Vilmar

MODERATORZY: jacy są naprawdę?

28026 postów w tym temacie

Dnia 31.05.2007 o 14:16, Word up napisał:

Korzystając z okazji... bez obrazy ale ile jeszcze będzie trwała żałoba po odejściu TYHE?


Znając cdp ze dwa lata ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2007 o 14:16, Word up napisał:

Korzystając z okazji... bez obrazy ale ile jeszcze będzie trwała żałoba po odejściu TYHE?

Bueheh aż powróci na stanowisko moderatora xD
greg_f---> Rzeczywiście fajne, tyle ze ja troche przesadziłem ^^ Może wymyślimy własne stopnie ? :PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh widzę, że rozmawiacie o mnie za moimi plecami :D
Takie małe WT - taka mała zabawa (a dlaczego nie ? )
Fajnie, bo nie ma nic jeszcze w regulaminie więc mogę być także pracownikiem CDP <śmiech szaleńca>
Aktualnie jestem "Obywatel - Robotnik - Przodownik Brygady Delegatów Przewodniczących Sekretarzy" :D
-
Coś mi się zdaję, że ten formularz nie jest nikomu potrzebny. Ile można czekać na odpowiedź ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ten formularz dziala wybiorczo - jesli tema jest wygodny to moderator odpowiada, jesli nie jest to nie odpowiada i liczy ze uzytkownik znudzi sie i przestanie wysylac zapytania - to najlepsza metoda na uzytkownika - ignorowanie jego zapytan :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2007 o 15:14, Super gość napisał:

Coś mi się zdaję, że ten formularz nie jest nikomu potrzebny. Ile można czekać na odpowiedź?


Po pierwsze zauważyłem, że czasem (nie zawsze) formularz idzie chyba na piechotę, bo dociera ze sporym poślizgiem.
Po drugie jeśli zapytanie kierujesz bezpośrednio do jakiegoś moderatora, lub sprawa dotyczy sytuacji związanej z decyzją konkretnego moderatora, to żaden inny nie będzie udzielał na nie odpowiedzi. Po prostu nic mu do tego.
Po trzecie - jeśli jest to prośba o podpięcie/reakcję na określony problem, to każdy z moderatorów formularz czyta, a następnie podejmuje, lub nie (jeśli nie uzna tego za stosowne) działania.
Sam musisz stwierdzić do której kategorii należał Twój formularz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż, zostałem zdegradowany przez budo... Nauczyłem się już być obojętny na statusy. Wisi mi to... Tylko że nie wisi mi to że 2 z 3 (1 częściowo - ale tylko dlatego że źle sformułowane) stawianych mi zarzutów . No ale cóż jak jest w regulaminie to widocznie ja muszę się mylić a wielki budo i CDP zawsze mieć rację według regulaminu - może obrażać innych użytkowników za ich poglądy, albo za to że się z nimi nie zgadzają. Mogą wszystko - tylko ciekawe co na to policja - jak kiedyś przesadzą może być niemiło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Jeśli masz jakiś konkretny zarzut to wal, ale posty po raz enty "Budo jest zły, cdp jest złe" nic chyba nie dadzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jak pustelnik88 za żartobliwe nakłanianie do kradzieży dostał bana xP Brygadziste szybko nadrobisz, półtora miesiąca i wrócisz na swoje "miejsce" :P
Ale nie kumam o co Ci chodzi z tą policją :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2007 o 08:22, Skrytobójca napisał:

Mogą wszystko - tylko ciekawe co na to policja - jak kiedyś przesadzą może być niemiło

Yyyy - ale jak? Z czym chcesz iść na policję? Chyba nie z tym, że Ci daną (Twoim zdaniem niesłusznego) degrada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2007 o 08:35, Budo napisał:

/.../

Jeśli masz jakiś konkretny zarzut to wal, ale posty po raz enty "Budo jest zły, cdp jest złe"
nic chyba nie dadzą.

