Vilmar

MODERATORZY: jacy są naprawdę?

28026 postów w tym temacie

Dnia 08.08.2012 o 19:13, PepsiCola napisał:

Co tam na wakacjach?
Gdzie byliście? Czy może siedzieliście na gramie?

Ja siedzę przy kompie kiedy tylko mogę co z reguły jest jednoznaczne z zaglądaniem na gram ;)

Dnia 08.08.2012 o 19:13, PepsiCola napisał:

Było wiele trolli?

Nope. Już od paru lat okres wakacyjny jest czasem spokoju, to już nie to co kiedyś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.08.2012 o 20:38, Karharot napisał:

> Było wiele trolli?
Nope. Już od paru lat okres wakacyjny jest czasem spokoju, to już nie to co kiedyś...

Hm.. na wakacje mają zajęcie :D a w roku szkolnym np. jak są chore to tylko laptop do łóżka lub siedzieć przy kompie z kołdrą i trolling.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2012 o 14:24, Grzech napisał:

Wyczytał ja, że Wojman zrezygnował. Is dat rilli tru?

Ja wohl. Nie moderuje od dobrych trzech miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2012 o 14:27, Hellmut napisał:

Ja wohl. Nie moderuje od dobrych trzech miesięcy.


Hmm... Mam nadzieję, że Wojman się nie obrazi, ale naprawdę się cieszę. Nigdy za sobą nie przepadaliśmy, bo dzieliła nas olbrzymia różnica oglądów i aż nie chciało się zaglądać na forum. Wiadomo może kto zajmie jego miejsce? Czy może ekipa pozostanie niezmieniona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2012 o 14:27, Hellmut napisał:

Ja wohl. Nie moderuje od dobrych trzech miesięcy.


Wojman? Nie moderuje? Od kiedy? :) A forum CDP to co nie forum? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2012 o 14:43, Grzech napisał:

Hmm... Mam nadzieję, że Wojman się nie obrazi, ale naprawdę się cieszę. Nigdy za sobą
nie przepadaliśmy, bo dzieliła nas olbrzymia różnica oglądów i aż nie chciało się zaglądać
na forum. Wiadomo może kto zajmie jego miejsce? Czy może ekipa pozostanie niezmieniona?


Nikt nie zajmie jego miejsca, na tę chwilę nie potrzebny dodatkowy moderator, obecni dają sobie radę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2012 o 15:05, Isildur napisał:

Nikt nie zajmie jego miejsca, na tę chwilę nie potrzebny dodatkowy moderator, obecni
dają sobie radę :)


Skąd ta pewność? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2012 o 17:15, Kakarotto napisał:

Skąd ta pewność? ;)


Sugerujesz coś? :)
Jakby był potrzebny Moderator za Wojmana to nabór by był już dawno temu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2012 o 17:28, Isildur napisał:

Sugerujesz coś? :)


Nie. Nawet nie śmiałbym. :P

Dnia 25.09.2012 o 17:28, Isildur napisał:

Jakby był potrzebny Moderator za Wojmana to nabór by był już dawno temu :)


Czyż z tego nie wychodzi na to, że W. był niepotrzebny? Bez obrazy W..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2012 o 17:41, Kakarotto napisał:

Nie. Nawet nie śmiałbym. :P


Ta tak uważaj bo uwierzę :P

Dnia 25.09.2012 o 17:41, Kakarotto napisał:

Czyż z tego nie wychodzi na to, że W. był niepotrzebny? Bez obrazy W..


Tego nie powiedziałem, po prostu dajemy sobie radę ze wszystkim, jeśli byłoby odwrotnie to najprawdopodobniej byłby nabór :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2012 o 17:44, Isildur napisał:

Ta tak uważaj bo uwierzę :P


Uważam. :)

Dnia 25.09.2012 o 17:44, Isildur napisał:

Tego nie powiedziałem, po prostu dajemy sobie radę ze wszystkim, jeśli byłoby odwrotnie
to najprawdopodobniej byłby nabór :)


Nie napisałem, że napisałeś (powiedziałeś), iż W. był niepotrzebny. Po prostu samo to się narzuciło mi, gdyż prawdopodobnie nieświadomie tak swoją myśl ubrałeś w słowa, iż to się rzuca w oczy. :P

A co do naboru, to mógłby być i nikt by się nawet o tym nie dowiedział. Tajemne, sekretne nabory nic nowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2012 o 17:52, Kakarotto napisał:

Nie napisałem, że napisałeś (powiedziałeś), iż W. był niepotrzebny. Po prostu samo to
się narzuciło mi, gdyż prawdopodobnie nieświadomie tak swoją myśl ubrałeś w słowa, iż
to się rzuca w oczy. :P


Nawet tak nie pomyślałem :P

Dnia 25.09.2012 o 17:52, Kakarotto napisał:

A co do naboru, to mógłby być i nikt by się nawet o tym nie dowiedział. Tajemne, sekretne
nabory nic nowego.


