Vilmar

MODERATORZY: jacy są naprawdę?

28026 postów w tym temacie

/.../

Jednak Sol się wypowiedziała, a powód został znaleziony przez userów i jest znany. Tutaj żadnego posta nawet nie ma, a sam zainteresowany nie wiedział za co mu się oberwało. Ja wiedziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2009 o 13:42, Budo napisał:

Jednak Sol się wypowiedziała, a powód został znaleziony przez userów i jest znany.


No tak, ale nie Ty o tym napisałeś. Coś w stylu, Sorry napisałem o jedno słowo za dużo w tym miejscu i za to straciłem funkcję.

>Tutaj żadnego posta nawet nie ma, a sam zainteresowany nie wiedział za co mu się oberwało.

Sprawdziłeś wszystkie posty? A może to na wewnętrznym forum coś się nabroiło.

Dnia 23.04.2009 o 13:42, Budo napisał:

Ja wiedziałem.

Może teraz też wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam propozycję do moderatorów. Raz już rzuciłem ją w Loży, ale, że Loża w gruzach, po zamachu, to ponowię ją w tym wątku - moze moderatorzy będą mieli zajęcie a i ktoś z ekipy gram.pl tutaj zajrzy.
Mianowicie marzy mi się gram.pl w którym byłby dział abandonware. Strony z abandonware istnieją, działają i są to strony poważne. Sciągając grę z takiej strony ma się przynajmnie względną pewność, że nie łamie się prawa. Więcej, są firmy, które wyrażają zgodę na umieszczenie ich gier na takich stronach. W koncu to reklama do ich późniejszych produktów.
Marzy mi się też gram.pl, w którym byłby dział linków do produktów Microsoftu. Na stronie Microsoftu jest sporo darmowych programów, ale... ale ciężko je znaleźć. Jeszcze gorzej jest z opisem programów - opis dostępny jest z reguły tylko po angielsku. Opis z linkiem byłby ułatwieniem. Kto na przykład wie, że można sobie ściągnąć narzędzie Microsoftu zmieniające system plików z NTFS na exFat?
Wreszcie, marzy mi się gram.pl w którym byłby dział freeware i shareware, coś takiego, jak portal (vortal?) "dobreprogramy". Ileż to razy szukamy sterowników (do kart graficznych dał w wątku o kartach RobeN), starych i nowych, darmowych firewali czy działających przez kilka dni/tygodni wersji demo lub okrojonych.
Tego w gram.pl nie uświadczysz. A szkoda.
Sądzę, że dyskusja na ten temat byłaby lepsza niż ta o moderatorach i niezrozumiałych decyzjach(?) gram.pl. A dlaczego piszę w tym wątku? Taj jak napisałem na wstępie. Dlatego, że tutaj zaglądają wszyscy moderatorzy a i pracownicy gram.p. pewnie też. Przynajmniej ostatnio. Widzę w tym szansę, że coś z tego może będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2009 o 11:54, KrzysztofMarek napisał:

I ja też, mówiąc uczciwie, na wyjaśnienia nie liczę. Bo pewnie istnieje jakiś powód,
i to powód wstydliwy dla gram.pl, którego nikt nie zechce ujawnić. Gdyby powód był jasny
i zrozumiały dla wszystkich, to przecież dawno byśmy o nim wiedzieli, prawda?


Niekoniecznie byśmy wiedzieli, przy sprawie Budo przecież też powodów oficjalnie nie podano - użytkownicy sami je znaleźli. Ale tam Soleila się wypowiedziała, skomentowała całą sprawę. Była jakaś komunikacja.
Nawet jeśli powód jest wstydliwy, milczenie może okazać się gorsze bo będą się pojawiały plotki, domysły. Nie reagując wcale gram psuje sobie - i tak przecież nienajlepszą - reputację. Nawet jeśli gram.pl nie chce zdradzić powodów, to wypadałoby żeby się przynajmniej do całej sprawy ustosunkowało.

Dnia 23.04.2009 o 11:54, KrzysztofMarek napisał:

Ja raczej liczę na to, ze nastepnym razem... wróć, liczę na to, ze nastepnego razu prędko
nie bedzie, bo ktoś się zastanowi i pomysli.