Do ciebie nic nie mam tylko mam zarzuty do regulaminu, jako tego że cdp i jego moderatorzy mogą robić wszystko - a guzik, nieprawda, nie mogą np. namawiać do nienawiści na tle rasowym
Budo - Trochę zbyt ostry jak na moderatora, ale i tak lepszy jest niż miałbym to być ja
CDP i niektórzy moderatorzy - Nieraz nachalne popieranie fanbojów(napiszę że CDP jest super bez uzasadnienia tego - obejdzie się bez echa ...Napiszę że cenega jest cool bez uzasadnienia - Ostrzeżenie )

>Pamiętam jak pustelnik88 za żartobliwe nakłanianie do kradzieży dostał bana xP Brygadziste szybko nadrobisz, >półtora miesiąca i wrócisz na swoje "miejsce" :P
EE brygadzista to i będzie szybciej, tylko będę się sobie źle kojarzył bo przodownicy do głównie fanboje CDP co niby mają trochę do powiedzenia ( i mają ale nie za bardzo)

>Yyyy - ale jak? Z czym chcesz iść na policję? Chyba nie z tym, że Ci daną (Twoim zdaniem niesłusznego) >degrada?
Nie no, tu by mnie nie wyśmieli ale nawet wygonili z komisariatu w tym przypadku
Tyle że taka postawa jak jest w regulaminie sprzyja nadużyciom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2007 o 11:08, Skrytobójca napisał:

nie mogą np. namawiać do nienawiści na tle rasowym


A namawiali gdzieś do tego? Dobrze się czujesz? 0_o

>przodownicy do głównie

Dnia 01.06.2007 o 11:08, Skrytobójca napisał:

fanboje CDP co niby mają trochę do powiedzenia ( i mają ale nie za bardzo)


WTF? To po co tu siedzisz, skoro dookola same fanboje?

Dnia 01.06.2007 o 11:08, Skrytobójca napisał:

Nie no, tu by mnie nie wyśmieli ale nawet wygonili z komisariatu w tym przypadku
Tyle że taka postawa jak jest w regulaminie sprzyja nadużyciom


Czekaj, niech zgadnę. I to ciebie to nadużycie dotknęło, tak? A możesz powiedzieć dlaczego? Bo ja w twoim degradzie niczego niezgodnego z regulaminem nie widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2007 o 11:52, hito_kun napisał:

> nie mogą np. namawiać do nienawiści na tle rasowym

A namawiali gdzieś do tego? Dobrze się czujesz? 0_o

Co cię obchodzi jak ja się czuję, mówię tylko że bzdurą jest wpis

[*]W serwisie gram.pl podstawową władzę stanowią Moderatorzy i Pracownicy CD Projekt. Mogą usunąć dowolną wypowiedź oraz zablokować możliwość dodawania kolejnych bez podania przyczyny - takie mają prawo!
Czyli jak napiszę że jestem czarny ( i byłbym) a oni mnie by za to zbanowali (np. jakby było ewidentnie widać ) , to nie musieli by się tłumaczyć? Bzdura, tłumaczyli by się już nie na forum...

Dnia 01.06.2007 o 11:52, hito_kun napisał:

>przodownicy do głównie
> fanboje CDP co niby mają trochę do powiedzenia ( i mają ale nie za bardzo)

WTF? To po co tu siedzisz, skoro dookola same fanboje?

Bo są jescze normalni ludzie ?

Dnia 01.06.2007 o 11:52, hito_kun napisał:

> Nie no, tu by mnie nie wyśmieli ale nawet wygonili z komisariatu w tym przypadku
> Tyle że taka postawa jak jest w regulaminie sprzyja nadużyciom

Czekaj, niech zgadnę. I to ciebie to nadużycie dotknęło, tak? A możesz powiedzieć dlaczego?
Bo ja w twoim degradzie niczego niezgodnego z regulaminem nie widzę.

Czy mówiłem że niezgodny jest mój degrad z regulaminem ? Czy naprawdę na każde następne zagadnienie muszę poświęcać osobny post żeby osoby się nie doczepiały ( a i tak się doczepią) ?
Mam pretensje do tego co stworzył regulamin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

taki jest zapis tego regulaminu - i jesli przebywasz na tym forum musisz sie do niego stosowac - to czy jest on sprawiedliwy czy nie jest kwestia dyskusyjna, jak rowniez stosowanie go przez modow - jedni sa bardziej ''brutalni'' a inni mniej - taki ich urok

mody nie musza sie tlumaczyc (teoretycznie maja obowiazek udzielic CI wyczerpujacej odpowiedzi lecz jak juz to wykazalem kilka stron dalej robia to stosujac sie do zazad zwyklej logiki a z logika nie wygrasz:) )a jedynym skutecznym sposobem dochodzenia swoich praw jest list do cdp - pamietaj jednak ze jesli sie zdecydujesz na taki krok to musisz powolac wszystkie okolicznosci swiadczace o tym ze degrad byl przyznany Ci nieslusznie gdyz sprawa jest zamykana po pierwszym liscie (taka prekluzja ;) )

jacy sa na prawde moderatorzy? - odpowiedz brzmi - nieprzewidywalni :P
mozesz sie pocieszyc ze wsrod nich nie ma koboiet gdyz te bywaja jeszcze bardziej nieprzywidywalne (czasami) a nieprzewidywalnosci kobiety + nieprzewidowalnosc moda daje nieprzewidywalnosc do kwadratu :P
sa sa sa sa sa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2007 o 13:40, Skrytobójca napisał:

