Vilmar

MODERATORZY: jacy są naprawdę?

28026 postów w tym temacie

Dnia 08.05.2007 o 17:01, Budo napisał:

/.../

Po pierwsze nie gróź nam, po drugie moderatorzy nie mają wiele wspólnego z cdp i ich klientami,

Ja rozumiem że nie przyznajesz się do Vila, ale nie musisz zaprzeczać jak posłowie :p Każdy ma jakieś znajomości ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2007 o 17:24, elg'cahl napisał:

> /.../ > ......nie szczuj, nie szczuj..... ]:->

Ja nie szczuję. Ja jestem spokojny człowiek. Tylko jak się wnerwię, to gryzę... ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Eee, ja w zasadzie nie mam ządnych, nie rozmawiam z ludźmi z cdp nawet, z Sol rozmawiałem w sumie raz, z Vilmarem tez praktycznie nie gadam ;]
Ja tu tylko sprzątam ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2007 o 18:06, hito_kun napisał:

>/.../> Ja bym takich numerów ze sztuczną szczęką nie próbował:>

I słusznie. Jeszcze Ci by wypadła...jak byś, żeby w temacie pozostać, chciał moderatora ugryźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2007 o 18:12, Budo napisał:

/.../

Eee, ja w zasadzie nie mam ządnych, nie rozmawiam z ludźmi z cdp nawet, z Sol rozmawiałem w
sumie raz, z Vilmarem tez praktycznie nie gadam ;]

To się dobrze składa (dla Ciebie :p).
Jeszcze musiałbyś płacić składki na Ferrai dla Vila ;]

Dnia 08.05.2007 o 18:12, Budo napisał:

Ja tu tylko sprzątam ;]

Jeden krasnolud nabrudził w temacie o statusach ;-D
Jakiś jak mu tam, coś z wal(eniem*) miał w nicku.

waleń* - wieloryb taki :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... od jakiegos czasu jedno pytanie krązy mi po głowie.
Skoro TYHE nie jest już Modkiem ( szkoda... ten pierwszy raz kiedy dostałem degrada...:P), to czy będzie nowy Moderator?
Będzie jakiś casting, czy coś (jak ostatnio)?
Pzrecież trzeba zapełnic jakoś te lukę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja uważam ,że moderatorzy z gram są białymi owieczkami w poruwnaniu do modów z np:forum ogame.(mi chodzi ,żę ci z gram są sympatyczni niezbyt denerwują się gdy są tematy podobne do tych które już były ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2007 o 21:41, albinskia napisał:

ja uważam ,że moderatorzy z gram są białymi owieczkami w poruwnaniu do modów z np:forum ogame.(mi
chodzi ,żę ci z gram są sympatyczni niezbyt denerwują się gdy są tematy podobne do tych które
już były ;)


Hmm ciepłe słowa, jak fajnie ;]
Może przypnę tego posta? :)

cedricek---> to już leży w gestii cdp, ale osobiście nie sądze że będzie jakiś nowy ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.05.2007 o 21:48, Budo napisał:


Hmm ciepłe słowa, jak fajnie ;]
Może przypnę tego posta? :)

dzięks ale to naprawde prawda bo ci z ogame to tacy trochę wredni(większość). :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.05.2007 o 21:33, cedricek napisał:

Będzie jakiś casting, czy coś (jak ostatnio)?

Nie nazwałbym tego castingiem. :P

Dnia 08.05.2007 o 21:33, cedricek napisał:

Pzrecież trzeba zapełnic jakoś te lukę?

Po co? Jeden moderator(ka) odszedł, ale raczej nie jest to tak duży ubytek aby od razu "zapełniać lukę". Poza tym, jeśli CDP rzeczywiście będzie potrzebowało nowego moda to myślę, że dla jednej osoby nie warto organizować, jak to nazwałeś, castingu, ale pewnie załatwią to indywidualnie z konkretną osobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2007 o 21:33, cedricek napisał:

Hmm... od jakiegos czasu jedno pytanie krązy mi po głowie.
Skoro TYHE nie jest już Modkiem ( szkoda... ten pierwszy raz kiedy dostałem degrada...:P),
to czy będzie nowy Moderator?
Będzie jakiś casting, czy coś (jak ostatnio)?
Pzrecież trzeba zapełnic jakoś te lukę?

im mniej modlelatorów tym lepiej:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2007 o 21:33, cedricek napisał:

