Vilmar

MODERATORZY: jacy są naprawdę?

28026 postów w tym temacie

Dnia 08.03.2007 o 13:24, spider88 napisał:

To tak jak ja , może w ramach protestu przeciw protestowi też ujednolicimy avki ;p


O tak, tak ... teraz tylko wymyślmy jaki ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2007 o 13:32, AgayKhan napisał:

Nie ludzie. Ej, panie numerek, panie numerek.


Tu już się czepiasz niepotrzebnie . W moim przypadku po prostu Spider było zajęte , tak jak i Spider8 .Jako że lubię tę cyferkę to dodałem sobie ją razy dwa ;p
A że nie ma to żadnego związku z moim wiekiem to już nie mój problem tylko tego co tak to odczytuje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2007 o 13:32, AgayKhan napisał:

> O co chodzi z tym panem numerkiem?
Nie obchodzi mnie, co znaczy numerek w twym nicku, czy to rok urodzenia czy też obwód w pasie.

Mnie zastanawia tylko, dlaczego człowiek daje sobie w ksywce numerek, liczbę. Ludzie mają imię,
nazwisko, przezwisko. Numerki mają akta, rzeczy. Nie ludzie. Ej, panie numerek, panie numerek.


No patrz numerków sie czepia :P Ludzi z numerkami też mogą być w porządku xD, ja bym chętnie swój numerek usunął dawno, bo gdy zakładałem konto nie planowałem się udzielać na forum :P No ale co ja zrobię jest numerek i tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2007 o 13:46, boogie85 napisał:

No patrz numerków sie czepia :P


To ja miałem szczęście, że swojego numerka się pozbyłem jakieś dwa lata temu póki się dało :) Przynajmniej nikt sie nie będzie czepiał i zastanawiał czy przypadkiem nie mam dwóch lat ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2007 o 13:46, boogie85 napisał:

No patrz numerków sie czepia :P Ludzi z numerkami też mogą być w porządku xD, ja bym chętnie
swój numerek usunął dawno, bo gdy zakładałem konto nie planowałem się udzielać na forum :P
No ale co ja zrobię jest numerek i tyle :)

To proponuję kolejny protest , skoro taka teraz moda .Protest że nie można usunąć numerków ;p
Ja też chcę usunąć jak niektórych to denerwuje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2007 o 13:32, AgayKhan napisał:

Mnie zastanawia tylko, dlaczego człowiek daje sobie w ksywce numerek, liczbę. Ludzie mają imię,
nazwisko, przezwisko. Numerki mają akta, rzeczy. Nie ludzie.


Nie tylko.
Króliczki.
Czyli Króliczek 1 i Króliczek 2.
Z Misia Uszatka.
A tak poza tym, to jak ktoś jest tak przywiązany do swojego przezwiska skądinąd że nie może występować pod innym to chyba już musi poprzestać na przykład na spider nr 88. Czasem zrestą liczba też coś znaczy, przecież jest tylko uzupełnieniem nicka. Będę bronił numerków. :-P ;-)
Chociaż, tak swoją drogą, to po filmie Matrix ci "neo" to się tak rozmnożyli, że mi osobiście trudno traktować osobę z takim nickiem a''priori poważnie. Ale to takie moje uprzedzenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2007 o 00:20, Marrbacca napisał:

> Chciałbym jedynie powiedzieć że ta piosenka jest z Prison Break''u ,co nawiązuje do stylu
gramsajta
> Markusa89.Więc radziłbym nieco zainteresować się tym,co krytykujecie;]
>
To ja ostatni raz tu dopiszę offtopicowo. BARDZO niefortunnie sobie Markus dobrał miejsce umieszczenia
tej piosenki w akurat tym miejscu


Według mnie,kontrynuując offtopa nie tak bardzo.Ot,wystarczy nieco ruszyć MÓZGIEM i po kłopocie ;]
EOT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2007 o 13:55, spider88 napisał:

To proponuję kolejny protest , skoro taka teraz moda .Protest że nie można usunąć numerków
;p
Ja też chcę usunąć jak niektórych to denerwuje .