> > /.../> Mam pretensje do tego co stworzył regulamin

Byłoby znacznie lepiej gdybyś miał więcej pretensji do siebie a mniej do innych.
To jest forum CDP na którym my wszyscy i Ty też, możemy sie wypowiadać. Możemy się wypowiadać, ale w granicach zakreślonych przez właściciela, czyli CDP. Te granice są określone regulaminem, którego interpretacja należy do moderatorów. Możesz mieć własne zdanie, nikt Ci tego nie zabrania, ale dopóki wypowiadasz się na forum CDP, stosuj się do regulaminu CDP, jaki by on nie był.
Wiadomo, że moderatorzy to też tylko ludzie i trafiają Im się też błędy - możesz się odwołać od błędnej decyzji moderatora. Ale tak w 90% (albo i więcej) przypadków to nie moderator popełnia bład, to użytkownik wykracza poza ramy zakreślone regulaminem i nie przyjmuje tego do wiadomości. Bo użytkownik ma inną wizję interpretacji.
A wynajmij serwer, załóż na nim własne forum, napisz na nim regulamin i banuj każdego, który Ci się nie spodoba. Na Twoim forum będziesz mógł. A na tym forum to po prostu się przystosuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2007 o 13:47, morthi napisał:

mozesz sie pocieszyc ze wsrod nich nie ma koboiet
sa sa sa sa sa ;)

Zawsze wystarczy przewidywać najgorsze, wtedy co najwyżej będziesz pozytywnie zaskoczony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kobiet nie da sie przewidziec a tym badziej zrozumiec - im wiecej sie o was wie tym bardziej absurdalne wioski sie wyciaga... kobiety maja zupelnie inne myslenie niz mezczyzni (inne nie znaczy gorsze - po prostu inne) 9ok moze byc mezczyzni maja zupelnie inne myslenie od kobiet ;) )

polaczenie kobieta moderator + punkt pierwszy regulaminu = mieszanka wybuchowa (stosujecie intuicje i nawet sie to sprawdza)

polaczenie mezczyzna moderator + punkt pierwszy regulaminu = absurdy (wynikaja z tzw logicznego myslenia mezczyzn ktore niby ma zastepowac intuicje lecz w 9 przypadkach na 10 sa to bledne wnioski :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Twoje logiczne - bo męskie - myślenie, doprowadziło właśnie do tego, że wychodząc od
"mozesz sie pocieszyc ze wsrod nich nie ma koboiet" /pisownia oryginalna/
doszedłes do
" [wy, kobiety-moderatorzy,] stosujecie intuicje i nawet sie to sprawdza"
w kontraście do
"polaczenie mezczyzna moderator [...] = absurdy".

Ja tam bym się raczej nie pocieszała, że zamiast skutecznej intuicji kobiet mam absurdy mężczyzn, ale co kto lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2007 o 15:08, TYHE napisał:

/.../> Ja tam bym się raczej nie pocieszała, że zamiast skutecznej intuicji kobiet mam absurdy mężczyzn,
ale co kto lubi.

Moc Ci osłabła, bo masz gramsajta przy postach. I masz kota! Nawet setki kotów! Zmutowanych! Na szczęście, ja mam psa. Już on pogoni Ci kota!
(osoby postronne, które nie wiedzą o co biega, niech się nie wtrącają) ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2007 o 15:14, KrzysztofMarek napisał:

Moc Ci osłabła, bo masz gramsajta przy postach. I masz kota! Nawet setki kotów! Zmutowanych!
Na szczęście, ja mam psa. Już on pogoni Ci kota!
(osoby postronne, które nie wiedzą o co biega, niech się nie wtrącają) ;-D


Ja się nie wtrącam, ale oczopląs pozostanie mi jeszcze na długo ... ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się