Vilmar

MODERATORZY: jacy są naprawdę?

28026 postów w tym temacie

/.../

Ciezko coś zrobić z Johnem Lenonem bo zdaje sie że jest poza naszym zasięgiem ;P
A trzeba spytać usera KrzysztofT czy wie coś o wybrykach Fuck Cry''a ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2007 o 16:57, Budo napisał:

/.../

Ciezko coś zrobić z Johnem Lenonem bo zdaje sie że jest poza naszym zasięgiem ;P
A trzeba spytać usera KrzysztofT czy wie coś o wybrykach Fuck Cry''a ;]

Zapodam linka żebyście nie szukali http://ja.gram.pl/blog_wpis.asp?id=421706&n=16&k=18#km
Tutaj możecie znaleźć ten komentarz i jeśli to wam nie wystarcza to popatrzcie na inne komentarze
niektóre były takie że je usunełem ale myśle że te co są wystarczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2007 o 16:43, Piotrek K. napisał:

Jest. Ale wedlug mojej wiedzy nie jes tak, ze mozna dostac DOWOLNY numer ip tylko jeden z pewnej
puli. Po puli mozna rozpoznac GDZIE dany delikwent sie znajduje, a tym samym rozpoznac.

Tylko że jest jeszcze inna sprawa - ta pula to nie jest ani 10 adresów, ani 100 adresów, tylko kilka tysięcy. Więc to byłoby bardzo pracochłonne zajęcie, o ile w ogóle możliwe. Gdyby z tej puli korzystało kilkunastu gramowiczów, to sprawa byłaby bardzo utrudniona. Możliwe, że byłaby potrzebna pomoc wróżki. :)

Dnia 14.05.2007 o 16:43, Piotrek K. napisał:

Jesli nadal to nie pomoze wystarczy zablokowac CALA pule i czlowieczek-troll juz sobie nie wejdzie
;). Sposoby wiec sie znajda...

Gorzej jak z tej puli będzie korzystało też kilku człowieczków-nietroli...

PS: Czyżby Budo był u wróżki? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakież to wygodne, usunąć treść własnych komentarzy i wtedy prosić o interwencję modów. Kiepski to pomysł. Ćwok jest uznawane za słowo obraźliwe. Mimo, że to Ty jesteś winny zaistniałej sytuacji, postanowiłeś jeszcze zaspamować na forum, nie tylko w tym wątku.

Dlatego właśnie zostałeś robotnikiem (-2). Sam się prosiłeś, oszustwo nie popłaca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2007 o 16:57, Budo napisał:

/.../

Ciezko coś zrobić z Johnem Lenonem bo zdaje sie że jest poza naszym zasięgiem ;P

Eeee nie kumam :P Ale nie będe wnikał w szczegóły... skoro jest poza Waszym zasięgiem ;)...

Dnia 14.05.2007 o 16:57, Budo napisał:

A trzeba spytać usera KrzysztofT czy wie coś o wybrykach Fuck Cry''a ;]

Tago tez nie kumam :P (jakis niekumaty dzisiaj jestem lol) Jak był mógł powiedziec cos więcej na ten temat to czekam z niecierpliwością... Tym bardziej ze KrzysztofaT juz troche na forum nie ma (z tego co wiem). A co do Fuck Cry''a- (heh fajna ksywka nawiasem mówiąc:) to oczywiste że jest to jakiś "doświadczony" gramowicz...
Gorn7
Szkoda tylko że usunełeś także swoje komenty :) Chętnie bym zobaczył co tam napisałeś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2007 o 18:12, Zgłębiczart napisał:

> /.../
>
> Ciezko coś zrobić z Johnem Lenonem bo zdaje sie że jest poza naszym zasięgiem ;P
Eeee nie kumam :P Ale nie będe wnikał w szczegóły... skoro jest poza Waszym zasięgiem
;)...


Wiesz, Lennon, Elvis, Cobain czy Hendrix są ostatnio poza czyimkolwiek zasięgiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2007 o 18:14, hito_kun napisał:

Wiesz, Lennon, Elvis, Cobain czy Hendrix są ostatnio poza czyimkolwiek zasięgiem:)


Elvis żyje! Więc jakby się zarejestrował na forum.gram.pl to wtedy byłby zdecydowanie w zasięgu. Ale o Lennonie to nie wiem, co z nim ;)

Swoją drogą, jeśli trzyma się GSa na poziomie (a żeby tak było to czasem lepiej nic nie pisać, niż pisać byle co) to niemiłe komentarze raczej pojawiać się nie powinny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2007 o 09:14, GeoT napisał:

Swoją drogą, jeśli trzyma się GSa na poziomie (a żeby tak było to czasem lepiej nic nie pisać,
niż pisać byle co) to niemiłe komentarze raczej pojawiać się nie powinny.


O i tą celną myślą kończymy offtop w temacie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2007 o 17:59, boogie85 napisał:

Jakież to wygodne, usunąć treść własnych komentarzy i wtedy prosić o interwencję modów. Kiepski
to pomysł. Ćwok jest uznawane za słowo obraźliwe. Mimo, że to Ty jesteś winny zaistniałej sytuacji,
postanowiłeś jeszcze zaspamować na forum, nie tylko w tym wątku.

Dlatego właśnie zostałeś robotnikiem (-2). Sam się prosiłeś, oszustwo nie popłaca...

Nie mówiąc już o GSie tylko o degradzie, może on po prostu nie odświeżył strony i chciał podać link do całej sytuacji, zapominając że ma GSa pod podpisem podanego?
No ale reklama to reklama.

