Vilmar

MODERATORZY: jacy są naprawdę?

28026 postów w tym temacie

Dnia 15.02.2008 o 20:18, KrzysztofMarek napisał:

Tak, może i będą stawali w obronie moderatorów. Ale dlaczego sądzisz, że z tego powodu,
żeby im się podlizać? Nie dopuszczasz do siebie myśli, że to moderator(zy) ma(ją) rację,
a nie Ty? A wyobraź sobie, że ja dość ostro dyskutowałem z moderatorami. Piszę "wyobraź
sobie", bo gdybyś istotnie był rok na forum, to byś to zauważył. A jak wpadasz
tu przelotem, to możesz nie wiedzieć...


A stawajcie sobie w obronie tych moderatorów. Możecie robić ze mnie debila i idiote ale nie zmienie zdania o tutejszych moderatorach. Najłatwiej stawać w obronie tego który ma władze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2008 o 20:24, Mantus6 napisał:

> /.../ > A stawajcie sobie w obronie tych moderatorów. Możecie robić ze mnie debila i idiote ale
nie zmienie zdania o tutejszych moderatorach. Najłatwiej stawać w obronie tego który
ma władze.

To może wskazałbyś mi, gdzie stawałem w obronie moderatorów? Może ja i niedowidzę, ale sklerozy takiej chyba jeszcze nie mam? Ja się tylko Ciebie pytałem a Ty odpowiadałeś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mantus ma rację. Najpierw ban za wulgaryzmy i obrażanie, a potem flashback, zdejmujemy bana bo to pierwszy występek usera? Rozumiem, błędy można popełniać, ale ja nie czułbym się dobrze, gdyby kogoś, kto mnie wulgarnie zwyzywał ''uniewinniono''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2008 o 20:39, KrzysztofMarek napisał:

To może wskazałbyś mi, gdzie stawałem w obronie moderatorów? Może ja i niedowidzę, ale
sklerozy takiej chyba jeszcze nie mam? Ja się tylko Ciebie pytałem a Ty odpowiadałeś...


Najlepsze jest to że żaden z moderatorów nic sie nie wypowie w tej sprawie, a Walgierz tylko mnie wyśmiał typowa postawa moderatora wyśmiać kogoś kto myśli inaczej. Powiem tylko tyle że jesteście lipnymi moderatorami. I co teraz pewnie mnie za to zbanujecie. Nie zdziwi mnie to banujecie kogoś kto jest waszym wrogiem ale idiotów którzy obrażają innych na GSach to już nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zauważyłem pewną przypadłość. Mianowicie, jak modzi są chwaleni, przewijają się miłe słówka - jest ok, nikt nic nikomu nie zarzuca. Natomiast, jak ktoś już wyrazi niepochlebną opinię na ich temat, odrazu zaczyna się szerszy odzew, więc trochę racji o wywyższaniu moda i jego pozycji jest ;). Oczywiście nie tyczy się to wszystkich, ale większość tak raczej postępuje. I żeby była ścisłość, nie mam tu na myśli wyskoków "niedzielnych" userów, których to cała krytyka polega na jak największym zjechaniu modów bez żadnego, absolutnie uargumentowania. Takich nie liczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2008 o 20:47, Mantus6 napisał:

> /.../ Powiem tylko tyle że jesteście lipnymi moderatorami. I co teraz pewnie mnie za to zbanujecie.

>/.../
No to awansowałeś mnie na moderatora? No nie, ja Ciebie nie zbanuję. I mocno wątpię, żeby jakikolwiek moderator to zrobił...
->squeglee
O ile ja zrozumiałem, to nie uniewinniono, tylko złagodzono karę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2008 o 21:00, KrzysztofMarek napisał:

No to awansowałeś mnie na moderatora? No nie, ja Ciebie nie zbanuję. I mocno wątpię,
żeby jakikolwiek moderator to zrobił...


No ta nie zbanują tylko najpierw się pośmieją jakie to Mantus ma głupie pomysły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2008 o 20:56, gothicsheep napisał:

Ja zauważyłem pewną przypadłość. Mianowicie, jak modzi są chwaleni, przewijają się miłe
słówka - jest ok, nikt nic nikomu nie zarzuca. Natomiast, jak ktoś już wyrazi niepochlebną
opinię na ich temat, odrazu zaczyna się szerszy odzew, więc trochę racji o wywyższaniu
moda i jego pozycji jest ;). /.../

Może po prostu niektórzy userzy widzą to, czego Ty i inni nie widzicie?
Ja jakoś kłopotu z moderatorami nie miewam, a dyskusje miewałem ostre. Nawet bardzo ostre i to z samym kNOTem. Więc co mnie różni od narzekających na moderatorów? Może argumenty i sposób ich przedstawiania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2008 o 21:02, Mantus6 napisał:

> /.../ > No ta nie zbanują tylko najpierw się pośmieją jakie to Mantus ma głupie pomysły.

Myślisz, że mają na to czas? Pochlebiasz sobie...po prostu dadzą sobie spokój. I Tobie też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2008 o 21:08, KrzysztofMarek napisał:

Myślisz, że mają na to czas? Pochlebiasz sobie...po prostu dadzą sobie spokój. I Tobie
też.


