Vilmar

MODERATORZY: jacy są naprawdę?

28026 postów w tym temacie

Dnia 08.02.2010 o 22:15, Tyler_D napisał:

Tu też. ;-D


Tyle, że tam nie karałem, jedynie grzecznie spytałem ;p

Dnia 08.02.2010 o 22:15, Tyler_D napisał:

I pytanko mam - jak to jest że czerwoni raz mają statusy koloru ... standardowego - jak
zwykli użytkownicy a raz mają czerwone?


Może wina leży po stronie przeglądarki, u mnie na Operze wszystko jest ok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2010 o 22:18, Isildur napisał:

Może wina leży po stronie przeglądarki, u mnie na Operze >wszystko jest ok ;)

Wątpię bo u mnie też na Operze ranga "Moderator" u wszystkich mordek jest takiego samego koloru co statusy u zwykłych userów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2010 o 22:15, Tyler_D napisał:

I pytanko mam - jak to jest że czerwoni raz mają statusy koloru ... standardowego - jak zwykli użytkownicy a raz mają czerwone?

U mnie na operze też nie ma takich problemów. ;)

Edit:
Hmmm... dziwne. W tej chwili też tak masz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2010 o 22:27, rob006 napisał:

A próbowałeś magicznej mocy CTRL+F5?

Taa ...
>Albo reset przeglądarki?
To także, bez rezultatów. ;-)
>Pewnie coś ci się z css

Dnia 08.02.2010 o 22:27, rob006 napisał:

pochrzaniło.

Możliwe, trudno - będę z tym żył dalej. ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2010 o 22:07, Isildur napisał:

Ewidentnie pisał o "cracku", więc zastosowałem odpowiednią karę ;)


Wypelniasz swoje obowiazki, wiec sie nie musisz przed nikim tlumaczyc. Byleby nie dochodzilo u Ciebie do nadinterpretacji, jak u Wojmana sie czasem zdarza ;) (no offense, of course :)

@Tyler_D

Hmm... jesli prowadzilbys np. jakies forum, to wybierajac moderatorow, jakich bys szukal? Takich co maja "dobre zdanie o Tobie/Twoim serwisie" czy bardziej szczerych? To jest chyba logiczne, ze moderatorem nie zostanie ktos, kto nie przepada za gram.pl :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, trzeba Ci jeszcze opatentować regułkę Wojmana dotyczącą niekwestionowania decyzji moderatorów na forum. Przecież do tego jest formularz i specjalna poczta! Na chwilę obecną pisząc wyjaśnienie każdej ze swoich decyzji zawędrujesz dalej w statystykach niż Budo ^_^ A wierz mi, dużo będzie osób które będą chciały wyjaśnień w temacie w którym się znajdujemy.

No chyba, w co szczerze wątpię, znajdziesz złoty środek między totalnym zlewaniem na userów a nadgorliwym poświęcaniem im swojego czasu. Wtedy byłbyś moderatorem jedynym w swoim rodzaju z tych dostępnych na gramie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat tutaj problem polega na tym że moim zdaniem w pewnym momencie interesy firmy > userów co zapoczątkowało równię pochyłą gramu a co się stało i wciąż dzieje to każdy zainteresowany widzi. Odchodzą userzy - starsi stażem jak i wiekiem userzy którzy w wielu przypadkach są rozczarowani i zażenowani jak się tutaj pozmieniało przez ostatnich kilka lat. Odchodzą moderatorzy [ walgierz, Rzezim, S1G ... ] a nowych jest jak na lekarstwo etc etc etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2010 o 17:17, Daelor napisał:

ci młodzi gniewni są na tym forum co najmniej dwa razy dłużej od Ciebie - szkoda, że
to nie oni decydują o tym, kto zostanie moderatorem, a sami moderatorzy (dwaj?) i wiecznie-nieobecna-zielona-Góra.


Jestem mój drogi od samego początku forum - gdy było to jeszcze CDP, długo przed powstaniem grama. Głupio jest wydawać sądy nieznając tematu :)) To raz, a po drugie jakoś nie pamiętam by wszyscy powszechnie podawali swoich kandydatów, choć w tym wątku były wielokrotne prośby o zgłaszanie.