Ale nie było, nie ma i na tę chwilę nie będzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2012 o 18:12, Isildur napisał:

Nawet tak nie pomyślałem :P


Ty myślisz, że tak nie pomyślałeś, ale ja myślę że pomyślałeś tak, ale nieświadomie, więc tego nie pamiętasz. :P

Dnia 25.09.2012 o 18:12, Isildur napisał:

Ale nie było, nie ma i na tę chwilę nie będzie :P


Faktycznie, ale nie do końca wiadomo. Mógł być tajny nabór, który się po prostu nie udał. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałem że dawanie bana może być takie przyjemne :)
obecnie moderuję pewną grupę na twarzoksiążce i był tam niemiłosierny syf, head admini byli przeciwni ostrej polityce co tylko powodowało coraz większy bałagan i odbieganie od tematu, leciały linki z pirackim oprogramowaniem i inne tego typu rzeczy, gdy dostałem pozwolenie na" Wojman mode" w ciągu 1 dnia uspokoiło się wszystko poleciało z 25 banów i poziom oraz powrócenie do głównego tematu już nie było problemem. Pomyśleć że wystarczył strach przed wyrzuceniem i ludzie od razu są bardziej zdyscyplinowani :) Ale wiem też że jednak nie zawsze chce się przeglądać co ludzie napisali, ciężka dola modka, teraz wiem tym bardziej że tutaj to robota na etat a i tak dajecie radę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jako że na maila nikt nie odpowiedział, to:
Czy jest możliwość odblokowania tematu
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=88&u=32178
z jednoczesnym zablokowaniem tematu:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=48209&u=1664
.
Dlaczego? bo to forum ma pewien klimat a z zamknięciem starej loży wiele się zmieniło, minęło już 3.5 roku, ludzie się zmienili, ale i tak im brakuje tamtego miejsca, co do samej założycielki niestety nie mam do niej kontaktu więc nie mogę się zapytać o pozwolenie na odblokowanie. Jednak zważywszy na to że istnieje wiele innych tematów gdzie rozmowy nie na temat były nagminne jak choćby Dziewczyny czyli relacje damsko - męskie, a zamykany był wiele razy jednak tak samo wiele razy był odblokowywany.

Jest jakaś szansa na oddanie kawałka formum dla kilku starych bywalców?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możesz mi powiedzieć jaka to jest różnica pisać w starym temacie zamiast w nowym? Forum jest to samo, każdy zainteresowany zapewne wie gdzie ten cały ''klimat i ludzie'' się znajdują więc ... w czym problem? Bo dla mnie to różnica jedynie kosmetyczna.

Co do offtopiczniości - może nie większość ale całkiem spora grupa tematów tutaj dochrapała się mniejszych lub większych offtopiców więc ... taki urok for i ludzi, to dość słaby argument imo. I ja sobie nie przypominam by temat o relacjach był kiedykolwiek blokowany ... raz chyba była groźba że jak ludzie się nie uspokoją to będzie ''closed'' i od tamtego czasu wisi w przypiętym ten śmieszny post a poza tym to chyba tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2012 o 19:29, Tyler_D napisał:

Możesz mi powiedzieć jaka to jest różnica pisać w starym temacie zamiast w nowym? Forum
jest to samo, każdy zainteresowany zapewne wie gdzie ten cały ''klimat i ludzie'' się
znajdują więc ... w czym problem? Bo dla mnie to różnica jedynie kosmetyczna.

właśnie nie... nie da się tego opisać, ale jest inaczej, niby to forum. można to określić że tam jest "dusza", a nie marna inkarnacja.

Dnia 04.12.2012 o 19:29, Tyler_D napisał:

Co do offtopiczniości - może nie większość ale całkiem spora grupa tematów tutaj dochrapała
się mniejszych lub większych offtopiców więc ... taki urok for i ludzi, to dość słaby
argument imo. I ja sobie nie przypominam by temat o relacjach był kiedykolwiek blokowany
... raz chyba była groźba że jak ludzie się nie uspokoją to będzie ''closed'' i od tamtego
czasu wisi w przypiętym ten śmieszny post a poza tym to chyba tyle.

rozmowy ja pamiętam że były z 3 razy blokowane, a offtop w loży nigdy nie istniał, bo zawsze były rozmowy na temat - który przychodził użytkownikom na myśl, do tego spamu samego w sobie i dla nabijania postów nie było, ale, jak się sprawy potoczyły to wiemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się