Vilmar

MODERATORZY: jacy są naprawdę?

28026 postów w tym temacie

Dnia 14.04.2009 o 20:44, Piterus_Von_Drackus napisał:

> /.../> > Hmm... To Twa wina o Pani, że opuściłaś swych poddanych i nie udzielałaś im swego daru
Oświecenia. Jako, że natura nie lubi braków sami musieliśmy się oświecać...

>
Mówi się "trudno" i kocha się dalej. A, że bez wzajemności? Mówi się trudno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2009 o 21:41, KrzysztofMarek napisał:

Mówi się "trudno" i kocha się dalej. A, że bez wzajemności? Mówi się trudno...


Łatwo się mówi trudno... Gożej zachować odpowiednią postawę, kiedy wyrwano kawał świata w którym się żyło...

Czyżby się objawiło niszczycielskie oblicze TYHE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2009 o 21:44, Piterus_Von_Drackus napisał:

> /.../ > Czyżby się objawiło niszczycielskie oblicze TYHE?

Nie, to Tajne Sprzysiężenie Moderatorów (aktualnych i byłych) zamknęło ostatni bastion swobodnej wymiany poglądów. Swoboda wymiany poglądów pozostała (ale już w ograniczonym zakresie) w temacie o moderatorach. Udają, że nie boją się krytyki.
Ale nie z nami, te numery!
P.S.
Na znak protestu opuszczam forum do poniedziałku (ależ mnie korciło, żeby pogrubić część wyrazu) ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2009 o 21:48, KrzysztofMarek napisał:

> > /.../ > Czyżby się objawiło niszczycielskie oblicze TYHE?
Nie, to Tajne Sprzysiężenie Moderatorów (aktualnych i byłych) zamknęło ostatni bastion
swobodnej wymiany poglądów. Swoboda wymiany poglądów pozostała (ale już w ograniczonym
zakresie) w temacie o moderatorach. Udają, że nie boją się krytyki.
Ale nie z nami, te numery!


Możesz mieć rację... TSM musiało przejąć władzę, bo i z zielonymi ostatnio ciężko się jest skontaktować... Teoretycznie tu mogą naginać czasoprzestrzeń, by ukrywać swobodną wymianę poglądów.

Dnia 14.04.2009 o 21:48, KrzysztofMarek napisał:

P.S.
Na znak protestu opuszczam forum do poniedziałku (ależ mnie korciło, żeby pogrubić część
wyrazu) ;-D


Trzym się Bracie. Ja w ramachprotestu złożę Enigmę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.04.2009 o 21:56, Piterus_Von_Drackus napisał:

Trzym się Bracie. Ja w ramachprotestu złożę Enigmę ;)


albo osiedlimy się w tym temacie, bo to jest moim zdaniem niepojęte zamykać temat w którym pisywało 2 z towarzystwa TSM.
Mam nadzieję że ten błąd zostanie naprawiony, bo tak do uchybień można doszukać się w każdym quzie w którym jest 20-30 postów na dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2009 o 22:11, kindziukxxx napisał:

Mam nadzieję że ten błąd zostanie naprawiony, bo tak do uchybień można doszukać się w
każdym quzie w którym jest 20-30 postów na dzień.


Czyli zabrać kłódkę i zmienić kategorię? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2009 o 17:49, Rick napisał:

Nie trudno jest przekonać drugą osobę do swoich racji, ale wysłuchajmy także drugiej strony jak mawiali Rzymianie.


Oczywiście. Wypowiadam się w imieniu swoim, nie mniej lub bardziej określonej grupy. : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście w sprawie Loży.