Tak pochlebiam sobie bo nie dam z siebie zrobić kretyna. A moderatorzy są cwani i jak będą chcieli to zawsze jakiś głupi powód do zbanowania mnie znajdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2008 o 21:05, KrzysztofMarek napisał:

Może po prostu niektórzy userzy widzą to, czego Ty i inni nie widzicie?

Tzn.? Decyzje modów powinny być jasne i równe, więc każdy powinien je postrzegać tak samo.

Dnia 15.02.2008 o 21:05, KrzysztofMarek napisał:

Ja jakoś kłopotu z moderatorami nie miewam, a dyskusje miewałem ostre. Nawet bardzo ostre
i to z samym kNOTem. Więc co mnie różni od narzekających na moderatorów? Może argumenty
i sposób ich przedstawiania?

Ba, to jest podstawowe kryterium. Rzeczowe argumenty = rzeczowa dyskusja, na poziomie. Zresztą, po Tobie wiadomo czego można się spodziewać, a i Twoje doświadczenie jest ogromne. Jestem pewien, że modzi też to potajemnie uwzględniają ;).
A co do poprzedniej wypowiedzi, to owszem, są wyjątki. Ale i tak nie zmieni to faktu, że napis "Moderator" działa na sporą grupę userów niczym korona królewska, wysoka posada. W sumie to owszem, tak po części jest, ale mod to przecież i tak zwykły user, jak my, tyle, że sprawujący tu jeszcze pieczę nad wszystkim i mający "trochę" większy zakres możliwości ;). Inni zaś postrzegają ten czerwony napis jak istna płachta na byka... W sumie trochę logiczne ;D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tyle ze z knotem dawalo sie dyskutowac (przynajmniej mnie) ;) a z niektorymi moderatorami takiej dyskusji nie uswiadczylem, a jedynie "wywyzszanie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2008 o 21:21, morthi napisał:

tyle ze z knotem dawalo sie dyskutowac (przynajmniej mnie) ;) a z niektorymi moderatorami
takiej dyskusji nie uswiadczylem, a jedynie "wywyzszanie"


Bo przecież każdy moderator jest ważniejszy od innych uzytkowników. A gówno prawda moderator nie jest ważniejszy, to że dba o porządek na forum nie znaczy że jest kimś wielkim. O nie użyłem brzydkiego słowa teraz to już Budo ma powód żeby mnie zbanować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdybyś rzeczywiście był na bieżąco ze sprawami forum, wiedziałbyś, że Budo nie będzie na forum przez kilka miesięcy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2008 o 21:32, Lesz3yk napisał:

Gdybyś rzeczywiście był na bieżąco ze sprawami forum, wiedziałbyś, że Budo nie będzie
na forum przez kilka miesięcy...


No i co mnie to obchodzi że go nie będzie, zawsze ktoś inny może dać bana. A tak wogóle to właśnie Budo odbanował tego kolesia co mnie obrażał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2008 o 21:24, Mantus6 napisał:

> /.../ to już Budo ma powód żeby mnie zbanować.

Tylko żeby nie było tak, jak zapisano w Piśmie Świętym: "proście, a będzie wam dane". Bo coś mi się wydaje, że Ty zaczynasz coraz wyraźniej sie dopraszać. I po co Ci to? Zresztą, Twoja sprawa, ja już więcej nic nie mówię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie widze zwiazku z bycien na biezaco ze sprawami forum a posiadaniem informacji ktory moderator nie bedzie przez kilka miesiecy pojawiac sie - nie jest to dla mnie istotna informacja. istotnym byloby gdyby moderator wypowiadal sie w temacie ktory mnie interesuje, a w ktorym zadalby pytanie czy tez dzielil sie swoja wiedza.

sprawy "administracyjne" nie sa istotne dla wiekszosci forumowiczow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2008 o 21:21, morthi napisał:

tyle ze z knotem dawalo sie dyskutowac (przynajmniej mnie) ;) a z niektorymi moderatorami
takiej dyskusji nie uswiadczylem, a jedynie "wywyzszanie"


Ale jak już wspomniałeś o Knocie :) Bądź co inni uważali ja Go na swój sposób polubiłem :) Tylko że czasem przesadzał no i tak się skończyło . I o dziwo że mnie nie zbanował wtedy :P Ale dla mnie był dobrym modem i sprawiedliwym , takie jest moje zdanie na jego temat , jak ktoś się nie zgadza to trudno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

knot trzymal sie regulaminu i byl rozsadny w swoich decyzjach (wg mnie), niektorzy moderatorzy rowniez tak sie zachowuja za to inni uwazaja moderatorke za awans na szerywa na dzikim zachodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2008 o 21:49, morthi napisał:

knot trzymal sie regulaminu i byl rozsadny w swoich decyzjach (wg mnie), niektorzy moderatorzy
rowniez tak sie zachowuja za to inni uwazaja moderatorke za awans na szerywa na dzikim
zachodzie


Moderatorzy myślą że są najważniejsi i że mogą zdejmować bany ze byle głupie wytłumaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się