potrzebny pad jak ma się myszkę i klawe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że tylko u mnie animacja i grafika wygląda jakby była z 2004 roku. Mam nadzieje, że to tylko demo i to poprawią... bo to juz nie jest krok w tył ale cała wycieczka w przeszłość jeśli chodzi o grafike w mass efekcie. Pierwsza część wyglądała znacznie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2012 o 14:09, Ostrowiak napisał:

pytanie za 100pkt, czy jedynka i dwójka miały wsparcie pada?


Masz 100 pkt :) Nie nie miały.
W związku z powyższym nie wiem po co ten cały news.

Następny proponuję taki "Zbliża się wieczór - zajdzie słońce" albo "W tym roku w lecie temperatura będzie dodatnia".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2012 o 14:09, MBi napisał:

Najpierw Origin
Potem brak dema na PC
Teraz to...
Coraz mniej mam chęć w to zagrać, niech jeszcze z czymś wyskoczą i podziękuje tej grze
obracając się na pięcie.


Hahaha aleś mi chłopie humor poprawił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2012 o 14:41, Arutsuru napisał:

Um, guys...dziala wam multiplayer w demku?


Multi jest niedostępne, przecież masz napisane. Będzie 17, chyba, że masz Battlefield 3, to wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A cóż to za problem?! I tak nigdy wcześniej do żadnej gry na pc nie używałem pada! A wy jak zwykle tylko narzekacie: a to grafika do bani a to brak możliwości grania padem!!! Normalnie żal czytać waszych komentarzy ( nie wszystkich)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

idiotyzm, jaki cel ma takie zagranie? licza, ze ktos kupi konsole, bo pad jest nieobslugiwany przez gre? czy po prostu chca zniechecic potencjalnych kupujacych (np mnie)
nie zdawalem sobie sprawy, ze 1 i 2 czesc nie obslugiwala pada. tego typu gry ostatnio zawsze przechodze na padzie, bo jest wygodnie i fajnie.

ogolnie w demko pogralem 5 minut (nie chce sobie spoilowac) i graficznie sredniowiecze, brak obslugi pada tez mnie zaskoczyl, ale uznalem to za chwilowe niedociagniecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jak czytam posty tych narzekaczy, to odnoszę wrażenie, że są to casuale i dzieci neo. Gra w FPS na PC za pomocą pada to niekoniecznie, ale nie. Nie ma obsługi pada, to nie będę grał. Tak samo grafika. Czy ona w grach jest najważniejsza? Normalnie nóż się w kieszeni otwiera na narzekającyh na grafikę. Ale dzisiejszy gry fabułą nie grzeszą, więc nadrabiają to gafiką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2012 o 14:43, Sad_Statue napisał:

> Um, guys...dziala wam multiplayer w demku?

Multi jest niedostępne, przecież masz napisane. Będzie 17, chyba, że masz Battlefield
3, to wcześniej.

Jak niedostępne ? Ja dzisiaj nabiłem sobie już 11 poziom na co-opie.
No chyba że uzależnili to od posiadania innych gier na koncie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hah, tacy z was przeciwnicy konsol a płaczecie że nie opcji gry na padzie? Przecież pad to typowo konsolowy kontroler, co jest z wami? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2012 o 15:43, Darkstar181 napisał:

Jak niedostępne ? Ja dzisiaj nabiłem sobie już 11 poziom na co-opie.
No chyba że uzależnili to od posiadania innych gier na koncie...


Masz Battlefielda 3?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować