Vilmar

MODERATORZY: jacy są naprawdę?

28026 postów w tym temacie

Dnia 07.03.2007 o 21:35, Adamido napisał:

Chciałbym jedynie powiedzieć że ta piosenka jest z Prison Break''u ,co nawiązuje do stylu gramsajta
Markusa89.Więc radziłbym nieco zainteresować się tym,co krytykujecie;]


Krytykujecie? Ja niczego nie skrytykowałem...

Furrbacca
To wyjaśnia sprawę z piosenką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2007 o 23:31, TYHE napisał:

O, to mi się przypomina poprzednia sprawa z Adergrandem - tamci co broją, to wchodzili tylko
na chwilkę, stanowią mniejszość itd.


Nie wiem o co chodzi w tej dyskusji bo nie wczytałem się w wątek, ale z mini kontekstu wypowiedzi wnioskuje że znowu starasz się pokazać że to wszystko wina andergrandu. Nie jest to pierwszy raz kiedy osądzasz nas tylko i wyłącznie po zachowaniu pewnych jednostek i zasłyszanych opinii od osób których duma została urażona (tak Furr o tobie mówię).
Upraszam Cie żebyś więcej nie wypowiadała się na temat na których nie masz pojęcia. Wypowiedzieć się możesz dopiero kiedy zbadasz sprawę własnoręcznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2007 o 21:52, Dizi napisał:

Wypowiedzieć
się możesz dopiero kiedy zbadasz sprawę własnoręcznie.

Tzn. palpacyjnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Khem, khem. Skoro to jest temat o moderatorach i dyskusja jest na temat avatarów, to chciałbym spytać co sądzicie o avatarze użytkownika Pausz12? Jak dla mnie, to nie powinno być znaków faszystowskich na forum. Sprawę zgłosiłem wczoraj i na razie żadnej reakcji. Wstawiam jego avatar, żebyście sami mogli ocenić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2007 o 21:58, hito_kun napisał:

Jak dla mnie, to nie powinno być
znaków faszystowskich na forum. Sprawę zgłosiłem wczoraj i na razie żadnej reakcji. Wstawiam
jego avatar, żebyście sami mogli ocenić...


To swastyka nazistowska. Z tego co wiem, prawo polskie zabrania propagowania symboli nazistowskich i komunistycznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak miał sie zachowywać skoro wy tak samo się zachowywaliście wobec jego wy, w ogóle nie umiecie się do błędu przyznać. Wszystko zganiacie na innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2007 o 21:55, Dizi napisał:

Dobrze wiesz co mam namyśli.

Chyba spałam na zajęciach z telepatii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2007 o 22:03, Carl92 napisał:

A jak miał sie zachowywać skoro wy tak samo się zachowywaliście wobec jego wy, w ogóle nie
umiecie się do błędu przyznać. Wszystko zganiacie na innych.

Słuchaj, szanowny panie numerek, bo nie będę powtarzał: trudno traktować kogoś poważnie, kto potrafi tylko pisać jesteście niedobrzy, ble, bo temu. Jeśli kogoś się pyta, dlaczego coś jest ble, to oczekuje się odpowiedzi. Konkretnej odpowiedzi. Nie zaś ogólników. Jestem człowiekiem i nie potrafię czytać w myślach jakiegoś tam forumowicza. Zwłaszcza, że coś jest ble. A rzeczony osobnik nie raczy powiedzieć co. Moderatorzy źli, wysokorangowcy źli. Dlaczemu? A temu!
Jeśli popełniłem błąd, to proszę mi konkretnie napisać jaki. Ja nie wiem, do czego mam się przyznać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2007 o 22:03, Carl92 napisał:

A jak miał sie zachowywać skoro wy tak samo się zachowywaliście wobec jego wy, w ogóle nie
umiecie się do błędu przyznać. Wszystko zganiacie na innych.

Zauważ, że nie wypowiadałem się na ten temat. Miałem, przyznaję, ochotę napisać Mu kilka przykrych słów, bo jego posty nie były, powiedzmy eufemistycznie, na odpowiednim poziomie. Tyle, że nie napisałem, czekałem na to, że coś do Niego dotrze. Dobrze, przyznaję się do błędu, powinienem jednak napisać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam, szukam i nic właściwie od kilku dni nie znjduję na stronie wymienionej w sprawie akcji protestu.
Za bardzo tęsknię do mojego avatara, więc - tymczasem pozostanę przy poparciu słownym - przede wszystkim (a właściwie tylko) w sprawie Kolektywu.
A Moderatorzy? Najwredniejsza jest Tyhe ;-)))
Ale jej avatar mówi sam za siebie :-)
hmmm... czy nie pochodzi on z gry "Wilkołak - Apokalipsa"? Tak tam byli gdzieniegdzie rysowani Tancerze Czarnej Spirali... Krwiożerczy szaleńcy... ;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2007 o 21:52, Dizi napisał:

Nie wiem o co chodzi w tej dyskusji bo nie wczytałem się w wątek, ale z mini kontekstu wypowiedzi
wnioskuje że znowu starasz się pokazać że to wszystko wina andergrandu.


