Vilmar

MODERATORZY: jacy są naprawdę?

28026 postów w tym temacie

Dnia 05.06.2007 o 11:22, Pablo09 napisał:

Dlaczego Walgierz uwziął się na: mnie i Koxmana?

"Uwziął", bo dał Ci [słusznego] degrada? Jakbyś nie zauważył, to Moderatorzy są od tego :/
Lepiej przeczytaj jeszcze raz regulamin :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2007 o 11:22, Pablo09 napisał:

Dlaczego Walgierz uwziął się na: mnie i Koxmana?


Walgierz jest najokrutniejszym człowiekiem na tej pięknej planecie, a i chodzą plotki że może byc belzebubem we własnej osobie. Czerwoni to jego poplecznicy, a użytkownicy to nic więcej jak marny proch, który zamiata pod dywan. Walgierza boi się CDP, bracia Kaczyńscy, a nawet moja babcia. Rybki w akwarium na jego widok udają niezywe, tak więc uwazaj i cokolwiek byś chciał zrobic nie wchodź mu w drogę! Albowiem jego gniew będzie straszny... xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.06.2007 o 20:32, Bumber napisał:

Możesz się więc zabawić w donosiciela i wypełnić formularzyk, podając odpowiedni link. Jeśli
dobrze przedstawiłeś swoje racje, doczekasz się odpowiedniej interwencji lub odpowiedzi. :)

Wiesz donoszenie pozostawie z szkole ;) Nie będę podawał odpowiedniego linku bo nie jestem taki, ale uważam że skoro moderator może a nawet powinien karać za pseudomoderatorkę to muszą znaleść się osoby kórych nie dosięgnie ''''ręka sprawiedliwości'''' pytam dlaczego? Rozumię można coś przeoczyć (zmęczenie,brak wolnego czasu) ale przejżeć zakmnięte ostatnio wątki można by było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


A zemsta słodka... ;-) Co oznacza trochę poczekać? Ja uważam że jak ktoś czeka ponad 2 tygodnie i nie ma reakci odpowiedzi może się poczuć urażony,zlekceważony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fakcik,walgierz to moderatorskie zło wcielone,eliminujące wszelkie objawy forumowego niepokoju,plotkarstwa,spamu i dubli.A w donosiciela to zabawiają się osoby piszące w formularzach o złamaniu reguł,choć w sumie to taki ciekawy obowiązek.

PS Nie zrozumcie mnie źle,please...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2007 o 14:08, boduczek napisał:

Wiesz donoszenie pozostawie z szkole ;) Nie będę podawał odpowiedniego linku bo nie jestem
taki, ale uważam że skoro moderator może a nawet powinien karać za pseudomoderatorkę to muszą
znaleść się osoby kórych nie dosięgnie ''''ręka sprawiedliwości'''' pytam dlaczego? Rozumię
można coś przeoczyć (zmęczenie,brak wolnego czasu) ale przejżeć zakmnięte ostatnio wątki można
by było.

Podam mały przykład: czy policja chodzi po ulicach i wypatruje, aż ktoś popełni przestępstwo na oczach funkcjonariuszy, czy czeka w komisariacie na zgłoszenie kradzieży/oszustwa/ napadu? Jasne, są patrole na ulicach, jednak najczęściej zgłasza się naruszenie prawa, a nie czeka, aż policja sama je zauważy. Tak samo działają i moderatorzy - bez sygnału o wykroczeniu nie zainterweniują, bo przecież nie są w stanie na bieżąco obserwować wszystkie wątki. Najlepiej jest więc poinformować ich formularzem, bo do tego został on stworzony. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2007 o 16:23, Ari Zmc napisał:

> SKARŻYPYTA OBERWAŁ Z KOPYTA!!
Słyszałem że masz 16 lat a zachowujesz sie jak 6 latek, trzeba alarmować do moderatorów jeśli
ktoś łamie regulamin adres do regulaminu:


Wiek nie znaczy o inteligencji, a po za tym mógł kłamać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2007 o 16:25, Saruman17 napisał:

***********[m]


Człowieku, błagam cię- uspokój się! Takie zachowanie nie przyniesie ci korzyści- wręcz przeciwnie. Pisanie wielkimi literami i wulgaryzmów doprowadzą cię tylko do BABA (zablokowania konta). Mówię ci to szczerze- OPAMIĘTAJ SIĘ!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się