Hmm... od jakiegos czasu jedno pytanie krązy mi po głowie.
Skoro TYHE nie jest już Modkiem ( szkoda... ten pierwszy raz kiedy dostałem degrada...:P),
to czy będzie nowy Moderator?
Będzie jakiś casting, czy coś (jak ostatnio)?
Pzrecież trzeba zapełnic jakoś te lukę

to jest żart

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2007 o 14:48, hito_kun napisał:

To jest spam. W dodatku bez poszanowania dla jakichkolwiek zasad ortografii czy gramatyki:/


spamuj mnie ile chcesz a co do zasad do ortografi i gramytyki myślisz że nie mam naprawdę żadnego poszanowania? Bo jeśli uważasz że przez jeden błądi nie mam poszanowania to jesteś.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2007 o 14:55, kon-libero napisał:

> To jest spam. W dodatku bez poszanowania dla jakichkolwiek zasad ortografii czy gramatyki:/

>
>
spamuj mnie ile chcesz a co do zasad do ortografi i gramytyki myślisz że nie mam naprawdę żadnego
poszanowania? Bo jeśli uważasz że przez jeden błądi nie mam poszanowania to jesteś.....


Hmm... pisze to, bo jesteś nowy:
Ze spamem hito-kun miał rację.
Po pierwsze:
nie pisze się dwóch postów po sobie ( czasem mi się zdaza, lecz to są odosobnione przypatki, i z reguły nagłe)
Po drógie:
To są posty, a nie rozmowa na GG, więc muszą być odrobine dłuższę niż jedno zdanie.
co do ortografi, i gramatyki.... niestety ludzię czasem się czepiają ( np. mnie) lecz ja się staram poprawic i tylę.
Lecz nie jest to zarzut godny tego aby go aż tak podkraślac. ( to do hito_kun).
Po trzecie:
Na Boga! pisanie w ten sposób w wontku o Moderatorach jest samobójstwem!

Tu zwracam się do Moderatorów:
Szanowni Moderatorzy!
Oszczędcie teko oto naszego nowego kolege, ponieważ jest nowy, i musi się nauczyć pewnych spraw.

kon-libero:
Liczę, iż wysłuchasz mych rad i będziesz je stosował.
Witam cię na forum Gram.pl! oby pobyt tutaj zaowocował ci samymi plusami (tak jak i mi).
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem w najblizszej przewidywalnej przyszlosci nie jest planowany nowy nabor na stanowisko moderatora. A jeszcze aporpo o tym zamknietym temacie o questach w WoW. Powiem tyle - dobrze, ze nie jestem pracownikiem CDP. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawialiscie sie CO takiego Moderatorzy robia z, ze sie tak wyraze, niewygodnymi userami? Bany, degradacje? Skadze znowu!. Od dzis mamy nowa jakosc! Sztuczne awanse. Jak to dziala? Spojrzmy. Bierzemy zwyklego usera... niewyrozniajacego sie z tlumu... na chybil trafil: Michał Raven. Dajemy mu sztuczny awans na WT, w tym wypadku bedzie to +2. Po napisaniu jednego posta OD RAZU degradujemy go do wczesniejszego stopnia. Wszystko gra? Jasne! ''To byl tylko blad systemu'', ''nic sie nie stalo'' ''wszystko wrocilo juz do normy'', ''Matrix mial problemy z baza danych'' ale czy na pewno?
Jesli nadal nie wiecie, odpowiedzcie sobie Panstwo sami i zastanowcie sie CO STALO SIE z punktami, ktore tez uzytkownik zbieral przez ostatnie kilka miesiecy. Ale tego NIE POWIEDZA Wam wprost! Boja sie zdemaskowania!! (muahaha!! - szalenczy smiech!!)


To taki zarcik ;). Chyba... mam nadzieje... -> idzie sprawdzic czy go nie awansowali :D...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że będzie jakieś szybkie "ssanie na moda z tłumu" po odejściu TYHE :)

Ale w sumie chyba i tak jesteście wystarczająco zgrani :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.05.2007 o 18:46, Sephirath napisał:

Ale w sumie chyba i tak jesteście wystarczająco zgrani :p


Zgrani może nie, ale aktywni chyba tak ;]
TYHE pod koniec "kariery" i tak nie udzielała sie duzo, więc wiele więcej roboty nie mamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się