Widać upadek forum. Jeszcze trochę pozostaną same quizy. Był to chyba już jedyny temat który mnie trzymał na tym forum. Reszta została opanowana przez nie moją grupę wiekową i ich dziwne poczucie humoru jak i wartości. Zamknięto temat, jak gdyby był czyjąś własnością. Przesłanki są niby jasne, tylko że jest o wiele więcej tematów z których po prostu spam się wylewa a posty jednosylabowe nie są niczym nadzwyczajnym. Jak widać niektórym to przeszkadzało, że jest temat inny, bardziej zbliżający ludzi i prowadzący do zawierania znajomości bliższych niż tylko bezpłodne literki z avatarem. No cóż, należy się z tym chyba pogodzić i ewakuować, a forum niech zdominują nastolatki które mogą sobie prowadzić wojny podjazdowe z moderatorami. Zrobiliście błąd, ciekawy jestem tylko, czy po czasie będziecie się w stanie do tego przyznać.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2009 o 21:41, KrzysztofMarek napisał:

Mówi się "trudno" i kocha się dalej. A, że bez wzajemności? Mówi się trudno...


No szkoda i trudno. Tylko czemu z Rady wcześniej jakiś przecieków (kontrolowanych, a jakże!) nie było? Nawet ta bomba od TYHE (czy tez ta, o której tylko pisała;) tykała jakoś tak cicho;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2009 o 09:29, PsyhoSpider napisał:

Oczywiście w sprawie Loży.

Co za problem stworzyć swoją Lożę? Sekundy roboty. A czym ją zapełnicie, to tym będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2009 o 11:51, Olamagato napisał:

Co za problem stworzyć swoją Lożę? Sekundy roboty. A czym ją zapełnicie, to tym będzie.


Nie o to chodzi. Loża była pewnym symbolem już od starego forum. Zamykając taki symbol zamykacie pewien etap w funkcjonowaniu tego forum. Inne tematy choćby ten o Bogu są zamykane i otwierane, tematy gdzie rzuca się mięsem choćby ten o mniejszościach gdzie dyskusje są jałowe i tylko umacniające w swoich przekonaniach mają prawo bytu nie wspominając i różnej maści grach i quizach . Loża była taką odskocznią i było nam tam dobrze, były okresy spamu ale także i miłe dla oka i ducha. Jednym ciachnięciem chcecie to zamknąć, macie taką możliwość i nic mi do tego, jednak mam również prawo do nie zgodzenia się z takim wyborem co też czynię. Nie będę psioczył ani się zagłębiał kto był pomysłodawcą tego pomysłu, mam pewne przypuszczenia i na tym poprzestanę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2009 o 12:43, PsyhoSpider napisał:

Nie o to chodzi. Loża była pewnym symbolem już od starego forum.


Symbole mają to do siebie, że bywają przywłaszczane i niszczone. Mam ustawione 50 postów na stronie sprawdziłem 7 ostatnich stron w Loży. Znalazłem 2 posty kobiet. To nawet nie procenty, a promile, a to była Damska Szowinistyczna Loża Szyderczyń Tak ku refleksji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2009 o 11:51, Olamagato napisał:

> Oczywiście w sprawie Loży.
Co za problem stworzyć swoją Lożę? Sekundy roboty. A czym ją zapełnicie, to tym będzie.


By stworzyć Lożę to wielki problem. Czemu? Jak to wspomniał Spider Loża była symbolem forum, Sztandarem. Tego się nie stawia ani w sekundę, ani nawet w kilka dni...

BTW Ciągle czekam na Raport? Coś czuje, że zakończy się to zemstą Bogów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2009 o 13:04, Rzezim napisał:

> Nie o to chodzi. Loża była pewnym symbolem już od starego forum.

Symbole mają to do siebie, że bywają przywłaszczane i niszczone. Mam ustawione 50 postów
na stronie sprawdziłem 7 ostatnich stron w Loży. Znalazłem 2 posty kobiet. To nawet nie
procenty, a promile, a to była Damska Szowinistyczna Loża Szyderczyń Tak ku refleksji.


