Vilmar

MODERATORZY: jacy są naprawdę?

28026 postów w tym temacie

Dnia 10.03.2015 o 17:18, KrzysztofMarek napisał:

Ech, chyba tylko siedzieć cicho i co najwyżej uwagi zachować dla siebie.


Czyżby autorefleksja o forumowej etykiecie, której (nie)stosujesz w nadmiarze? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisał człowiek który wylewał krokodyle łzy po odejściu Wojmana w obawie o zbyt pobłażliwych moderatorów - huśtawki nastrojów zaiste dają się we znaki :)

Wulgarny, niskich lotów post od usera który dostał bana za tego typu posty [akurat ten to pikuś], gdzie porównanie jest wciśnięte na siłę, tylko po to, żeby sobie "wyobrzydliwić" przysłowie "leci jak krew z nosa", gdzie nie ma nawet krzty celu merytorycznego a jak ktoś to podciąga pod "rubaszny humor" to współczuje poczucia humoru.

Podkreślił bym dużymi literami, że można było tu zwyczajnie odwiesić unbana a ja powstrzymałem się tylko na ostrzeżeniu, ale po co. Faktycznie - krzywda straszliwa została wyrządzona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2015 o 17:34, Tuchaczevsky napisał:

> /.../ > Czyżby autorefleksja o forumowej etykiecie, której (nie)stosujesz w nadmiarze? :P

Tak, naszła mnie refleksja, że dzień bez podlizywania się, jest dniem straconym. I miałem rację!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2015 o 18:00, Pietro87 napisał:

Napisał człowiek który wylewał krokodyle łzy po odejściu Wojmana w obawie o zbyt pobłażliwych
moderatorów - huśtawki nastrojów zaiste dają się we znaki :) /.../

Zauważę, że nie odpowiedziałeś na prośbę o wyjaśnienie tego, czego nie pojąłem. A naprawdę nie pojąłem, może dlatego, ze nie mam pod ręką wszystkich postów ani też szukać wszystkich nie zamierzam, bo nic innego już bym nie mógł robić.
A po Twojej (niestety) odpowiedzi, zaczynam sądzić, ze jeszcze miesiąc, dwa, i napisze "Wojmanie, wróć" :-P.
Władza korumpuje, władza absolutna korumpuje absolutnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No niestety jeśli umiejętność czytania zanikła - nie jestem w stanie an to nic poradzić. Napisałem ci niebiesko na białym w poprzednim poście skąd ostrzeżenie, łopatologicznie, najlepiej jak się da. Przeczytaj po raz wtóry.

Btw - "Wojmanie wróc" piszesz w co drugim poście [mniej lub bardziej dosłownie], mógł byś założyć jego jednoosobowy fanklub =)
P.S.
Podejrzewam, ze Wojman wsadził by mu bana z automatu i w momencie roztrząsania tej sprawy tutaj napisał swoje słynne EOT. Zauważ tą "subtelną" różnicę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2015 o 18:08, KrzysztofMarek napisał:

/ciach/
Władza korumpuje, władza absolutna korumpuje absolutnie.


Bredzicie Panie, i to strasznie coś bredzicie. Czy aby nie są to symptomy starczej demencji?

Co to tematu - widząc warna za słownictwo od razu skojarzył mi się nasz forumowy Orzeszek, co po doczytaniu się potwierdziło ; imo jak najbardziej słuszna decyzja, w sam raz nadaje się jako swoista ostatnia szansa na zrozumienie gdzie kończy się poziom dobrego smaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2015 o 18:08, KrzysztofMarek napisał:

A po Twojej (niestety) odpowiedzi, zaczynam sądzić, ze jeszcze miesiąc, dwa, i napisze
"Wojmanie, wróć" :-P.

Wojman nie wróci bo po jego wykopaniu najprawdopodobniej obraził się na całe forum i dał dyla gdzie pieprz rośnie. :P
BTW: Kto by go chciał. Chyba ty. Aktualny stan moderatorów pasuje idealnie, Jest sporo niebieskich którzy reagują na to i owo. Nawet i afer już nie ma.

Dnia 10.03.2015 o 18:08, KrzysztofMarek napisał:

Władza korumpuje, władza absolutna korumpuje absolutnie.

Tego jeszcze nie było... absolutność jest absolutna. To przereklamowane ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli pokusisz się o przejrzenie poprzednich posty tego użytkownika(KrzystofaMarka) dojdziesz do wniosku, że niemal większość postów jest ze sobą sprzeczna :D

@KrzysztofMarek
Przepraszam, ale zdaje mi się że sam nie za bardzo wiesz, czego chcesz. Tutaj narzekasz na to, że ostrzeżenie jest niesłuszne, po czym przywołujesz Wojmana jako bezbłędnego moderatora. Szkoda że nie miałeś zbytnio odwagi(a może czasu, nie ważne) żeby stanąć w jego obronie i jasno przedstawić swoje argumenty. Ale jak mówiłeś, wolałeś siedzieć cicho a później miałeś pretensje że moderator został "zdegradowany" bo użytkownicy tego chcieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2015 o 18:25, Braveheart napisał:

Wojman nie wróci bo po jego wykopaniu najprawdopodobniej obraził się na całe forum i
dał dyla gdzie pieprz rośnie. :P


O co chodzi z wykopaniem Wojmana? :D Jakoś ta cała akcja mi umknęła, a na forum jestem praktycznie codziennie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kwestia nicka o którym piszesz była poruszana, ba nawet kiedyś przeze mnie. Kilka[naście?] stron w tył wszystko chyba było wyjaśnione.

Btw - porównanie nicka [ujmijmy, ze się zgodzę co do dyskusyjnej treści] do całokształtu działalności usera jest dosyć kiepskie.

P.S.
Ale hej - jest drama, jest impreza :)
Btw - rozpuściła się nasza społeczność, drama o ostrzeżenie które mogło być banem. Co to będzie jak faktycznie któryś z nas sypnie kiedyś solidnym banem - chyba w rytm muzyki zagra nuta "będzie, będzie się działo" =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2015 o 18:38, pawbuk napisał:

O co chodzi z wykopaniem Wojmana? :D Jakoś ta cała akcja mi umknęła, a na forum jestem
praktycznie codziennie ;)


<nieśmiało podnosi rękę> ehm... No to chyba ja jestem temu "winien". Ponad miesiąc temu zacząłem tutaj małą burzę, wywołaną przez niesprawiedliwość. Wojman w bardzo pięknym stylu pomógł tylko władzom podjąć właściwą decyzję i opuścił zacne grono Moderatorów. Cofnij jakieś 10 stron i powinieneś znaleźć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2015 o 18:38, pawbuk napisał:

O co chodzi z wykopaniem Wojmana? :D Jakoś ta cała akcja mi umknęła, a na forum jestem
praktycznie codziennie ;)

Ale czasem warto wejść na niektóre tematy i poczytać [nie tylko żeby zjeść paczkę ulubionych chipsów :P bo nie jedną już zżarłem czytając to i owo :D]

W mega skrócie:
Z Wojmanem było sporo problemów/akcji mniejszych i większych. Wojman to, Wojman tamto. Górze najwidoczniej przestało się to podobać i można by rzecz, że zostały przeprowadzone w jego sprawie "obrady okrągłego stołu" później jeden z zielonych: Mianowicie Muradin "objawił" całemu światu, że Wojman już nie jest moderatorem. Został pięknie wykopany i podziękowano mu za współpracę.
Tutaj jest link do strony z postem Muradina jak i późniejszych opinii w tej sprawie.
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=746&tpage=540
Jak widać były chwalebne. Lud się cieszy! KrzysztofMarek tylko był smutny i chyba nadal jest ale kogo to teraz obchodzi xD
Wojman już nigdy nie wróci. Zuo zostało pokonane a licencja na banowanie permanentnie odebrana! Lud się wciąż cieszy! :P

EDIT:
Tuchaczevsky chyba też po części miał w tym swój "wkład". Ogólnie namnożyło się tego trochę ostatnimi czasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2015 o 18:47, Pietro87 napisał:

P.S.
Ale hej - jest drama, jest impreza :)

Pod warunkiem jeśli "kontrollowana" ;-)

Dnia 10.03.2015 o 18:47, Pietro87 napisał:

Btw - rozpuściła się nasza społeczność, drama o ostrzeżenie które mogło być banem. Co
to będzie jak faktycznie któryś z nas sypnie kiedyś solidnym banem - chyba w rytm muzyki
zagra nuta "będzie, będzie się działo" =)

Bo chyba od czasu do czasu musi się coś dziać. Czymże byłby ten temat. Jak zobaczyłem, że znów jest na górze z miejsca zajrzałem xD z nutą "oo może coś się dzieje". A tu proszę Orzech wylewa żale za to, za co .... wylewał żale :D o bzdurę. Chyba zapomniał, że na tym forum musi być maks kultura wręcz na 110%. Mnie to osobiście nigdy nie przeszkadzało. Miła to odmiana od innych miejsc gdzie K i ja P są na porządku dziennym jak i wszelakie chamstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie najgorszą bolączką Wojmana było to, że nigdy nie chciał się przyznać do błędów i wyciągnąć z nich wniosków. Gdyby nie to, to zupełnie inaczej by wszyscy na niego patrzyli. Samokrytyka to IMHO podstawowa cecha Moderatora, a jeśli ktoś się cały czas ślepo upiera, że ma rację, nie patrząc na zdanie innych, ten na moda absolutnie się nie nadaje. Niestety, Wojman właśnie taki był i to go zgubiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2015 o 19:08, Prince_Miki napisał:

