Vilmar

MODERATORZY: jacy są naprawdę?

28026 postów w tym temacie

Dnia 25.04.2009 o 22:13, kotolew napisał:

Przecież już przed chwilą ustaliliśmy, że Wojman wzbudza litość i wszyscy mu współczują.
Znów jakieś nieskoordynowanie poglądów i poczynań?

Ano współczują, tyle że konieczności użerania się z tobą. Nie zauważyłeś że odkąd zacząłeś to swoje trollowanie narzekania innych na niego ustały? a wcześniej trochę i było (i cobyś za słówka nie łapał nie twierdzę że ni narzekacze mieli rację).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2009 o 07:38, Rzezim napisał:

Nie karm trolla, on nie nakarmi się sam.


Nie karm trolla, a on i tak nakarmi się sam.
Wersja prawdziwa w przypadku kotolwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry ale jeśli kotolew to spamer, troll itd. Ciągle na niego narzekacie że należy mu się już dożywotni ban To dlaczego mu go nie dacie? Liczycie że się zmieni?(Ja osobiście nic do niego nie mam. Nie najeżdża byle jakiego tematu jak typowi spamerzy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2009 o 07:38, Rzezim napisał:

Tak patrze na ten wątek i przychodzi mi myśl taka:
Nie karm trolla, on nie nakarmi się sam.


Rzezim, akurat jeśli chodzi o trolowanie to przebijasz Wojmana, bo jestem Ci w stanie na podstawie Twoich działań jako moderator wytykać, że nie rozumiesz tego, co się pisze. Literka po literce. Więc idź szukaj troli tam, gdzie one są, bo Twój post to najczystszej wody spam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2009 o 07:23, S1G napisał:

> Znów jakieś nieskoordynowanie poglądów i poczynań?
Ano współczują, tyle że konieczności użerania się z tobą. Nie zauważyłeś że odkąd zacząłeś
to swoje trollowanie narzekania innych na niego ustały? a wcześniej trochę i było (i
cobyś za słówka nie łapał nie twierdzę że ni narzekacze mieli rację).


Bo widzą, że ktoś ich w tym wyręcza? S1G, zastanów się dobrze. Forum jest formą otwartą, może założyć na nim konto dowolna osoba i ma dostawać bany i degrady za prezentowanie tego, co ona myśli? Tego w regulaminie nie było.

Myślę, że fajnie by było wyjaśnić tę kwestię. Jeżeli moderator wysysa z palca motywy swojego działania, to nie ma gwarancji, że ich nie wyssie jeszcze raz. Bo nie jest moją Winą, że na wiele spraw Wojman jest po prostu obojętny - przyczyny do oceny indywidualnej. Dlatego wyjaśnianie do końca każdej sprawy ma tyle zalet. Ubliżanie mi od "spamuf" i "troluf" nie działa i weź się, drogi moderatorze S1G, zastanów dobrze - jeszcze raz to napiszę - dlaczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2009 o 09:02, kotolew napisał:

Rzezim, akurat jeśli chodzi o trolowanie to przebijasz Wojmana, bo jestem Ci w stanie
na podstawie Twoich działań jako moderator wytykać, że nie rozumiesz tego, co się pisze.
Literka po literce. Więc idź szukaj troli tam, gdzie one są, bo Twój post to najczystszej
wody spam.


Degrad -3 za spam. Jesli nie masz nic do powiedzenia w danym watku to lepiej nic nie mow. Przygladam sie twojej "tworczosci" na tym forum. Jedyne co probujesz udowodnic to to, ze wszyscy na okolo sie na niczym nie znaja, jedynie jeden kotolew wie co i jak. Co do rozumienia tego co sie pisze i tego na co kto sie powoluje to juz chyba dostatecznie uzytkownicy udowodnili, ze nie czytasz materialow, na ktore sam sie powolujesz - wide link do wikipedii odnosnie pojecia "logo". Kazdy nastepny twoj wybryk zakonczy sie banem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2009 o 10:00, Wojman napisał:

Co do rozumienia tego co sie pisze i tego na co kto sie powoluje to juz chyba dostatecznie
uzytkownicy udowodnili, ze nie czytasz materialow, na ktore sam sie powolujesz - wide
link do wikipedii odnosnie pojecia "logo". Kazdy nastepny twoj wybryk zakonczy sie banem.