A ja się obawiam, że to zbytni optymizm. Nie będę się dzielił tym co myślę o ludziach zarządzających obecnie gram.pl, ale powiem tylko tyle, że nie sądzę by się na takich błędach uczyli. Gdyby tak było to już któryś zielony by się odezwał, napisał coś. Tymczasem uważa się, że użytkowników nie trzeba informować ani z nimi rozmawiać. To milczenie jest symptomatyczne, pokazuje jaki stosunek mają do nas zarządcy gram.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2009 o 10:05, kotolew napisał:

O i proszę bardzo. Kolejna nieudolność. Wojman albo się komentuje decyzje moderatorskie
albo nie, bo to co pokazałeś teraz pokazuje Twój wywyższający się stosunek do użytkowników.


Ależ z Ciebie masochista, a raczej męczennik. Nie możesz zdzierżyć sposobu moderowania prezentowanego przez Wojmana a mimo to tutaj siedzisz i wypunktowujesz mu jego "wpadki". Ale wiesz co? On się chyba tym przestał przejmować (słusznie zresztą).
Ale produkuj się dalej, produkuj do woli. Tego Ci nikt nie zabroni :)

Olamagato ->

Dnia 23.04.2009 o 10:05, kotolew napisał:

To był tylko żenujący żart. :)


Dlaczego zaraz "żenujący"? Nie rozumiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2009 o 15:18, GeoT napisał:

Dlaczego zaraz "żenujący"? Nie rozumiem ;)


Pewnie temu, że spowodował lawinę kilkuset postów na co nikt nie był chyba przygotowany ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2009 o 15:22, PsyhoSpider napisał:

Pewnie temu, że spowodował lawinę kilkuset postów na co nikt nie był chyba przygotowany
;)


Ależ ja próbowałem skierować rozmowę na jakiś inny tor (najlepiej ślepy ;)
A lawina to się zaczęła dopiero potem, gdy zauważono brak czerwieni u Olamagato. Ale pewnie, przecież to ja winny jestem, bo któż by inny :)

Spoiler

A już prawie wszyscy uwierzyli, że to jednak wina KrzysztofaMarka ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2009 o 15:26, GeoT napisał:

Spoiler

A już prawie wszyscy uwierzyli, że to jednak wina KrzysztofaMarka ...



Odpowiednie służby, które wywodzą się z jednego miejsca i pociągały z jednej beczki widzą że wina jest tylko jednej osoby. Jest to ni mniej ni więcej tylko

Spoiler

KM

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2009 o 15:18, GeoT napisał:

Ale produkuj się dalej, produkuj do woli. Tego Ci nikt nie zabroni :)


Żaden problem. :-) Może przynajmniej moderować się nauczy mniej nieudolnie. No i może kiedyś doczekam się od niego zasadnych wyjaśnień. A jak nie od niego, to może od kogoś innego - w tym wypadku nawet nie trzeba będzie słów. Actions speak louder than words.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2009 o 15:26, GeoT napisał:

>/.../ >

Spoiler

A już prawie wszyscy uwierzyli, że to jednak wina KrzysztofaMarka ...


Moja, czy nie moja, to już ma niewielkie znaczenie. Loży nie ma, tylko piwniczka została, bo ją przezornie wzmocniłem. Zawartość piwniczki nie ucierpiała, tylko trzeba korzystać z włazu awarynego. Może to i dobrze, łatwiej bedzie upilnować. Ale ja nie o tym chciałem Będę uporczywiedawał link do mojego posta, bo wprawdzie Wojman obiecał przekazać dalej, do góry, ale z tą górą różnie bywa. To będę nudził uparcie. Wprawdzie Kotolwu nie dorównam, ale ja pro publico bono ;-D
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=746&pid=17631

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2009 o 23:09, cedricek napisał:

Tak. Spotykamy. Spotkanie na forum...

Spotkanie to jest rozmowa osobista. Jak można się z kimś "spotykać" przez gg, forum, czata? Jak mówisz o dziewczynie z którą się spotykasz to też mówisz koledze: "spotkałem się z XXX na forum"? bezsens. Forum jak setki innych. Tobie się wydaje wyjątkowe, lepsze bo na nim jesteś i tworzysz epopeje z rzeczy, które są zwykłe. Zejdź na ziemię.

Dnia 22.04.2009 o 23:09, cedricek napisał:

- Tematy quizy

Co, zazdrościsz, że niektórzy mają więcej postów niż Ty? Oj współczuję. Ja też nie jestem ich zwolenniczką, ale żeby od razu wyzywać od syfu to droga daleka. Niekiedy można się ciekawych rzeczy dowiedzieć. Qiuz o historii czy piłce nożnej na czymś przecież polega.

Dnia 22.04.2009 o 23:09, cedricek napisał:

- Tematy spamu

Masz czy nie masz? Sory, ale nawet z Mordkami one nie zostały zamknięte. Więc odchodzenie Moderatorów nie równa się narastaniu syfu. Nawet z nimi ten akurat syf był.

Dnia 22.04.2009 o 23:09, cedricek napisał:

- Złe zarządzanie

Zarządzanie? A co to, firma?

Dnia 22.04.2009 o 23:09, cedricek napisał:

- nieciekawa atmosfera

Ojej... tak mi przykro.

Dnia 22.04.2009 o 23:09, cedricek napisał:

- Brak ducha forum

To forum ma jakiegoś ducha? To tylko portal internetowy.

Dnia 22.04.2009 o 23:09, cedricek napisał:

- zniknięcia modów

Zaraz zaraz... każdy mod ma prawo odejść ze swoich własnych, osobistych powodów. I nie doszukuj sie tu nie wiadomo jakich teorii. Każdy może powiedzieć "pas" bo np. żona ogranicza kompa. Jak jesteś taki miłosierny, żeby odwalać robotę za frajer to proszę bardzo.

Dnia 22.04.2009 o 23:09, cedricek napisał:

Ale nie, to nic takiego przecież... tak na każdym forum jest. I owszem, na każdym. Tyle,
że dawniej gram.pl było wyjątkiem.

Jakim wyjątkiem znowu. Byłeś na każdym forum internetowym w internecie? Nie. Więc skąd o tym możesz wiedzieć? Powtórzę to, co już napisałam: TO forum wydaje Ci się wyjątkowe i cudowne bo TY na nim jesteś. Sory Winnetou, ale tak nie jest. To forum jak każde inne. Nie licząc onetu, wp, interii, bo tam wchodzą zwykli ludzie. Bez rejestracji, bez kar i "nagród".

Dnia 22.04.2009 o 23:09, cedricek napisał:

... Chyba, że jesteś zespołem (silnym zespołem) moderatorów wiedzących co i jak zrobić.

O rany, Mordki odchodzą, koniec gramu!!!! aaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dnia 22.04.2009 o 23:09, cedricek napisał:

To, że Ty tak robisz, nie oznacza, że tak robią inni.

No i co, ktoś karmi trolla to obrywa.

Dnia 22.04.2009 o 23:09, cedricek napisał:

A jednak wielu dyskutuje...

O rany i co, mam płakać z tego powodu? Skoro się dają wabić to ich problem. Nikt Ci nie każe rozmawiać z osobami, które nie dorastają Twojemu jakże wysokiemu poziomowi intelektualnemu...

Dnia 22.04.2009 o 23:09, cedricek napisał:

Może tak, może nie. powiedziałbym, ze prawdopodobne. Ale oprócz tego są tez userzy forumowi,
którzy to robią. A jest ich (nas) masa.

Taaa... jak pytałam tego kolegi z koszulką z Wieśkiem czy się wypowiada na forum to powiedział, że w ogóle nie wiedział, że forum istnieje. Że on tylko EK Wieśka ze sklepu zamawiał i tyle miał styczności, a konto ma dla wirtualnej kasy, jakże przydatnej. I co? Forum AŻ tak wpływa na podaż?

Dnia 22.04.2009 o 23:09, cedricek napisał:

Zrozum. My tu liczniki podbijamy zapewniając gram.pl kasę.

<buhahaha> To gdzie masz liczniki z wynikami, ile już nabiliśmy (czyt. zarobiliśmy)? <hahaha>

Dnia 22.04.2009 o 23:09, cedricek napisał:

No niemożliwe. I co z tego wynika? Kupują i forumowicze i nie forumowicze, ale związani
w jakiś sposób z tym portalem społecznościowym.

Nie musisz pogrubiać wyrazów, żebym je dostrzegła. Idiotką nie jestem. Wspomnianemu wyżej koledze z koszulką Wieśka wisi społeczność. Kupił grę nawet nie wiedząc o istnieniu forum. To jak zarabiamy? A to, czy forumowicz kupi grę w mojej opinii nie zależy od tego ilu trolli jest na forum.

Dnia 22.04.2009 o 23:09, cedricek napisał:

A oba zarabiają na gram.pl ;]

A forum gdzie zarabia? Sklep to sklep, forum to forum.

Dnia 22.04.2009 o 23:09, cedricek napisał:

Cos dziwne zdanie Ci wyszło... mniejsza, wiem o co Ci chodzi. A ja odpuściłem grę. Spore''a
konkretnie.

Odpuściłeś grę, bo Cię obrazili na forum (a o to mi chodziło w wypowiedzi)? Nie, więc w jaki sposób atmosfera na forum miałaby szkodzić sklepowi?

Dnia 22.04.2009 o 23:09, cedricek napisał:

Wiesz, rozmawiałem ostatnio z mądrym człowiekiem. Twórcą. Powiedział, że to odbiorcy
są najważniejszymi recenzentami.

Ach te mądrości xD

Dnia 22.04.2009 o 23:09, cedricek napisał:

A ja i wielu innych graczy jednak wolimy poznać opinie kolegi, który grał.

Możesz zapytać w szkole. Albo na forum z NORMALNYMI osobami porozmawiać. Nie musisz rozmawiać z idiotami IQ 20. Nikt Ci nie każe, nie przymusza.

Dnia 22.04.2009 o 23:09, cedricek napisał:

Też ważny. Wspomnienia śniegu i zabaw zimowych są piękne, nieprawdaż? ;>

Nie. Nie interesuje mnie zeszłoroczny śnieg.

Dnia 22.04.2009 o 23:09, cedricek napisał:

Dla kogoś, kto wiele dzięki tej stronie zyskał, kto jest tu od początku- tak.

Och, przestań już na każdym kroku powtarzać, że jesteś tu od początku i ile Ci ta strona dała. To już nudne. Już każdy user na forum (a nawet kolega z koszulką z Wieśkiem) wie, że jesteś tu od początku.

Dnia 22.04.2009 o 23:09, cedricek napisał:

A dla zwykłych userów... chyba też powinno. Zważywszy, że właściwie gram.pl nadal jest
bezkonkurencyjne.

Bezkonkurencyjne? W jakiej kwestii? FORUM? No chyba kpisz. O wiele lepiej bawię się na forum CM/FM, gdzie piszę swojego bloga o "wyczynach" w FM2008. Dużo ciekawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2009 o 19:22, Latimeria napisał:

Spotkanie to jest rozmowa osobista. Jak można się z kimś "spotykać" przez gg, forum,
czata?


Normalnie. To spotkanie w wirtualnej przestrzeni.A jak nie, to powiedz mi, proszę, co to wg Ciebie jest? ,,Tekstowa wymiana poglądów bez kontaktu"? Bzdura, bzdura. Kontakt jest. Możemy więc mówić o spotkaniu.

Dnia 23.04.2009 o 19:22, Latimeria napisał:

Co, zazdrościsz, że niektórzy mają więcej postów niż Ty? Oj współczuję.


Dziewczyno, masz prawo do swojego własnego zdania, ale nie musisz mi wtykać w usta słów, których nie wypowiedziały... CO zazdroszczę?
No proszę... ;/

Dnia 23.04.2009 o 19:22, Latimeria napisał:

Masz czy nie masz? Sory, ale nawet z Mordkami one nie zostały zamknięte. Więc odchodzenie
Moderatorów nie równa się narastaniu syfu. Nawet z nimi ten akurat syf był.


Nie zawsze i nie wszędzie. Zdziwiłoby Cię, gdybyś się dowiedziała ile tych śmieci musieli odfiltrowywać.

Dnia 23.04.2009 o 19:22, Latimeria napisał:

Zarządzanie? A co to, firma?


( Gram.pl z.o.o) A nie?
Interesujące.

Dnia 23.04.2009 o 19:22, Latimeria napisał:

Ojej... tak mi przykro.


Mi też. I dlatego mnie to wkurza.

Dnia 23.04.2009 o 19:22, Latimeria napisał:

To forum ma jakiegoś ducha? To tylko portal internetowy.


Teraz już tak... Ale kiedyś miało klimat i właśnie ducha.
Ach, żeby nie było niedomówień- nie chodzi mi o takiego, który dzwoni łańcuchami i robi ,,buu".