Rzezim, od Ciebie też bym chętnie otrzymał kiedykolwiek jakiekolwiek wyjaśnienia. Tak ku refleksji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2009 o 13:04, Rzezim napisał:

Symbole mają to do siebie, że bywają przywłaszczane i niszczone. Mam ustawione 50 postów
na stronie sprawdziłem 7 ostatnich stron w Loży. Znalazłem 2 posty kobiet. To nawet nie
procenty, a promile, a to była Damska Szowinistyczna Loża Szyderczyń Tak ku refleksji.


A co ma piernik do wiatraka ?
Czy w temacie o Bogu tylko Bóg może pisać? Podaj choć jeden jego post.
Zresztą, nie ma sensu tego dalej ciągnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2009 o 13:10, PsyhoSpider napisał:

> Symbole mają to do siebie, że bywają przywłaszczane i niszczone. Mam ustawione 50
postów
> na stronie sprawdziłem 7 ostatnich stron w Loży. Znalazłem 2 posty kobiet. To nawet
nie
> procenty, a promile, a to była Damska Szowinistyczna Loża Szyderczyń Tak
ku refleksji.

A co ma piernik do wiatraka ?
Czy w temacie o Bogu tylko Bóg może pisać? Podaj choć jeden jego post.
Zresztą, nie ma sensu tego dalej ciągnąć.

Troche trudno od Boga wymagac pisania postów:d Poza tym temat o Bogu to temat O Bogu, wiec rozmowy dot Boga, w "Loży" raczej nie rozmawiano o kobietach?

Nie jestem w temacie bo nigdy nie zagladalem do tamtego wątku ale skoro byly tam tylko i wylacznie rozmowy facetów to czemu wątek miał tytuł Damska Szowinistyczna Loża Szyderczyń?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2009 o 13:44, Starscream napisał:

Nie jestem w temacie bo nigdy nie zagladalem do tamtego wątku ale skoro byly tam tylko
i wylacznie rozmowy facetów to czemu wątek miał tytuł Damska Szowinistyczna Loża
Szyderczyń?

Czyli w temacie "MODERATORZY: jacy są naprawdę?"
Według ciebie powinni pisać tam sami moderatorzy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2009 o 13:55, HeyBabyGirl napisał:

> Nie jestem w temacie bo nigdy nie zagladalem do tamtego wątku ale skoro byly tam
tylko
> i wylacznie rozmowy facetów to czemu wątek miał tytuł Damska Szowinistyczna
Loża
> Szyderczyń?
Czyli w temacie "MODERATORZY: jacy są naprawdę?"
Według ciebie powinni pisać tam sami moderatorzy ?

Czytanie ze zrozumieniem...
To jest temat o moderatorach
Nie pisze w tytule ''moderatorski temat o ...''
W przypadku loży tak jest
Podales argument który przed chwilą zbiłem, tak pozatym to wszystko ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nagonka na modów trwa od dawna, brak argumentów do obrony widac... żeby nie było, modzi pokazali, że rządzą na forum zamknęli pozornie temat nie do zamknięcia. Wcześniej już próbowali, ale nie dokończyli. I specjalnie egzekucji dokonał modek, taki do którego się nikt nie przyczepi ;)

Loży nie otworzą bo to by było jawne podważanie swoich kompetencji :(

Wasi klakierzy was nie obronią ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2009 o 14:01, Starscream napisał:

Czytanie ze zrozumieniem...
To jest temat o moderatorach
Nie pisze w tytule ''moderatorski temat o ...''
W przypadku loży tak jest


Czyli według ciebie w Loży można się tylko wypowiadać o Szowinistycznych Damskich Szyderczyniach?

Dnia 15.04.2009 o 14:01, Starscream napisał:

Podales argument który przed chwilą zbiłem, tak pozatym to wszystko ok?


Nie zbiłeś... Temat brzmi "Bóg - istnieje czy jest wymysłem ludzkiej wyobraźni" . Zgodnie z twoją logiką powinno tam być poruszone tylko i wyłącznie o tym czy Bóg istnieje czy nie... Jak się wgryziesz w temat tam byłe poruszane też inne tematy ze strefy duchowej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się