Wątpię, że przeczytałeś i zrozumiałeś to, co i jak zostało napisane na Wikipedii i nawet nie przeczytałeś, jak byś przeczytał, to była by szansa, że zrozumiesz, mojego wyjaśnienia na temat tego dlaczego tak się dzieje. Nie przejmuj się, przyzwyczaiłem się do tego, że umiejętność merytorycznego podejścia do błedów - jeśli takie popełniam - nie istnieje w Twoim wypadku, a spam, to wszystko czego Wojman nie rozumie.

Tymsamym znów wystawiłeś sobie bardzo ładną cenzurkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2009 o 10:00, Wojman napisał:

> Rzezim, akurat jeśli chodzi o trolowanie to przebijasz Wojmana, bo jestem Ci w stanie

> na podstawie Twoich działań jako moderator wytykać, że nie rozumiesz tego, co się
pisze.
> Literka po literce. Więc idź szukaj troli tam, gdzie one są, bo Twój post to najczystszej

> wody spam.

Degrad -3 za spam. Jesli nie masz nic do powiedzenia w danym watku to lepiej nic
nie mow. Przygladam sie twojej "tworczosci" na tym forum. Jedyne co probujesz udowodnic
to to, ze wszyscy na okolo sie na niczym nie znaja, jedynie jeden kotolew wie co i jak.
Co do rozumienia tego co sie pisze i tego na co kto sie powoluje to juz chyba dostatecznie
uzytkownicy udowodnili, ze nie czytasz materialow, na ktore sam sie powolujesz - wide
link do wikipedii odnosnie pojecia "logo". Kazdy nastepny twoj wybryk zakonczy sie banem.


Ja mam pewne pytanko tyle, że nie wiem czy to odpowiedni temat no ale niczego innego nie znalazłem. Temat tyczy się intwerncji moderatora w pewnej sprawie. Czy problem mogę opisać tutaj czy też należy kontaktować się jakoś inaczej? Chodzi o zerknięcie na pewien temat w którym..... no właśnie. Nie wiem jak to napisać tutaj dlatego prosiłbym o naprowadzenie mnie gdzie mogę zgłosić sprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2009 o 13:52, Citkowsky napisał:

Ja mam pewne pytanko tyle, że nie wiem czy to odpowiedni temat no ale niczego innego
nie znalazłem. Temat tyczy się intwerncji moderatora w pewnej sprawie. Czy problem mogę
opisać tutaj czy też należy kontaktować się jakoś inaczej? Chodzi o zerknięcie na pewien
temat w którym..... no właśnie. Nie wiem jak to napisać tutaj dlatego prosiłbym o naprowadzenie
mnie gdzie mogę zgłosić sprawę.

Formularz ;) Ewentualnie mail do jakiegoś moderatora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co, autentycznie jestem ciekawa, ile Ci płacą za poprawę wizerunku moderatorów? Bo od dłuższego czasu Twoje działania mi wyglądają na całkiem przemyślaną akcję marketingową pod tytułem "patrzcie, my się musimy z takimi użerać". No więc ile Ci płacą? I koniecznie logi z serwera pocztowego poproszę, żebym to mogła zweryfikować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2009 o 13:52, Citkowsky napisał:

Nie wiem jak to napisać tutaj dlatego prosiłbym o naprowadzenie
mnie gdzie mogę zgłosić sprawę.


Najlepiej wyslij formularz albo maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2009 o 17:29, Fumiko napisał:

Wiesz co, autentycznie jestem ciekawa, ile Ci płacą za poprawę wizerunku moderatorów?
Bo od dłuższego czasu Twoje działania mi wyglądają na całkiem przemyślaną akcję marketingową
pod tytułem "patrzcie, my się musimy z takimi użerać". No więc ile Ci płacą? I koniecznie
logi z serwera pocztowego poproszę, żebym to mogła zweryfikować...