Dnia 23.04.2009 o 19:22, Latimeria napisał:

Zaraz zaraz... każdy mod ma prawo odejść ze swoich własnych, osobistych powodów. I nie
doszukuj sie tu nie wiadomo jakich teorii. Każdy może powiedzieć "pas" bo np. żona ogranicza
kompa. Jak jesteś taki miłosierny, żeby odwalać robotę za frajer to proszę bardzo.


A mi raczej chodzi o niewyjaśnione ( w sumie) wywalenia ( Patrz- Budo)

Dnia 23.04.2009 o 19:22, Latimeria napisał:

Jakim wyjątkiem znowu. Byłeś na każdym forum internetowym w internecie? Nie. Więc skąd
o tym możesz wiedzieć?


A stąd, że umiem myśleć i wyciągać wnioski. Bo skoro byłem na dziesięciu, czy tam piętnastu i tylko tutaj sie spotkałem z czymś lepszym, to...
Zresztą tak samo działają statystyki na przykład ( mówię tutaj o realu). Tak, wiem... statystyki kłamią, ale można wnioskować.
To tak, jakbyś się czepiała że skąd można wiedzieć, że na świecie żyje 6, czy ok 7 miliardów ludzi. Bo przecież nie chodzili i nie spisywali każdego.


>Powtórzę to, co już napisałam: TO forum wydaje Ci się wyjątkowe

Dnia 23.04.2009 o 19:22, Latimeria napisał:

i cudowne bo TY na nim jesteś.


A ja cię poproszę o nie insynuowanie mi egoizmu i skrajnej wyniosłości, dobra?

>Sory Winnetou, ale tak nie jest. To forum jak każde inne.

Teraz już tak.

Dnia 23.04.2009 o 19:22, Latimeria napisał:

Nie licząc onetu, wp, interii, bo tam wchodzą zwykli ludzie. Bez rejestracji, bez kar
i "nagród".


A przed chwilą napisałaś ,,każde" oj, niekonsekwencja ;>
( Nie, nie czepiam się. To raczej przykład jak Ty się czepiasz)

Dnia 23.04.2009 o 19:22, Latimeria napisał:

O rany, Mordki odchodzą, koniec gramu!!!! aaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!


A więcej tych wykrzykników dać sie nie dało?
Dla przykładu ( bo widać tylko tak mogę z Tobą rozmawiać) - Pomyśl, co by było, gdyby nagle wszyscy policjanci i wojsko przestało istnieć.
Więcej chyba mówić nie muszę?

Dnia 23.04.2009 o 19:22, Latimeria napisał:

No i co, ktoś karmi trolla to obrywa.


Ale jak nie będzie miał od kogo oberwać to nie oberwie, prawda?

Dnia 23.04.2009 o 19:22, Latimeria napisał:

O rany i co, mam płakać z tego powodu? Skoro się dają wabić to ich problem. Nikt Ci nie
każe rozmawiać z osobami, które nie dorastają Twojemu jakże wysokiemu poziomowi intelektualnemu...


I nie rozmawiam.
Przy okazji- dziękuję, że uważasz mnie za takiego wysokiego intelektualnie ;]

Dnia 23.04.2009 o 19:22, Latimeria napisał:

Taaa... jak pytałam tego kolegi z koszulką z Wieśkiem czy się wypowiada na forum to powiedział,
że w ogóle nie wiedział, że forum istnieje. Że on tylko EK Wieśka ze sklepu zamawiał
i tyle miał styczności, a konto ma dla wirtualnej kasy, jakże przydatnej. I co? Forum
AŻ tak wpływa na podaż?


A żebyś wiedziała. Ciastko wabi muchy.
Podstawy ekonomii się kłaniają. A kolega z koszulką Wiedźmina to jakiś guru jest, czy co?

Dnia 23.04.2009 o 19:22, Latimeria napisał:

<buhahaha> To gdzie masz liczniki z wynikami, ile już nabiliśmy (czyt. zarobiliśmy)?
<hahaha>


Taak... ,,buhahaha".
,,liczniki" zwykłe. Ilości userów. Strony z mniejszą ilością odwiedzin sprzedają miejsce na reklamy taniej, a te z wysokimi statystykami - drożej. Logika...

Dnia 23.04.2009 o 19:22, Latimeria napisał:

Nie musisz pogrubiać wyrazów, żebym je dostrzegła. Idiotką nie jestem. Wspomnianemu wyżej
koledze z koszulką Wieśka wisi społeczność.


