Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pudełkowe wydanie Alana Wake`a także w Polsce! Dziękujcie CD Projektowi

72 postów w tym temacie

Świetna wiadomość, na to czekałem, dubbing i przystępna cena, szkoda tylko że kasy brak ... ale po demie ME3 mozna się zastanowić, czy kupić EK finałowej odsłont space opery, czy może Alana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pieprzenie o Szopenie.Widzę, że wszyscy są świetnymi wróżkami przewidującymi przyszłość.Skąd wiecie, że Dubbing nie będzie zbyt dobry?Myślę, że również będzie wybór napisów i angielski dubbing, albo po polsku.Tak to CDP idzie nam jedynie na rękę.Jak ktoś będzie wolał po polsku to se wybierze po polsku,a jeśli będzie wolał po angielsku to wybierze se po angielsku.Ja sam jestem bardzo zadowolony z CDP, że tak dba o klienta, a nie to co rodzimy odział EA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ooo Dubbing ? Tego się nie spodziewałem po CD-Projekcie :) Bardzo mnie to cieszy o ile obsada i aktorzy wezmą się ostro do roboty a nie będą tylko stać i czytać bo to każdy polak potrafi :) Rewelacja i niezła konkurencja dla beznadziejnego wsparcia dla ME3 gdzie wychodzi tylko z napisami w angielskiego zrytej wersji językowej. Dla mnie wybór oczywisty, że Alan wygrywa :) Ale cena zdecydowania za wysoka bo premiera tej gry była już dawno temu :) Ale fajnie, że taka jakość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Gracze, którzy wykażą się cierpliwością, za Alana Wake''a zapłacą mniej niż klienci usługi Valve. Sugerowana przez polskiego dystrybutora cena to 99,99 zł." jaka to niby "niższa cena" skoro ja właśnie zapłaciłem za Alan''a 82zł za wydanie kolekcjonerskie na Steam (i takaż to cena będzie obowiązywać do czwartku 23 lutego)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będzie wybór angielskiej wersji? Bo jak nie to wybieram Steama, wyjdzie taniej choć bez pudełka, ale za to w angielskiej wersji.
@Kajmal:
Bo to jest pewne, że dubbing będzie skopany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2012 o 19:24, Henrar napisał:

Będzie wybór angielskiej wersji? Bo jak nie to wybieram Steama, wyjdzie taniej choć bez
pudełka, ale za to w angielskiej wersji.


Ponieważ gra będzie wymagała Steama będzie można grać i w angielskiej wersji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co to ma znaczyć?! jaki dubbing?! w opisie od dawna pisze, że jest polski (napisy)!

Jeśli nie będzie wyboru pomiędzy dubbingiem a napisami kinowymi (polskimi) to szkoda, bo tak cieszyłem się z tej gry, że się ukazuje na PC...

Nie wiem niektórzy to chyba hardkorowcy, pewnie miejcie w swych kolekcjach danego tytułu raz dubbing, raz napisy raz nic nieprzetłumaczone (vide Max Payne, Dead Space, i Mass Effect 3)

A co z tymi, którzy TERAZ zakupują na Steamie i mają napisy PL, co CDPROJEKT na SIŁE wciśnie im DUBBING??!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować