Vilmar

MODERATORZY: jacy są naprawdę?

28026 postów w tym temacie

Dnia 11.09.2006 o 14:40, RobeN napisał:

To powinno iść do kwasów, ale co tam :D


Ale musze powiedzieć Ci, że temat to masz pociśnięty :D
Ja jestem na biotechnologii i też trochę z takich badziewi mamy, ale sie bede trzymał od tego z daleka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2006 o 14:53, Budo napisał:

Ale musze powiedzieć Ci, że temat to masz pociśnięty :D
Ja jestem na biotechnologii i też trochę z takich badziewi mamy, ale sie bede trzymał od tego
z daleka :D


Szczerze mówiąc cieszę się, że miałem taki temat. Zwiedziłem całe tatry, a poza tym ja uwielbiam pracę w terenie. Od podstawówki należałem do koła turystycznego. Przed postawówką już z rodzicami chodziłem na długie wycieczki. To mnie dużo bardziej cieszy niż siedzenie przy stole z mikroskopem (co również musiałem robić po poprocie z terenu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gatulacje, panie magistrze... Dobrze, że nie masz do tego tytułu inżyniera, bo wtedy byłoby mgr inż*...


*Rozszyfrowanie obu skrótów: możesz gówno robić i nieźle żyć. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.09.2006 o 14:57, RobeN napisał:

Szczerze mówiąc cieszę się, że miałem taki temat. Zwiedziłem całe tatry, a poza tym ja uwielbiam
pracę w terenie. Od podstawówki należałem do koła turystycznego. Przed postawówką już z rodzicami
chodziłem na długie wycieczki. To mnie dużo bardziej cieszy niż siedzenie przy stole z mikroskopem
(co również musiałem robić po poprocie z terenu).


No cóż, temat, jak i promotora można zawsze zmienić, ale skoro kręcą Cię muchówki ... :P
Co do Tatr, to naprawdę fajna sprawa, chociaż mnie by nużyło takie zbieranie materiału w terenie... miałem małą próbke na entomologii ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2006 o 14:40, RobeN napisał:

To powinno iść do kwasów, ale co tam :D

Profesor X?
A wiem, słyszałem, dobry fachowiec :)
Gratuluję.
Co do tematu, to nie próbowałem nawet zrozumieć co oznacza.
Z pierwszych dwóch linijek znam jedynie słowo "plemienia" :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2006 o 15:14, walgierz napisał:

> To powinno iść do kwasów, ale co tam :D
Profesor X?
A wiem, słyszałem, dobry fachowiec :)


Jeszcze dr No wchodził w grę, ale wybrałem tego pierwszego :D

Taaa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam mam biologa w domu, chodź jest już dobrych 20 lat po studiach... I jak zaczął mi to tłumaczyć (te "plemienia" na dyplomie) to jakoś dziwnie się czułem... I nic z tego nie zrozumiałem. :) Podziwiam ludzi, którzy to studiiują... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2006 o 15:22, RobeN napisał:

> > /.../
Jeszcze dr No wchodził w grę, /.../
Taaa :D

Taaa :D To dr No przeżył spotkanir z nr 007? Ciekawe, James zawsze chwalił się, że załatwił dr No. Ale on tak zawsze po 4 kieliszku Stolicznej z martini. Oczywiście wstrząśniętym, nie zmieszanym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2006 o 14:32, Piotrek K. napisał:

No coz ;(. Kiedys to musialo wyjsc na jaw :/...


Jak ci nie wstyd wprowadzać w błąd forumowiczów? Zobacz co wyszło przez twój za mało łopatologiczny żart! Przeproś Bumbera i fx22. Wprowadzając do postu element niedosłowny, pozbawiłeś ich przyjemności rozumienia tekstu czytanego na zadowalającym poziomie. Nieładnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2006 o 15:43, Matteos napisał:

Jak ci nie wstyd wprowadzać w błąd forumowiczów? Zobacz co wyszło przez twój za mało łopatologiczny
żart! Przeproś Bumbera i fx22. Wprowadzając do postu element niedosłowny, pozbawiłeś ich przyjemności
rozumienia tekstu czytanego na zadowalającym poziomie. Nieładnie...


To ja chyba mam poważne problemy z czytaniem ze zrozumieniem, bo z Twojego posta niewiele do mnie dotarło. Dziwne, nigdy takich syndromów nie miałem... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2006 o 15:43, Matteos napisał:

Jak ci nie wstyd wprowadzać w błąd forumowiczów? Zobacz co wyszło przez twój za mało łopatologiczny
żart! Przeproś Bumbera i fx22. Wprowadzając do postu element niedosłowny, pozbawiłeś ich przyjemności
rozumienia tekstu czytanego na zadowalającym poziomie. Nieładnie...


O so chodzi bo nie kumam?

Bumber wiesz o co biega?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Walgierz: tamten tekst o IWD i Skillu Wyszukiwarka nie był żadnym szydzeniem, chlip... ;(
Fakt, zapomniałem wrzucić jakiegoś klimatycznego emotka, no ale... Nie jestem z tych, co szydzą (znaczy: na pewno nie z tych, którzy na to nie zasługują* czy też są nowi).

Pozdrawiam!
____
*Na Forum w ogóle unikam tego typu zachowań. Ale delikatne figle tudzież psikusy: jak najbardziej tak ;P ! Już boję się, co by się stało, gdybyś wypatrzył moje posty o grabiach, sekatorach, NPCach z Malinówki i innych takich ;) !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2006 o 18:42, MonkOfWar napisał:

Walgierz: tamten tekst o IWD i Skillu Wyszukiwarka nie był żadnym szydzeniem, chlip... ;(
Fakt, zapomniałem wrzucić jakiegoś klimatycznego emotka, no ale... Nie jestem z tych, co szydzą
(znaczy: na pewno nie z tych, którzy na to nie zasługują* czy też są nowi).
Pozdrawiam!


Ja tylko prosiłem o łagodniejsze traktowanie obywateli, zwłaszcza takich, którzy zachowują się kulturalnie :)
Nie ma o czym mówić, to nie było napomnienie, tylko apel.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2006 o 18:55, Matteos napisał:

> O so chodzi bo nie kumam?

Chyba nie wzięliście tego na serio, że Piotrek K. ma 11 lat?


Cicho bo się wyda :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2006 o 18:55, Matteos napisał:

Chyba nie wzięliście tego na serio, że Piotrek K. ma 11 lat?


Nie no... Aż tak to się nabrać nie dam. Miałem zastój umysłu i nic więcej... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2006 o 19:03, Ponury Żniwiarz napisał:

To jescze mi wyjaśnij co to było w konciku o szkole z tym moim kolegą tez bez prosby o wyjasnienie
z gory mnie osądziłes.


Osądziłem to, co napisałeś. Twoje tłmaczenie może, ale nie musi Cię usprawiedliwiać. Nie zgadzasz się z moją decyzją, pisz na moderator@gram.pl, a ktoś z CDP pewnie to przeczyta.
I przypominam, że na tym forum obowiązującym jest język polski. Czyli nie do końca ten, w którym piszesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się