Vilmar

MODERATORZY: jacy są naprawdę?

28026 postów w tym temacie

Dnia 12.09.2006 o 19:52, walgierz napisał:

> To jescze mi wyjaśnij co to było w konciku o szkole /.../

Mniejsza z tym, co było w "konciku", ale, jak wiadomo, szkoła jest wstrętna, dopóki sie jej nie skończy. Stąd te wszystkie frustracje. Niestety, potem okazuje sie, że dalej, jest już tylko gorzej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.09.2006 o 22:47, KrzysztofMarek napisał:

Mniejsza z tym, co było w "konciku", ale, jak wiadomo, szkoła jest wstrętna, dopóki sie jej
nie skończy. Stąd te wszystkie frustracje. Niestety, potem okazuje sie, że dalej, jest już
tylko gorzej...


Pozwolę sie sobie nie zgodzić. Jest inaczej, ale niekoniecznie gorzej, a często lepiej. Wszystko zalezy jak sie ustawisz, albo jak Cię ktoś ustawi. A co to ma do moderatorów? Może Olamagato cos o tym wie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2006 o 22:47, KrzysztofMarek napisał:

> > To jescze mi wyjaśnij co to było w konciku o szkole /.../
Mniejsza z tym, co było w "konciku", ale, jak wiadomo, szkoła jest wstrętna, dopóki sie jej
nie skończy. Stąd te wszystkie frustracje. Niestety, potem okazuje sie, że dalej, jest już
tylko gorzej...


Hehehe.
Faktycznie, wspomina się z rozrzewnieniem.
A najbardziej zdesperowani przechodzą na ciemną stronę mocy i stają po stronie ciemiężców ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2006 o 22:49, Budo napisał:

cos o tym wie ;]

Do Moderatorów? Prawie nic. Oni tylko muszą jakoś reagować na daleko posuniete frustracje szkołą, które odbijaja się czkawką na forum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.09.2006 o 19:52, walgierz napisał:

Osądziłem to, co napisałeś. Twoje tłmaczenie może, ale nie musi Cię usprawiedliwiać. Nie zgadzasz
się z moją decyzją, pisz na moderator@gram.pl, a ktoś z CDP pewnie to przeczyta.
I przypominam, że na tym forum obowiązującym jest język polski. Czyli nie do końca ten, w którym
piszesz...



Nie mam zwyczaju sie skarżyć na moderatorów niechodziło mi o to że wypomniałes mi napisanie wyarzu z małej literki. Ale posądziłeś mnie o nietolerancyjnosc wzgledem mniejszsci narodowych a to nie est miłe tym bardziej że nawet jeżeli miałby to być prawdizyw obywatel Rumuni nic złego o nim nienapisałem. Z mojej strony to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego moderatorzy nie zrobią czegoś z tematami w stylu "Historyjka", "Jaka to..." ? Przecież wystarczy jedno jedyne kliknięcie... I kilkaset stron kolejnego spamu zlikwidowane... Nie rozumiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2006 o 18:35, Lamb3rt napisał:

Dlaczego moderatorzy nie zrobią czegoś z tematami w stylu "Historyjka", "Jaka to..." ? Przecież
wystarczy jedno jedyne kliknięcie... I kilkaset stron kolejnego spamu zlikwidowane... Nie rozumiem...

Gdyby uważali, że należy je zamknąć - zrobiliby to. To, że tobie te tematy nie odpowidają - nie znaczy, że trzeba je skazać na wieczne zapomnienie. Jesteś nieobiektywny. Spam ? Zależy kto pisze. Sam w zabawach czasem udział wezmę. Czy znaczy to, że jestem spamerem ?? Mam średnią postów 11, a moje posty nie są w samych grach. Gra to dodatek do forum. Tutaj mamy dobrze bawić m.in. pamiętaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2006 o 18:35, Lamb3rt napisał:

Dlaczego moderatorzy nie zrobią czegoś z tematami w stylu "Historyjka", "Jaka to..." ? Przecież
wystarczy jedno jedyne kliknięcie... I kilkaset stron kolejnego spamu zlikwidowane... Nie rozumiem...


bo takie gry (o ile nie są zdublowane) są jak najbardziej tolerowane na tym forum :( na starym forum było całkiem inaczej pod tym względem...
ale jest na to sposób, odznacz sobie kategorię freestyle i takie tematy Ci znikną ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2006 o 18:35, Lamb3rt napisał:

Dlaczego moderatorzy nie zrobią czegoś z tematami w stylu "Historyjka", "Jaka to..." ? Przecież
wystarczy jedno jedyne kliknięcie... I kilkaset stron kolejnego spamu zlikwidowane... Nie rozumiem...


