Vilmar

MODERATORZY: jacy są naprawdę?

28026 postów w tym temacie

Dnia 10.04.2014 o 13:05, Kadaj napisał:

Mamy nowego moderatora czy to tylko jakiś trick z rangami? :o

Dzie??? Weź nie strasz! :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po prostu konsulat przeewoluował nieco ;)

I mam nadzieję, że będzie od teraz lepiej się działo, czego życzę z całego serca nowej ekipie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2014 o 13:33, theZoSo napisał:

Toć on od dawna miał status modka.

Zapomniałem o przeprowadzeniu śledztwa w statystykach. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wracam do tematu spamerowskich postow dot. pewnego forum dla piratow?

Jako uzytkownik forum gram.pl, bardzo prosze o informacje jakie KONKRETNE dzialania zostaly podjete w celu wyeliminowania problemu i jakie KONKRETNIE dzialania zostana podjete w przyszlosci gdyz najwyrazniej wczesniejsze byly nieskuteczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2014 o 13:35, Dared00 napisał:

Trochę z innej beczki - macie jakieś plany dotyczące astroturferów w wątkach dotyczących
gier od City?

Najpierw udowodnij komuś że faktycznie takimi są. To nie jest łatwe. (chyba że jeden facet założył w tym samym czasie wiele kont z tego samego IP)
No i po drugie...skąd wiesz że nie mają z gramem niepisanej umowy dżentelmeńskiej w tej kwestii ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2014 o 13:37, Darkstar181 napisał:

Najpierw udowodnij komuś że faktycznie takimi są. To nie jest łatwe. (chyba że jeden
facet założył w tym samym czasie wiele kont z tego samego IP)

Bezpośrednich dowodów nie mam, no ale cóż, jeżeli ktoś wypowiada się wyłącznie w wątkach o grach CI i pisze o nich wyłącznie w samych superlatywach, to wnioski nasuwają się same.

Dnia 12.04.2014 o 13:37, Darkstar181 napisał:

No i po drugie...skąd wiesz że nie mają z gramem niepisanej umowy dżentelmeńskiej w tej kwestii ?

A to to już by było jeszcze gorsze chamstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2014 o 13:41, Dared00 napisał:

Bezpośrednich dowodów nie mam, no ale cóż, jeżeli ktoś wypowiada się wyłącznie w wątkach
o grach CI i pisze o nich wyłącznie w samych superlatywach, to wnioski nasuwają się same.


To, że ktoś się o czymś wypowiada w samych superlatywach nie oznacza, że musi być takim kimś. To tak samo jak nie można każdego, potencjalnego usera uważać za trolla.

Dnia 12.04.2014 o 13:41, Dared00 napisał:

> No i po drugie...skąd wiesz że nie mają z gramem niepisanej umowy dżentelmeńskiej
w tej kwestii ?
A to to już by było jeszcze gorsze chamstwo.


Ja wiedziałem, że gdzieś tam u nich jest schowana ta Bursztynowa Komnata...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2014 o 12:01, Piotrek_K napisał:

Jako uzytkownik forum gram.pl, bardzo prosze o informacje jakie KONKRETNE dzialania zostaly
podjete w celu wyeliminowania problemu i jakie KONKRETNIE dzialania zostana podjete w
przyszlosci gdyz najwyrazniej wczesniejsze byly nieskuteczne.


Wszystkie jakie moderatorzy mogą zrobić czyli czyścimy te wpisy i banujemy konta. Więcej możliwości nie mamy.

O inne rozwiązania można pytać tu - http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=93139&u=3 może tobie się uda coś dowiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2014 o 13:41, Dared00 napisał:

Bezpośrednich dowodów nie mam, no ale cóż, jeżeli ktoś wypowiada się wyłącznie w wątkach o grach CI i pisze o nich wyłącznie w samych superlatywach, to wnioski nasuwają się same.

Niezupełnie. Takie otwarte bezkrytyczne wielbienie równie dobrze pasuje do każdego fanboya a takich w internecie jest pełno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2014 o 19:08, Traitor napisał:

Ktoś tu się bawi w archeologa :P


Ostatnio mam wrażenie, że ktoś się włamał na jego konto i sobie po prostu robi jaja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2014 o 20:22, rob006 napisał:

Ostatnio mam wrażenie, że ktoś się włamał na jego konto i sobie po prostu robi jaja...

Faktycznie czasami tak to wygląda i człowiek zaczyna się zastanawiać, ale nie ma co się oszukiwać... nikt sie nie włamał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Archeologia archeologią (i tak znowu przejdzie bez żadnego echa, a my byśmy za to dostali po łapach, ale mniejsza), mnie bardziej zastanawia, dlaczego uwagi zwraca się (i to w niezbyt kulturalny sposób) osobom, które nie tylko próbowały pomóc, ale, co najważniejsze, robiły to zgodnie z obowiązującą wtedy sytuacją, czyli odsyłały "nieszczęśnika na stronę CD Projektu, gdzie mógł zarejestrować punkty. O ile mnie pamięć nie myli, w 2011 CDPROgram jeszcze działał.

No cóż, ciekawe, czy w końcu będzie okazja sprawdzić, czy rzeczywiście ktoś sprawuje jakąś pieczę nad tym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się