Temu koledze- guru?

Dnia 23.04.2009 o 19:22, Latimeria napisał:

Kupił grę nawet nie wiedząc o istnieniu forum.
To jak zarabiamy? A to, czy forumowicz kupi grę w mojej opinii nie zależy od tego ilu
trolli jest na forum.


Oprócz tego, że skoro jest forumowiczem i chce kupić grę ( i oczywiście o niej usłyszeć jakieś fakty) to rozmawiając o grze chce miec jak najlepszy kontakt i by mu nikt nie przeszkadzał, by była przyjemna atmosfera... takie tam drobiazgi.
Ale pamiętaj, ze diabeł tkwi w szczegółach.

Dnia 23.04.2009 o 19:22, Latimeria napisał:

A forum gdzie zarabia? Sklep to sklep, forum to forum.


Ile razy jeszcze będziesz to powtarzać zanim przeczytasz to, co piszę?
Albo chociaż spróbujesz zrozumieć ideę portali społecznościowych...

Dnia 23.04.2009 o 19:22, Latimeria napisał:

Odpuściłeś grę, bo Cię obrazili na forum (a o to mi chodziło w wypowiedzi)? Nie, więc
w jaki sposób atmosfera na forum miałaby szkodzić sklepowi?


A w jaki sposób atmosfera w hipermarkecie miałaby przeszkodzić w kupowaniu? Gdyby latały stada much, ludzie wrzeszczeli i biegali ( psy też) a zamiast łagodnych muzyczek leciał non-stop Hip-hop ( i to najgorszego gatunku) to by ci nic nie przeszkadzało, prawda?

Dnia 23.04.2009 o 19:22, Latimeria napisał:

Ach te mądrości xD


I na nic większego sie nie zdobędziesz?
Powiedział to pisarz. Dosyć dobry. Myślę, że zasługuje na szacunek.

Dnia 23.04.2009 o 19:22, Latimeria napisał:

Możesz zapytać w szkole. Albo na forum z NORMALNYMI osobami porozmawiać. Nie musisz rozmawiać
z idiotami IQ 20. Nikt Ci nie każe, nie przymusza.


Wiesz co? Tak często mówisz o tym, ze nikt mnie nie przymusza, że przypomniało mi się nasze wspaniałe gimnazjum. Nikt nas nie przymusza, prawda?
Nie sadziłem, że będziesz tym hasłem akurat ciągle szpanować.
Jeszcze raz powtarzam- atmosfera TEŻ jest ważna. Ludzie lubią mieć wygodnie po prostu.

Dnia 23.04.2009 o 19:22, Latimeria napisał:

Nie. Nie interesuje mnie zeszłoroczny śnieg.


Szkoda, że nie pojęłaś metafory.

Dnia 23.04.2009 o 19:22, Latimeria napisał:

Och, przestań już na każdym kroku powtarzać, że jesteś tu od początku i ile Ci ta strona
dała. To już nudne. Już każdy user na forum (a nawet kolega z koszulką z Wieśkiem) wie,
że jesteś tu od początku.


I znowu jakieś pokrętnie błędne wnioski. Mi nie chodzi o przechwałki ( bo i nie ma się czym chwalić) ale o to, że w pewnym sensie mam większe doświadczenie tutaj.

Dnia 23.04.2009 o 19:22, Latimeria napisał:

Bezkonkurencyjne? W jakiej kwestii? FORUM? No chyba kpisz. O wiele lepiej bawię się na
forum CM/FM, gdzie piszę swojego bloga o "wyczynach" w FM2008. Dużo ciekawsze.


Moja opinia jest w pełni subiektywna. Tak jak i Twoja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Próbujesz być ironiczna, albo złośliwa, ale jesteś tylko zabawna, a nawet śmieszna. Pomijając to, że popieram ceda- myślę, że stać Cię na lepsze posty niż ten gniot powyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> A więcej tych wykrzykników dać sie nie dało?
> Dla przykładu ( bo widać tylko tak mogę z Tobą rozmawiać) - Pomyśl, co by było, gdyby
> nagle wszyscy policjanci i wojsko przestało istnieć.
> Więcej chyba mówić nie muszę?

