Vilmar

MODERATORZY: jacy są naprawdę?

28026 postów w tym temacie

Dnia 17.04.2009 o 11:01, DonSzabla napisał:

Coś czuje że do domu Wojmana zapuka Hitman xD


Hitman do mnie zapukał i to aż cztery razy. Trzy razy jako pelna wersja w CDA (Hitman: Codename 47, Hitman 2: Silent Assasin, Hitman: Kontrakty), a raz w serii Superseller. I w kazdym z tych czterech wypadkow robil dokladnie to co mu kazalem, wiec na miejscu niektorych bym uwazal. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2009 o 11:15, S1G napisał:

Bo żaden nie był na wspomnianym podforum spamerów


Część powstała zanim powstało to podforum.
Poza tym tyle wątków jest przenoszonych do innej kategorii. Co za problem był w przeniesieniu tych? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2009 o 12:03, Wojman napisał:

> Coś czuje że do domu Wojmana zapuka Hitman xD

Hitman do mnie zapukał i to aż cztery razy. Trzy razy jako pelna wersja w CDA (Hitman:
Codename 47, Hitman 2: Silent Assasin, Hitman: Kontrakty), a raz w serii Superseller.
I w kazdym z tych czterech wypadkow robil dokladnie to co mu kazalem, wiec na miejscu
niektorych bym uwazal. :)


Wojman, to tak w ramach tematu, oczywiście, bo przecież Ty nie umiesz "spamować"? Ciebie na prawdę dowartościowuje machanie moderatorską pałą w sposób jaki to robisz?

Póki co mam wrażenie, że ani to śmieszne, ani poważne. Efekt jest taki, że trudno pisać na skrzynkę moderatorską, skoro wiadomo, na co stać takiego, czy innego moderatora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2009 o 12:44, Olamagato napisał:

Ekhm. To inne miejsce. Tam nie ma DSLS.


A, to w takim razie podziękuję:p Ale pierwszą literkę hasła mógłbyś podać;)

PS. Poważniej nieco. Mowa jest o "specjalnym" forum udostępnionym przez CDP/gram.pl, czy też sami założyliście forum "gdzieś tam w sieci", na potrzeby moderacji tutaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2009 o 12:43, Olamagato napisał:

> Wasze cytuję "szajby" też?
Akurat nasze nie. :)


No to fajnie. W ten sposób wiadomo, że wyczyny nieudolnego Wojmana nie są problemem dla Was, jego kolegów.

To wiele wyjaśnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2009 o 12:49, Piterus_Von_Drackus napisał:

Pewnie macie Modelatorską Lożę Szyderców :P


Ale za to jak najbardziej szowinistyczną ;)
Normalne przecież, że my trochę jak pies ogrodnika: sam korzysta ale innym nie pozwoli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2009 o 13:09, GeoT napisał:

Normalne przecież, że my trochę jak pies ogrodnika: sam korzysta ale innym nie pozwoli
:)


To było troszkę inaczej ;p

Za Wiki

Pies ogrodnika – związek frazeologiczny, będący pejoratywnym określeniem; "Psem ogrodnika" jest zwykle nazywany ten, kto uniemożliwia lub utrudnia innym osobom dostęp do jakichś pożądanych przez nie dóbr (rzecz, stanowisko zawodowe, społeczne, partner życiowy itp.) pomimo lub dlatego, że sam nie może tych dóbr zdobyć lub czerpać z nich pożytku. Potocznie występuje niekiedy z dodatkowym objaśnieniem: "sam nie zje i drugiemu nie da".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2009 o 13:48, walgierz napisał:

Pfff.
Ja mam więcej dedykowanych wątków.


Tylko kiedy to było. Nie da sie ukryć, że Wojman Cię zdetronizował:P I do tego ma Fan Club najliczniejszy wśród braci moderatorskiej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2009 o 13:54, PsyhoSpider napisał:

To było troszkę inaczej ;p


Dlatego napisałem "trochę jak ..." :)
Zresztą jest to też najplepszy przykład szowinizmu ze strony moderatorów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2009 o 15:19, Olamagato napisał:

Loża Skybaya została otwarta. Może na razie dajmy sobie spokój z "szowinizmem" (Damska
była szowinistyczna w ramach pewnej idei), ale reszta jest wasza.


To ja mam inny pomysł. Otwórzcie nam starą Loże i zmodyfikujcie tytuł. Chyba nic nie stracicie na swoim wizerunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2009 o 16:31, PsyhoSpider napisał:

To ja mam inny pomysł. Otwórzcie nam starą Loże i zmodyfikujcie tytuł. Chyba nic nie
stracicie na swoim wizerunku.

To ja mam lepszy pomysł. Przekonaj TYHE, żeby oddała wam patent na swój temat. A czy to się uda, to już wasz problem. Dlaczego wam tak zależy na tych kilku literkach tytułu? Ani ona nie była damska, ani szowinistyczna, a rasowego szydercy od 3 lat tam nie widziałem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2009 o 22:21, Olamagato napisał:

> To ja mam inny pomysł. Otwórzcie nam starą Loże i zmodyfikujcie tytuł. Chyba nic
nie
> stracicie na swoim wizerunku.
To ja mam lepszy pomysł. Przekonaj TYHE, żeby oddała wam patent na swój temat. A czy
to się uda, to już wasz problem. Dlaczego wam tak zależy na tych kilku literkach tytułu?
Ani ona nie była damska, ani szowinistyczna, a rasowego szydercy od 3 lat tam nie widziałem.
:)


Bo się tam zadomowili ? Jak szczury :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo to pewnie chodzi jak z przywiazaniem do psa, ktory sie starzeje. W pewnym momencie juz prawie nie chodzi, ledwo widzi, o bieganiu nie wspominajac, ale kurcze... pozniej sie dochodzi do wniosku, ze to TWOJ pies i NIE CHCESZ go zamieniac na ''inny model'' ;)...

PS. A Loza juz dawna nie byla TA loza. Posty skladajace sie z trzech slow byly rzadkoscia w czasach swietnosci Lozy. Zeby nie bylo - choc nie pisalem, to jednak zdarzalo mi sie ja czytac :)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie patrzę na ten wpis S1G-a:

> To może całego newsa usunąć? bądź co bądź live-a kraju (microsoftowego) 5-go świata czyli
> Polsce niema i msp legalnie mieć nie możemy. Co innego jak trzeba wcisnąć nową wersję
> IE, wtedy jesteśmy ważni.
>
> edit: właśnie zajrzałem do regulaminu, nic o oszustwach niema (zresztą akurat w tym wypadku
> to tzw zło konieczne, coby się nie ślinić jak ine narodowości grają w multi przez GfW).

I muszę stwierdziec, że o "spamie" i degradach w regulaminie też nic nie ma. Zwłaszcza jak jest to "spam" na gramsajcie nieudolnego Wojmana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/.../

Ale masz jeden ważny zapis,którego za cholerę nie chcesz respektować i robisz nam tu operę mydlaną.

W przypadku kwestii nieuregulowanych niniejszym regulaminem należy dostosować się do decyzji Moderatorów

A na GSie to on może robić monolog tysiąc słowny i nic Ci do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się