Co do kont spamerskich, bywają ludzie którzy idą do kafejki, zakładają konto, bluzgają, i wychodzą.
A kafejek i komputerów w nich jest dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2007 o 16:28, Sonic1575 napisał:

Nie mówiąc już o GSie tylko o degradzie, może on po prostu nie odświeżył strony i chciał podać
link do całej sytuacji, zapominając że ma GSa pod podpisem podanego?
No ale reklama to reklama.

Co do kont spamerskich, bywają ludzie którzy idą do kafejki, zakładają konto, bluzgają, i wychodzą.
A kafejek i komputerów w nich jest dużo.


Widac, że nie znasz tematu, a się wypowiadasz. Kiepskie to podejscie. To raz. Nie próbuj byc adwokatem innych, bo wszelkie sprawy odnośnie degradacji nie załatwia się na forum, w szczególnosci przez przez osoby trzecie. To dwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze że niektórzy moderatorzy zamykają Quizy bez wcześniejszego zapoznania się z tematem i zakresem jednego i drugiego rzekomo "zdublowanego" quizu. Najczęściej to że widzą tytuł, powoduje uruchomienie toku myślenia -=zgładzic=- który w moim przypadku był absolutnie nie poprawny i wyszło na jaw że moderator zamykający quiz nie przeczytał reguł quizów, i uznał że są identyczne, a potem już kłódeczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2007 o 08:30, Blackbeard napisał:

który w moim przypadku był absolutnie nie
poprawny i wyszło na jaw że moderator zamykający quiz nie przeczytał reguł quizów, i uznał
że są identyczne, a potem już kłódeczka.

Niech zgadnę... Twój quiz różnił się od innego quizu jednym punktem w regulaminie...? Zobacz w statystykach, ile jest tematów - 22702. Nie za dużo? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sluchajcie, jak to jest z bezsensownym dopisywaniem sie do starych watkow przez doswiadczonych uzytkownikow? Gdyz juz nie pamietam. Bo np -->> http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=6479&u=105 (ostatni post) Czy to juz spam czy tylko drobne przewinienie? A moze normalna praktyka?


PS. Dawno dawno temu pisalem, ze nie komentuje zachowan moderatorow na forum. Coz - jak widac nadal tego nie robie. jedynie pytam sie o opinie innych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/

Nie, był całkiem inny. Tamten o filmie "Piraci z karaibów" a mój o piratach. W tamtym nie można zamieścic pytania "Jak miał na imię pirat xxx" a w moim "kto gra Johnnego Sparrowa".I wpisywałem "piraci" w wyszukiwarce i podobnego quiz nie ma! Domagam się wyjaśnień!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2007 o 14:52, Blackbeard napisał:

"kto gra Johnnego Sparrowa"


Jacka Sparrowa. Kapitana Jacka Sparrowa... Ot, sam pokazałeś ile quiz był wart...
A w kwestii wyjaśnień - próbowałeś już tego: www.gram.pl/moderator ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2007 o 14:45, Piotrek K. napisał:

Czy to juz spam czy tylko drobne przewinienie? A moze normalna praktyka?


o_O spam albo drobne przewinienie? Nie widze w tym nic złego, zamknałem własny wątek i tyle, co w tym złego?
Zauważ że normalnie user wskrzeszający wątek nie ma możliwości zamkniecia go, co często skutkuje spamem, dlatego tej praktyki nie lubimy (o ile nie ma sie nic nowego i ciekawego do przekazania). Ja uciałem ew. przyszły spam zamykając watek i tyle ;]
Nigdy nie zastanawiałeś sie jak to jest zamknąć własny temat? :P

Dnia 17.05.2007 o 14:45, Piotrek K. napisał:

PS. Dawno dawno temu pisalem, ze nie komentuje zachowan moderatorow na forum. Coz - jak widac
nadal tego nie robie. jedynie pytam sie o opinie innych...


No to moją już znasz ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2007 o 14:45, Piotrek K. napisał:

Sluchajcie, jak to jest z bezsensownym dopisywaniem sie do starych watkow przez doswiadczonych
uzytkownikow? Gdyz juz nie pamietam. Bo np -->> http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=6479&u=105
(ostatni post) Czy to juz spam czy tylko drobne przewinienie? A moze normalna praktyka?

Nie może to być spam, ani drobne przewinienie, bo nie istnieje żadna oficjalna granica po której jakiś temat umiera "śmiercią naturalną", ludzie po prostu nie dopisują się do niego, bo wierzą, że i tak nikt im nie odpowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2007 o 14:58, Fumiko napisał:

> "kto gra Johnnego Sparrowa"

Jacka Sparrowa. Kapitana Jacka Sparrowa... Ot, sam pokazałeś ile quiz
był wart...


To jest ten drugi quiz, nie mój ;P Rzeczywiście się przejęzyczyłem, wyszło mi skrzyżowanie Johnnego Deppa z Jackiem Sparrowem:)

Dnia 17.05.2007 o 14:58, Fumiko napisał:

A w kwestii wyjaśnień - próbowałeś już tego: www.gram.pl/moderator ???


Dzięki, właśnie szukałem tego formularza, bo chciałem zgłosic, ale nie mogłem znaleźc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2007 o 15:12, Blackbeard napisał:

Dzięki, właśnie szukałem tego formularza, bo chciałem zgłosic, ale nie mogłem znaleźc.


Bo przypięte posty się czyta a nie przewija...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się