Vilmar

MODERATORZY: jacy są naprawdę?

28026 postów w tym temacie

Dnia 16.04.2014 o 16:44, F23 napisał:

Czy wielkość liter ma na to jakiś wpływ? Np. "delegat" zamiast "Delegat"?


Podejrzewam, że to nic nie da. Jak dostałem WT, ustawiłem sobie "Owybatel" (na wypadek, gdyby ktoś przeczytał to jako "Obywatel" - proszę rzucić okiem jeszcze raz). Po paru godzinach miałem "Stachanowca" i info, że mam nie umieszczać WT mogących wprowadzić w błąd i podobnych do istniejących tytułów. I stąd OR-8 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2014 o 16:35, rob006 napisał:

Tylko zdaje się, że jej nie
ma i modzi nie rozdają degradów na życzenie. ;]

Zawsze można się postarać : >

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Demagol - napisał, że chce bana. A potem wkleił coś tam po czym dostał go na życzenie. Tak więc - chciał to dostał. Wcześniej wyraził chęć otrzymania nagrody, a potem przypieczętował ją :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2014 o 16:48, Ring5 napisał:

Podejrzewam, że to nic nie da.

Post 25621. Było co najmniej dwóch takich userów [ jeden właśnie z delegatem ] i jakoś miał go długo i nikt mu chyba tego nie usuwał. Zresztą żeby daleko nie szukać Darkstar cyferki ma przecież Pierwszego sekretarza od ... sam nie wiem ale długo. Albo miał bo teraz ma chyba coś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2014 o 16:49, Muradin_07 napisał:

Demagol - napisał, że chce bana. A potem wkleił coś tam po czym dostał go na życzenie.
Tak więc - chciał to dostał. Wcześniej wyraził chęć otrzymania nagrody, a potem przypieczętował
ją :)


Przecież to zupełnie co innego. Jeśli ktoś chce sekretarza, to prowokowanie modów do degrada jest mocno ryzykowne - modzi to złośliwe bestie i jeśli przejrzą twoje zamiary, zdegradują cię do przewodniczącego i tyle z genialnego planu. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No niestety. Chyba, że ktoś taryfikator dobrze zna, będzie miał dość czystą kartotekę i zrobi coś na "degrada kategorii lekkiej". Wtedy dostanie to, czego pragnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2014 o 16:52, Tyler_D napisał:

Post 25621. Było co najmniej dwóch takich userów [ jeden właśnie z delegatem ] i jakoś
miał go długo i nikt mu chyba tego nie usuwał.


Możliwe. Ja po ustawieniu sobie Owybatela, otrzymałem mail następującej treści:

Bardzo proszę o nie umieszczanie Własnego Tytułu jako łudząco podobnego do innych rang na forum gram.pl. W związku z powyższym zresetowałem Twój WT do domyślnego.

Nie wiem, czemu tamtych nikt nie zmieniał, być może tego nie zauważono.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2014 o 16:53, Muradin_07 napisał:

No niestety. Chyba, że ktoś taryfikator dobrze zna, będzie miał dość czystą kartotekę
i zrobi coś na "degrada kategorii lekkiej". Wtedy dostanie to, czego pragnie :D

IMO w miarę bezpieczną zagrywką jest dopisanie się w wątku o metalu i umieszczenie popularnego "Slayer, [cenzura]" w treści. xD

Można tez próbować taktyki "na 2 ostrzeżenia". ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Albo offtop jakiś nadmierny. Czyli disco polo w wątku o metalu. Ale nieee no, to już jest przegięcie. Sam bym chyba wtedy dał komuś chwilę odpoczynku, bo to wariactwo jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do statusów, to nie mam pojęcia komu i w czym przeszkadza jak ktoś ma WT identyczny jak któraś ranga (niech nawet i wróg ludu ustawi, co mi tam).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2014 o 17:07, S1G napisał:

Co do statusów, to nie mam pojęcia komu i w czym przeszkadza jak ktoś ma WT identyczny
jak któraś ranga (niech nawet i wróg ludu ustawi, co mi tam).

Trzeba po prosić o degrada xD.

Tak na serio, to sam uważam pomysł za głupi, ale możliwe, że to ułatwia jakoś pracę moderatorom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2014 o 16:53, Muradin_07 napisał:

No niestety. Chyba, że ktoś taryfikator dobrze zna, będzie miał dość czystą kartotekę
i zrobi coś na "degrada kategorii lekkiej". Wtedy dostanie to, czego pragnie :D


Nie radziłbym, bo jeżeli ktoś ewidentnie stara się uzyskać "wymarzoną" rangę to zazwyczaj do jej otrzymania sporo brakuje. A to dlatego, że wtedy "nagrody" są dużo surowsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2014 o 16:44, F23 napisał:

Czy wielkość liter ma na to jakiś wpływ? Np. "delegat" zamiast "Delegat"?


Po prostu - proszę nie umieszczać w WT ani "delegat" ani też Delegat". Tyczy się to wszystkich stopni.

Dnia 16.04.2014 o 16:44, F23 napisał:

Czy jest możliwość nie napisania własnego statusu i nic na jego miejscu nie mieć?


Jest taka możliwość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nawet nie mam takiego zamiaru ;)

To prędzej były takie luźne gdybania na temat "co by było gdyby ktoś chciał takową taktykę obrać" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdaje się, że skończyliśmy ten temat. Więc po co otwierasz go ponownie? EOT. Od razu lojalnie ostrzegam, że za nie przestrzeganie EOT będą nagrody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak przy okazji zapytam: Jak się panu moderuje? Jest pan zadowolony ze swojej pracy? Zapewne nie ma pan zamiaru przejść na wcześniejszą, moderatorską emeryturę? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się