Jednocześnie wszyscy nigdy nie będą zadowoleni (bo i wszyscy zadowoleni być nie muszą), a część jest wiecznie niezadowolona (odnośnie wszystkiego, nieszczęsna nasza cecha narodowa) - swoisty element postawy roszczeniowej. 95% użytkowników doskonale jednak sobie radzi na forum i gramsajtach bez potrzeby ingerencji Moderatorów. Wystarczy, że stosują się do powszechnie przyjętych zasad savoir-vivre (czy jak kto woli netykiety), nie starają się bezsensownie wyszukiwać kruczków i nieścisłości w regulaminie i traktują to miejsce myśl w zasady żyj i daj żyć innym. Tylko tyle i aż tyle...:)

Fajnie jednak, że ten temat przez całe lata cieszy się takim powodzeniem. Jest pewnym wentylem dla złych emocji - bo jak popatrzeć wstecz zawsze były afery, spam i trolle (Budo dobrze to ujął http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=746&pid=4976 ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja Ci powiem coś na temat. Dobrze jakby zieloni częściej niż to miało miejsce w ostatnich czasach zaglądali tutaj do nas. Źle... pokazywali, że zaglądają do nas. To dobrze wpływa na morale. :P

Jeszcze jedno. Masz może jakiś komunikator, czy cóś ? Mam do Ciebie sprawę. Czy zostaje jedynie E-mail ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2010 o 23:05, Laid_back napisał:

Fajnie jednak, że ten temat przez całe lata cieszy się takim powodzeniem.


Szkoda tylko, że jest niezgodny z regulaminem ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2010 o 23:20, walgierz napisał:

Szkoda tylko, że jest niezgodny z regulaminem ;P

Młodzi gdzieś się muszą wyszaleć. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2010 o 23:20, walgierz napisał:

> Fajnie jednak, że ten temat przez całe lata cieszy się takim powodzeniem.

Szkoda tylko, że jest niezgodny z regulaminem ;P


walgierz, przestań bezsensownie wyszukiwać kruczków i nieścisłości w regulaminie. trochę netykiety bądź co bądź!

Laid -> późno już, jutro wymyślę jakąś ciętą odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2010 o 23:12, Albii napisał:

A ja Ci powiem coś na temat. Dobrze jakby zieloni częściej niż to miało miejsce w ostatnich
czasach zaglądali tutaj do nas. Źle... pokazywali, że zaglądają do nas. To dobrze wpływa
na morale. :P


Zaglądanie to jedno, a skutki tego zaglądania to drugie. Już od dawna odnoszę wrażenie że Ekipa prezentuje dewizę "To my lepiej wiemy czego potrzebujecie!"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... ale jak my nie wiemy, czego potrzebujemy, to co Oni mogą wiedzieć ? Hmm... nie ładnie... ja na pewno potrzebuję snu. No i jeszcze pieniędzy, cycatej dziewczyny, czasu, nowego samochodu, przydałaby mi się nowa klawiatura. Oj, oj bym zapomniał, nowe jeansy by się przydały, na głośniki bym się też nie pogniewał. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro pomiędzy gratsami oraz złorzeczeniami rozwija się wątek wniosków i zażaleń na jakieś błędy w gramowej technologii, ja bym chciał także grzecznie zauważyć, iż niektórym - czyli mi - nie działa system buźkowania moderatorów. Co prawda nowy członek Bractwa jeszcze się nie pojawił na liście, ale jako że mój ostatni post został totalnie olany, tak chciałbym się przypomnieć... łapką pomachać... takie tam...


Shlafrok --->

> Zrobił się już pierwszy kroczek

O w mordę jeża, to taki wstęp z grubej rury! Chyba rozjuszył się tym jakże trudnym pierwszym dniem pracy i lekturą tego topicu. Żaden tam delikatny warn czy nawet stonowany degrad, tak ban od razu.

Jak rozdziewiczać, to na całego...

EDIT: Dodam od razu, że to taki żarcik, żebyś się Isildurze nie tłumaczył od razu ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pisząc enty raz, że "nie zrozumiał pytania" też niczego nie rozwiązujesz. ;) Przy okazji. Stary skrzywdził Cie ktoś?
Jeden mod więcej (źle!), brak dodawania modów (źle!). Powiedz mi kiedy przestaniesz narzekać? Isildur w moim mniemaniu to ok gość to, że kiedyś powinęła mu się noga (wnioskując po twoich postach), oznacza, że teraz pisze bez sensu i pewno też będzie beznadziejnie moderował. Przy okazji lepiej się wytłumaczyć, niż płakać jak to Cie gram krzywdzi.
Ps. Nie pomyślałeś o założeniu innego forum? Będziesz tam adminem, nikt Ci nie podskoczy :3. Pokażesz jakim jesteś forumowym koksem.
Ps2. Druga opcja to zostań modem (o ile ktoś takiego buraka na to stanowisko weźmie ;D) i zrób tak by forum,
podniosło poziom wypowiedzi, poziom moderowania i ogólnie przybrało rangę Utopii ; d. Jak tego dokonasz zwracam honor... Jeśli nie, pozwól, że będę tak samo nie miły dla Ciebie jak Ty dla większości modków ;/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2010 o 00:07, Dexter_McAaron napisał:

EDIT: Dodam od razu, że to taki żarcik, żebyś się Isildurze nie tłumaczył od razu ;>


Nawet nie zamierzałem :P
A co do oceniania moderatorów (chodzi mi o te buźkowanie), to również u mnie jest ono nie aktywne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się