Jeszcze nie tak dawno był na ziemi taki kraj, gdzie ludzie mogli się bronić sami. Skoro już nie mogę się bronić, to przynajmniej chciałbym, by bronił mnie ktoś mniej gorszy od jeszcze gorszego, i nie nadużywał swojej władzy przy tym. I tu ślicznie uda mi się wrócić do wątku głównego... wielokrotnie użytkownicy wytykali nieudolnemu Wojmanowi, że nadużywa swojej władzy, zwłaszcza, gdy usiłuje moderować swoje wpadki - tak, ja jestem taką jego wpadką, która wymoderował do obecnej postaci. Nie mogę się bronić przed jego stosunkiem do faktów, który ja uznaję za co najmniej obraźliwy i kompromitujący. Niestety nie tylko Wojmana. Ale... tak jak mówi cedricek, jako niezadowolony forumowicz mogę nie kupować w sklepie gram.pl.

Dlatego - tu ponowię swoje życzenie - chciałbym by moderatorami na forum byli wyłącznie pracownicy gram.pl lub moderatorzy byli za swoje decyzje wynagradzani w jakiś czytelny dla nich sposób, bo to oni stanowią bezpośredni łącznik nas graczy z komercyjnym przedsięwzięciem. W ten sposób jest szansa, że powstanie w miarę bezproblemowa więź: gracze będą mieć forum dla siebie, a sklep będzie się martwić o hosting i sprawnie funkcjonującą stronę techniczną, a moderatorzy będą wiedzieć dlaczego czasem dostaną jakąś gierkę w prezencie - na przykład.

Tyle, że wątpię by nieudolność takiego Wojmana mogła pozwolić na powrót do jakiejś umownej normy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2009 o 21:11, kotolew napisał:

>/.../ > Jeszcze nie tak dawno był na ziemi taki kraj, gdzie ludzie mogli się bronić sami. /.../

A co się z tym krajem stało?
Pewnie zniknął z powierzchni ziemi, wchłoniety przez sąsiadów, albo sprawił sobie armię taką jak inne kraje?
Bo taka "samoobrona" okazała się niewydolna. Co z tego, że coś wydaje się piękne skoro działa gorzej, niż to mniej piękne?
A ja mam rewelacyjny sposób na spełnienie Twoich życzeń odnośnie moderowania na forum: załóż własne forum!
Będziesz mógł pokazać w praktyce, jak działają Twoje rozwiązania. A ja bedę na Twoim forum uprawiał "tfurczą" krytykę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ced akurat z reklamami to już zależy od rodzaju umowy jaką gram.pl podpisało. Jeśli per wyświetlenie to jesteśmy w czarnej (....) bo ja reklam nie widzę bo są blokowane, jeśli za samo umieszczenie to wtedy "czy się stoi czy się leży, kasa się należy".

Samym forum spokojnie może się zajmować jedna lub dwie osoby. To że modki u nas były w porządku i się przyzwyczaiłeś nie oznacza że tak samo myśli zarząd gramu.

Co do sklepu to nie korzystam bo... się nie opłaca przynajmniej jeśli idzie o tytuły na konsolę.

Problem powstał bo nowe kierownictwo comunity nie ogrania comunity.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2009 o 07:33, KrzysztofMarek napisał:

> >/.../ > Jeszcze nie tak dawno był na ziemi taki kraj, gdzie ludzie mogli
się bronić sami. /.../
A co się z tym krajem stało?
Pewnie zniknął z powierzchni ziemi, wchłoniety przez sąsiadów, albo sprawił sobie armię
taką jak inne kraje?


No prawie zgadłeś, ale ten proces przebiega na ogół w następujący sposób. Najpierw upaństwowiono posiadanie broni zakazująć posiadania jej obywatelom, potem ludzie przestali się umieć bronić (bo w sumie im nie wolno, bo czym mają się bronić?), państwo przyłoczone opłatami biurokracyjnymi nie miało ani czasu ani pieniędzy na armię i dopiero wtedy zostało wchłonięte.

No i czy ja mówię, że chcę być moderatorem i chcę mieć własne forum? To, że nie chcę być moderatorem i nie chce własnego forum, nie oznacza, że nie mogę mieć krytycznego stosunku do wyczynów Wojmana. Póki co w regulaminie nic nie ma "Wojmana należy chwalić tylko i wyłącznie pod groźbą bana, degrada, nawet jeśli Wojman się myli.".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się