Otworzyłeś mi oczy toż to niegodziwość, nie pozwalać na usunięcie numerka xD, co za brudne zagranie ze strony CDP :P Rozpoczynamy rewolucje, walkę w imieniu uciśnionych :D Niech no tylko znajdę odpowiedniego awatara xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2007 o 14:09, boogie85 napisał:

Otworzyłeś mi oczy toż to niegodziwość, nie pozwalać na usunięcie numerka xD, co za brudne
zagranie ze strony CDP :P Rozpoczynamy rewolucje, walkę w imieniu uciśnionych :D Niech no tylko
znajdę odpowiedniego awatara xD


Ja tez kcem! Chcę usunąć numerek którego nie mam, a jak nie to w zastępstwie "T" na końcu. Rządam, a mam do tego prawo, wolności w wyborze zakończeń własnego nicka!
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2007 o 14:25, GeoT napisał:

Ja tez kcem! Chcę usunąć numerek którego nie mam, a jak nie to w zastępstwie "T" na końcu.
Rządam, a mam do tego prawo, wolności w wyborze zakończeń własnego nicka!
;)


*Żądam -> poprawiam, zanim Spider poprawi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2007 o 14:25, GeoT napisał:

Ja tez kcem! Chcę usunąć numerek którego nie mam, a jak nie to w zastępstwie "T" na końcu.
Rządam, a mam do tego prawo, wolności w wyborze zakończeń własnego nicka!
;)

Proponuję więc w pierwszej kolejności zarządać dodania cyferek . Następnie na znak protestu można stanąć w naszym obozie protestujących i powiększyć nasze szacowne liczne grono ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2007 o 14:27, spider88 napisał:

Proponuję więc w pierwszej kolejności zarządać dodania cyferek . Następnie na znak protestu
można stanąć w naszym obozie protestujących i powiększyć nasze szacowne liczne grono ;p


Dokładnie! Żądamy dodania cyferek na końcu a potem ich usuniecia ... na znak protestu.
Numeracja ma się zaczynac od jeden ... gdyż chcemy stosować system jak NSDAP przy numeracji legitymacji partyjnych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2007 o 14:31, GeoT napisał:

Dokładnie! Żądamy dodania cyferek na końcu a potem ich usuniecia ... na znak protestu.
Numeracja ma się zaczynac od jeden ... gdyż chcemy stosować system jak NSDAP przy numeracji
legitymacji partyjnych :)


Więc jednogłośnie wybieramy Boogie85 ( w końcu to temat o moderatorach ) na stworzenie petycji oraz na funkcję posłańca .W końcu ma najlepszy kontakt z adresatem tej petycji .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2007 o 14:36, spider88 napisał:

Więc jednogłośnie wybieramy Boogie85 ( w końcu to temat o moderatorach ) na stworzenie petycji
oraz na funkcję posłańca .W końcu ma najlepszy kontakt z adresatem tej petycji .


Tak. Musi tylko zmienić nick na boogie00001 (trzeba zostawić więcej miejsc bo przecież WSZYSCY nas poprą :)
Kto projektuje awkai? ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2007 o 14:31, GeoT napisał:

Dokładnie! Żądamy dodania cyferek na końcu a potem ich usuniecia ... na znak protestu.


TaaaaK!! Ja ja chcę numerek zamiast "?" w nicku! Najlepiej trzech, albo pięciu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2007 o 14:40, GeoT napisał:

Tak. Musi tylko zmienić nick na boogie00001 (trzeba zostawić więcej miejsc bo przecież WSZYSCY
nas poprą :)

Zaraz nas zaskoczy , wpadnie z takim numerkiem i co ;p

Dnia 08.03.2007 o 14:40, GeoT napisał:

Kto projektuje awkai? ;D

Ja raczej nie mam uzdolnień w grafice komputerowej .Więc to nie mogę być ja .
Coś czuję że zaraz nas pozamiatają , choć przynajmniej wprowadziliśmy choć trochę luzu . Ostatnio ten temat się zrobił bardzo konfliktowy ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2007 o 21:48, Luke Shadow napisał:


> Chciałbym jedynie powiedzieć że ta piosenka jest z Prison Break''u ,co nawiązuje do stylu
gramsajta
> Markusa89.Więc radziłbym nieco zainteresować się tym,co krytykujecie;]

Krytykujecie? Ja niczego nie skrytykowałem...



Sorry,nie chodziło mi o Ciebie;)Sorry także za odgrzebywanie postów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2007 o 14:44, spider88 napisał:

Ja raczej nie mam uzdolnień w grafice komputerowej .Więc to nie mogę być ja .


To rób ty! Przynajmniej śmiesznie będzie...taki wielki avatar z liczbą "pi"(nie wiem dlaczego, ale kojarzy mi się jakoś z cenzurą :D) w centrum, a po bokach wiele numerków w różnych kolorach i... smakach, dla urozmaicenia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się