A jednak dziwnym niewytłumaczalnym trafem niemalże wszyscy, których pamiętam z andergrandu (oprócz tych oczywiście, którzy się podobno wycofali) popierają akcję. Niesamowite, jak to jest możliwe...?

Dnia 07.03.2007 o 21:52, Dizi napisał:

Nie jest to pierwszy raz kiedy osądzasz nas tylko i wyłącznie po zachowaniu pewnych jednostek i zasłyszanych
opinii od osób których duma została urażona (tak Furr o tobie mówię).


Ale przecież przeczysz swoim słowom. Najpierw piszesz zupełnie nie o mnie, a później dodajesz, że pisałeś o mnie.
To są jakieś fantazje, serio, jak moja duma mogłaby być urażona poprzez wasze działania? Nie pochlebiajcie tak sobie :). Zwyczajnie z dnia na dzień coraz mniej się utożsamiałem z andergrandem i jego działaniami. Skutek był, jaki widzieliście - po kolejnej serii wygłupów zwyczajnie sobie poszedłem. Moja duma dalej trzyma się bardzo dobrze :). Nawet Ciebie pozdrawia :).

Dnia 07.03.2007 o 21:52, Dizi napisał:

Upraszam Cie żebyś więcej nie wypowiadała się na temat na których nie masz pojęcia. Wypowiedzieć
się możesz dopiero kiedy zbadasz sprawę własnoręcznie.


A to teraz ja od siebie dodam, że możliwe iż Tyhe nie sprawdziła własnoręcznie. Ale najwyraźniej jednak mimo swoich zapewnień o spaniu na zajęciach z telepatii coś z wykładów na nią przeszło i wszystko się dziwnie zgadza...
To może być dowód na teorię o przyswajaniu wiedzy przez sen...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2007 o 21:35, Adamido napisał:

Chciałbym jedynie powiedzieć że ta piosenka jest z Prison Break''u ,co nawiązuje do stylu gramsajta
Markusa89.Więc radziłbym nieco zainteresować się tym,co krytykujecie;]

To ja ostatni raz tu dopiszę offtopicowo. BARDZO niefortunnie sobie Markus dobrał miejsce umieszczenia tej piosenki w akurat tym miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2007 o 00:20, Marrbacca napisał:

> Chciałbym jedynie powiedzieć że ta piosenka jest z Prison Break''u ,co nawiązuje do stylu
gramsajta
> Markusa89.Więc radziłbym nieco zainteresować się tym,co krytykujecie;]
>
To ja ostatni raz tu dopiszę offtopicowo. BARDZO niefortunnie sobie Markus dobrał miejsce umieszczenia
tej piosenki w akurat tym miejscu


1.Skąd ty tego posta wyciągnełeś Mar? ;)
2.Przecież niemogą go ukarać za wstawienie tam piosenki, jak coś to dać wiek: 12+, 16+, 18+ lub 7+ :D

PS.Otatni post offtopicowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2007 o 22:42, Furrbacca napisał:

A jednak dziwnym niewytłumaczalnym trafem niemalże wszyscy, których pamiętam z andergrandu
(oprócz tych oczywiście, którzy się podobno wycofali) popierają akcję. Niesamowite, jak to
jest możliwe...?

Taki młody i już masz kłopoty z pamięcią ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Burza na całego jak widzę ...
Od kilku dni zastanawiały mnie te identyczne awki u różnych ludzi, ale brałem to na karb mojej wady wzroku :)
Okazało się jednak, że coś jest na rzeczy.
Powiem tylko, że trochę się dziś z rana w to wgłębiłem i doszedłem do wniosku, że chcę dalej robić swoje, a od całej sprawy być po prostu jak najdalej. I już :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O co chodzi z tym panem numerkiem? Hmm. . . Może o to chodzi, że w nicku mam numer 92 i może chodzi o to, ze mam 15 lat? Wy myślicie, że Neo97 mam 10 lat w bo w swoim nicku ma 97 czyli 10lat a skąd możecie widzieć co ten numer oznacza a może te numer oznacza numer zamieszkania ? Nie pomyślałeś o tym, teraz mnie się zapewnię czepiasz, ze jestem małolatem, który nic nie wie. Panie mądraliński:) Jak sie zapewnie domyślisz się później Neo97 to mój kolega tak to prawda to mój najlepszy kumpel z klasy. Mimo wszystko może faktycznie masz racje, że nie podał konkretnych racji. Ale starał się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2007 o 10:06, GeoT napisał:

Powiem tylko, że trochę się dziś z rana w to wgłębiłem i doszedłem do wniosku, że chcę dalej
robić swoje, a od całej sprawy być po prostu jak najdalej. I już :)

To tak jak ja , może w ramach protestu przeciw protestowi też ujednolicimy avki ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2007 o 13:19, Carl92 napisał:

O co chodzi z tym panem numerkiem?

Nie obchodzi mnie, co znaczy numerek w twym nicku, czy to rok urodzenia czy też obwód w pasie.
Mnie zastanawia tylko, dlaczego człowiek daje sobie w ksywce numerek, liczbę. Ludzie mają imię, nazwisko, przezwisko. Numerki mają akta, rzeczy. Nie ludzie. Ej, panie numerek, panie numerek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się