Ja tam dołącze sie do zdania paweusza, a ja więcej wrażam się w tych tematach, które nazywasz S.P.A.M.E.M. (bez urazy). Moderatorzy mogliby zamykać te tematy, gdyby uważali że nie ma w nick krzty cegokolwiek, ale niektóre teksty są tam naprawdę śmieszne(Opisz poprzednika...).

P.S. Oczywiście to tylko moja opinia, a jeśli ktoś uznaje to za offtop, to mam w tym momencie bóle głowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2006 o 19:00, Lamb3rt napisał:

Niekoniecznie... Przykład? https://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=11903&u=10 - proszę bardzo...

Ten temat jest już zamknięty, gdyź został zdublowany. A spamować to można równie dobrze w tamacie o Formule 1,
Baldur''s Gate czy o Rogalach babci Jadzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2006 o 19:00, Lamb3rt napisał:

Niekoniecznie.. Przykład? https://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=11903&u=10 - proszę bardzo...


po prostu założyciel źle oznaczył kategorię, ale bym się tym nie martwił, moderatorzy dbają o to aby takie gry forumowe były w kategorii freestyle i jak tylko jakiś moderator to zauważy to ten temat też dołączy do tej kategorii, jeśli tak się nie stanie to wystarczy któremuś modkowi powiedzieć o tym, a powinien to szybo naprawić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2006 o 18:35, Lamb3rt napisał:

Dlaczego moderatorzy nie zrobią czegoś z tematami w stylu "Historyjka", "Jaka to..." ? Przecież
wystarczy jedno jedyne kliknięcie... I kilkaset stron kolejnego spamu zlikwidowane... Nie rozumiem...

Jak ktoś chce się wyspamować niech spamuje. :) Ja sobie odchaczyłem freestyle i wcześniej poprzypinałem kilka tematów z niej żeby je mieć, a reszte odchaczyłem i teraz forum wydaje mi się już naprawdę czyste. :) Raz na miesiąc będe sobie sprawdzał czy przybył jakiś fajny temat z freestyle i wtedy spowrotem odchaczam itd. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mnie boli to że Walgierz nie daje degradów... apropos degradów - gdzie ostatnio wcięło TYHE ? (nie śledziłem tematu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2006 o 20:29, Fagno napisał:

mnie boli to że Walgierz nie daje degradów... apropos degradów - gdzie ostatnio wcięło TYHE
? (nie śledziłem tematu)


Czekamy na nową dostawę, bo starych brakło...
Ale jakbys bardzo chciał, to jakiegoś dla Ciebie znajdę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

straszyyysz ? :D a tak na serio to chodzi mi o to, że jak widzę xxxx(x) spammerski temat jakiegoś użytkownika to nie mogę zrozumieć twojego opanowania z typu "temat zdublowany, więc zamykam" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2006 o 19:46, sony ericsson napisał:

Ale walgierz ma cięzki życie.....ile to musi tematów zamknąc!

Trzyma porządek na forum i tak powinno być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2006 o 23:10, fx22 napisał:

Trzyma porządek na forum i tak powinno być.

Gdyby tylko tematy zamykał w niestandardowy i zabawny sposób... Tak jak nasza Mistrzyni :)
A tak to jak od kalki wszystko... Ale może się czepiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.09.2006 o 23:16, Abi Dalzim napisał:

Gdyby tylko tematy zamykał w niestandardowy i zabawny sposób... Tak jak nasza Mistrzyni :)
A tak to jak od kalki wszystko... Ale może się czepiam :)


I może jeszcze ma żonglować i jeździć na jednokołowym rowerku. Daj spokój, to ciężka robota, naprawde, obyś nie poznał jak ciężka ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się