Według mnie najgorszą bolączką Wojmana było to, że nigdy nie chciał się przyznać
do błędów i wyciągnąć z nich wniosków. Gdyby nie to, to zupełnie inaczej by wszyscy na
niego patrzyli. Samokrytyka to IMHO podstawowa cecha Moderatora, a jeśli ktoś się cały
czas ślepo upiera, że ma rację, nie patrząc na zdanie innych, ten na moda absolutnie
się nie nadaje. Niestety, Wojman właśnie taki był i to go zgubiło.


Dorzućmy do tego usuwanie postów z sensowną argumentacją na obronę swojego stanowiska i ze screenami z jego własnymi przewinieniami. Idealny przepis na: wychodząc nie trzaskaj drzwiami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Paradoks tej mini-dramy polega na tym, że user najbardziej zainteresowany tematem napisał do mnie na pm, ja mu objaśniłem sytuację i chyba sprawa jest w 100% wyjaśniona. Temat ciągną dalej inni a sam "poszkodowany" [który w sumie poszkodowany tak nie jest, bo sam ost jedynie przypomina mu, że unbana dostał warunkowo i niech nie przekracza pewnej cienkiej czerwonej linii] w dyskusji nie uczestniczy [i dobrze, jest pm, jest mój prywatny mail, zawsze tam odpisze na wszelkie wątpliwości].

Ot taki gram.pl daily special =P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2015 o 19:12, Tuchaczevsky napisał:

Dorzućmy do tego usuwanie postów z sensowną argumentacją na obronę swojego stanowiska
i ze screenami z jego własnymi przewinieniami. Idealny przepis na: wychodząc nie trzaskaj
drzwiami...

Pamiętam była akcja z gramowiczem Ring5 przy pewnej aferze wywalił on posta "ścianę" [przecież miał do tego prawo] i co się stało z jego postem ? :> został zwyczajnie w świecie usunięty... =.= właśnie przez Wojmana
to było zaiście pro-moderatorskie... =.=

@Prince_Miki
Wojamn oficjalnie na tym forum chyba nigdy się do błędu nie przyznał. Nie powiem, raz nawet spłynęła na mnie jego łaska i cofnął mi degrada o błahy spam, ale to co się wyrabiało w tym wątku ostatnimi czasy przekraczało wszelkie oczekiwania. Jedna z grubszych afer to był niesłuszny ban na gramowicza Pietro87. Przeca to była jakaś kpina...
Albo teksty typu EOT z mojej strony bądź "chcesz odpocząć od forum" Nie wiem on chyba cierpiał na jakąś moderatorską megalomanię albo coś w podobie. Osobiście problemów z nim nie miałem. Mało tego nawet pogrywałem trochę z nim w Diablo III swego czasu, ale jednak czara pękła.

@Pietro87

Dnia 10.03.2015 o 19:12, Tuchaczevsky napisał:

Ot taki gram.pl daily special =P

Przed "bananem" zawsze musi być parę degradów a przed degradem przynamniej jeden warn... tak to chyba szło xD. A jeśli były PMki to sprawa jasna. Oto chyba chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Władza zmienia - to jest fakt. Pewnie myślał, że jego kasowanie postów pozostanie bez odzewu, ponieważ od odejścia laid_backa relacje userzy - ekipa są mocno nadpsute, jednak wciąż zachodzę sobie w głowę, dlaczego absolutnie nie zależało mu na jego własnej reputacji...

@Braveheart:
Ano. Kiedyś napisał "EOT" w tym topicu mimo tego, iż rozmowa była całkowicie na temat. Aż inny Moderator musiał przenieść dyskusję na swojego GS'a, co zakrawało wręcz o kpinę. Odważyłbym się nawet powiedzieć, że Wojman chciał wprowadzić cenzurę na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2015 o 19:32, Prince_Miki napisał:

jednak wciąż zachodzę sobie w głowę, dlaczego absolutnie nie zależało mu na jego własnej
reputacji...


Wiesz, skoro ocena pracy Moderatorów w żaden sposób nie działała lub jedynie iluzorycznie była oddawana przez jakieś uśmieszki, to czego się spodziewać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się