Dzisiaj modne są fundacje.
Zaraz padnie hasło: "Przekaż jeden procent swojego podatku na walkę z Mordami!"

^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2009 o 17:29, Fumiko napisał:

Wiesz co, autentycznie jestem ciekawa, ile Ci płacą za poprawę wizerunku moderatorów?
Bo od dłuższego czasu Twoje działania mi wyglądają na całkiem przemyślaną akcję marketingową
pod tytułem "patrzcie, my się musimy z takimi użerać". No więc ile Ci płacą? I koniecznie
logi z serwera pocztowego poproszę, żebym to mogła zweryfikować...


Ehhh, wazeliny ci u Nas dostatek, możesz już skończyć. Moderatorzy dadzą sobie sami radę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2009 o 21:22, Domaku napisał:

/.../ > Ehhh, wazeliny ci u Nas dostatek, możesz już skończyć. Moderatorzy dadzą sobie sami radę...

Na pewno dadzą sobie radę.
Ale nadzwyczaj ciekawym zjawiskiem jest solidaryzowanie sie z trollami i spamerami, a jak ktoś publicznie powie coś dobrego o moderatorach to zaraz mianuje się to lizusostwem albo wazeliniarstwem.
Szanuj moderatora swojego, bo mozesz mieć gorszego. Wielu sie o tym przekonało. Po niewczasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2009 o 21:22, Domaku napisał:

Ehhh, wazeliny ci u Nas dostatek, możesz już skończyć. Moderatorzy dadzą sobie sami radę...


Wiesz, nie wnikam czy u "Was" dość wazeliny ani do jakich celów "Wam" służy. Ani nawet czy pluralis majestatis ma tu jakąkolwiek rację bytu, poza próbą podkreślenia ważności własnego indywidualnego zdania przez użycie jakiejś nieokreślonej liczby mnogiej.
Innymi słowy - możesz już skończyć próby ograniczania innym swobody wypowiedzi. Piszę we własnym imieniu i własnymi opiniami, nie potrzebuję do tego ani niczyjej akceptacji ani sugerowania jakiegoś nieokreślonego "my" stojącego za owymi racjami. A póki mamy wolność wypowiedzi, to mi wolno pytać o akcje marketingowe a Tobie pisać o wazelinie - ale bez prób ograniczania wypowiedzi innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2009 o 21:27, KrzysztofMarek napisał:

> /.../ Ale nadzwyczaj ciekawym zjawiskiem jest solidaryzowanie sie z trollami i spamerami, a
jak ktoś publicznie powie coś dobrego o moderatorach to zaraz mianuje się to lizusostwem
albo wazeliniarstwem.


Wraz z Tyler_D aka Kłejk dziękujemy za uznanie. Faktycznie jesteśmy trolle i spamery ;) Problem rodzi się wtedy gdy broni się moderatora bo kilku jego wpadkach. Gdzie zostały wytknięte, były rażące a on nadal nie potrafi posypać głowy popiołem. W sumie racja. Poklepmy go po plecach i powiedzmy mu "Good job".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2009 o 21:34, dawidos160 napisał:

> > /.../ > Wraz z Tyler_D aka Kłejk dziękujemy za uznanie. /.../

Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Zależy też od tego, czy wredne działania wstrętnego moderatora dotkneły nas osobiście, bo jasną jest rzeczą, że moderator wtedy nie miał racji, tylko my. Tak jest z założenia. I wtedy dalej dopiekamy temu wstrętnemu i wrednemu moderatorowi z coraz gorszym skutkiem. Gdyby natomiast potraktować moderatorów jako dopust boży czy żywioł, byloby jasne, że byłoby wszystkim łatwiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2009 o 21:43, KrzysztofMarek napisał:

> > > /.../


Pomijając moje animozje z Wojmanem było parę innych sytuacji. Bardziej kontrowersyjnych niż przy mojej skromnej osobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się