Vilmar

MODERATORZY: jacy są naprawdę?

28026 postów w tym temacie

Dnia 17.03.2015 o 17:45, maniekk napisał:

Czy mam dziwne wrażenie, czy ostatnio pojawiło się dużo spamerów-obywateli na forum?

W jakim temacie ich zauważyłeś? Bo sam dziś dość aktywnie przeglądałem forum i nic takiego nie spostrzegłem... Nie wiem, może coś przeoczyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2015 o 17:50, Prince_Miki napisał:

> Czy mam dziwne wrażenie, czy ostatnio pojawiło się dużo spamerów-obywateli na forum?

W jakim temacie ich zauważyłeś? Bo sam dziś dość aktywnie przeglądałem forum i nic takiego
nie spostrzegłem... Nie wiem, może coś przeoczyłem.


W temacie o filmach i komórkach. Odnoszę wrażenie, że owa osoba napisała je dla samego napisania, bez wnoszenia czegokolwiek do tematu. Poza tym, ta ilość błędów ortograficznych….

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2015 o 18:07, Kadaj napisał:

> Poza tym, ta ilość błędów
Błędy są policzalne, ehehehe. ;d


Przy tej ilości już nie chciało mi się liczyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Posty w temacie o filmach (drugi), komórkach, a także o piłce napisał ten sam user. Pierwszy podobny post w temacie o filmach z ostatnich dni napisał ktoś inny, ale treść praktycznie taka sama, więc może zapomniał hasła czy coś i stworzył nowe konto :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2015 o 09:58, SiDi napisał:

Przecież Prince_Miki to nic innego jak powtórka akcji z Janem Izdebskim. Wszędzie jest,
w każdym temacie. I zawsze uśmiechnięty ":)"

Przecież Miki przy Janku to mały pikuś jest. Janek lubił w newsach podywagować o tym i o tamtym. ;-) Jego to dopiero było pełno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Janek to był [w sumie jest bo on technicznie przecież bana nie ma, zwyczajnie zniknął w pewnym momencie sam z forum] taki filozof od wszystkiego =)
Pogrzebał się tylko w pewnym momencie strasznie durnym tokiem rozumowania w temacie o kolekcjonerce DI Rapture i figurce jaką do tej kolekcjonerki dorzucali. To był chyba ten "gwóźdź do trumny" w dyskusji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2015 o 14:40, Zekzt napisał:

Pogrzebał się tylko w pewnym momencie strasznie durnym tokiem rozumowania w temacie o
kolekcjonerce DI Rapture i figurce jaką do tej kolekcjonerki dorzucali. To był chyba
ten "gwóźdź do trumny" w dyskusji.


Jesteś w stanie podrzucić link do tego? Nie przypominam sobie tego usera :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2015 o 14:44, Tuchaczevsky napisał:

Jesteś w stanie podrzucić link do tego? Nie przypominam sobie tego usera :P

Wątek wprawdzie ma swoją wartość humorystyczną, ale jednak mało w nim tró Janka. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo ten temat się potem trochę ciągnął jak przysłowiowy smród po gaciach =)
Jak Janek wyłapał degrada czy osta przeszło to do moderatorów, potem znowu wracały kwestie jego "punktu widzenia" w kilku innych tematach gdzie standardowo wrzucił jakieś pseudo-filozoficzne dysputy o wszystkim i o niczym.

Generalnie dosyć dziwny gość, miał taki moment na gramie, na początku swojej "kariery", ze dało się z nim sensownie pogadać. Dopiero po czasie się coś przestawiło i palma mu odbiła totalnie [a kulminacja palmy była dla mnie personalnie właśnie w tym newsie o figurce z DI xD]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2015 o 14:40, Zekzt napisał:

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=81405&tpage=1

Zaczęło się tu, skończyło się potem chyba częściowo w temacie o modach i kilku innych
miejscach.
Generalnie jedna z "grubszych" dyskusji na forum =)

Aż sobie jeszcze raz to wszystko przeczytałem :D niezły ubaw. Janek jak wspomniałeś bana nie ma ale chyba definitywnie dał sobie spokój z gram.pl Chyba stwierdził, że go nikt tutaj nie lubi i wszyscy go obrażają. Aż ciekawe co się z nim teraz dzieje i na jakich forach "męczy" ludzi.

Kiedyś pamiętam nawet napisał do mnie maila po jakiejś tam dyskusji na jego temat właśnie w tym wątku. Co było specyficzne to, to, że od razu chciał mnie dodawać do znajomych wszędzie gdzie się da się kogoś dodać do znajomych xD, steamy, nie steamy czy inne tam facebooki. Wręcz się tego domagał. Dziwny chłop jednym słowem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2015 o 16:15, Braveheart napisał:

Wręcz się tego domagał.

Chcesz przez to powiedzieć, że prosił Cię, byś go przyjął do znajomych? ;)

Narzucanie się - zła rzecz, nie powiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2015 o 15:04, Zekzt napisał:

Dopiero po czasie się coś przestawiło i palma mu odbiła totalnie

Czy tak pisze MODERATOR tego forum? Jesli dobrze kojarze, to nie mozna obrazac innych uzytkownikow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2015 o 16:49, Prince_Miki napisał:

> Wręcz się tego domagał.
Chcesz przez to powiedzieć, że prosił Cię, byś go przyjął do znajomych? ;)

Napisał do mnie maila co o tym wszystkim sądzę jak była tu z nim akcja. Aż lekko zdziwiony byłem O.o spytał raz.
To napisałem mu to i owo kulturalnie aby między innymi zluzował poślady i zmienił nastawienie. Później napisał jeszcze raz i jeszcze raz się pytał czy go dodam. Wyglądało to na to jakby mu na tym niezmiernie zależało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2015 o 20:12, ManweKallahan napisał:

Posty w temacie o filmach (drugi), komórkach, a także o piłce napisał ten sam user. Pierwszy
podobny post w temacie o filmach z ostatnich dni napisał ktoś inny, ale treść praktycznie
taka sama, więc może zapomniał hasła czy coś i stworzył nowe konto :P


Jak tak będzie zapominał, to się skończy bólem oczu dla czytającego ;) taki słowotok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest jakiś drobny wysyp "nieogarniętych" kilku już pożegnaliśmy, kolejni są w drodze jak tylko się "wyklują" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2015 o 16:55, Piotrek_K napisał:

Czy tak pisze MODERATOR tego forum? Jesli dobrze kojarze, to nie mozna obrazac innych
uzytkownikow...


Normą jest, że modzi nazywają kogoś trollem albo spamerem, a ty się o takie coś burzysz? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się