Vilmar

MODERATORZY: jacy są naprawdę?

28026 postów w tym temacie

Dnia 19.08.2007 o 16:51, nekromanta7 napisał:

a da sie odkupic jakos grzechy?


Zalezy za co byl BAN. Jesli za piractwo, to niestety nie ma mozliwosci powrotu na lono gram.pl, chyba ze pracownicy CD Projekt zrobia dla jakiejs osoby nadzwyczajny wyjatek. Ale to chyba zrozumiale, ze CD Projekt wydawca gier komputerowych nie chce miec na swoim forum piratow. A jesli BAN byl za inne rzeczy to jesli ktos do nas napisze maila z prosba o odbanowanie, oraz obieca poprawe to my zazwyczaj odpowiadamy pozytywnie na takie prosby. No chyba, ze ktos zostal zabanowany, pozniej dostal kolejna szanse, ale niestety znowu zaczyna rozrabiac to dostaje wtedy BANa na stale. Kazdy przypadek rozpatrywany jest indywidualnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2007 o 16:51, nekromanta7 napisał:


a da sie odkupic jakos grzechy?

a nie słyszałeś że polska to kraj przekrętów i korupcji :]
nieraz zdarzają sie bany tymczasowe, ale raczej żadko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie do moderatorów jeśli ktoś założy dubla a my go skierujemy do głównego tematu odpowiednim linkiem oczywiście to czy mamy wysyłać formularz do was byście go zamknęli czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2007 o 21:31, Adamido napisał:

Nie,dla twojej wiadomości zrozumiałem co piszesz,jednak chciałem dorzucić swoje 3 grosze.I
nie wiem po co się tak rozpisujesz.Może najpierw zapytaj kogoś czy zrozumiał.Przy okazji nabijesz
posta;)

Cóż, nie będę już w to wnikał. Ale niech Ci będzie ;) Jednak nie rozumiem po co dorzucasz te 3 grosze, jeszcze jakby to było 3 zł to bym zrozumiał,a tak... :P Po co się rozpisuje? Mogłbym tutaj sporo napisać, ale żeby już nie spamić to zapytam po co Ty piszesz posty? ;] Ja nie chce nabić posta jak niektórzy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2007 o 19:25, boduczek napisał:

Cóż, nie będę już w to wnikał. Ale niech Ci będzie ;) Jednak nie rozumiem po co dorzucasz te
3 grosze, jeszcze jakby to było 3 zł to bym zrozumiał,a tak... :P Po co się rozpisuje? Mogłbym
tutaj sporo napisać, ale żeby już nie spamić to zapytam po co Ty piszesz posty? ;] Ja nie chce
nabić posta jak niektórzy ;-)


Uh,wcześniej odpowiedzieć się nie dało?
Hmh.Po co ja posty piszę.Wiem!Żeby posty pisać :>
I ja przynajmniej nie ukrywam że spamuje :>
EOT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2007 o 19:18, wdowiakm napisał:

mamy wysyłać formularz do was byście go zamknęli czy jak?


Jesli Twoim zdaniem jakis temat nadaje sie do zamkniecia, bo jest na przyklad dublem innego watku to zawsze w takim przypadku warto wyslac formularz, najlepiej z linkiem do tego tematu. Wtedy ktorys z moderatorow przyjdzie i w razie potrzeby zamknie zbedny temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Masz rację, niektóre osoby przywiązują zbyt dużą uwagę do statusów i będąc np. Delegatem uważają się lepsi od innych będących trochę niżej. Widocznie są osoby które za bardzo przezywają to co dzieje się poza prawdziwym życiem, choć często się słyszy np o grach ,iż to jest ''''prawdziwe życie kogoś tam'''' czesto niestety jest to złudzenie na które nabiera się pewna część społeczeństwa, ale tu można by jeszcze dużo pisać. Prawda jest taka ,że każdy ma prawo się wypowiedzieć gdzie tylko zechce, byle stosować się do ogólnie przyjętych zasad i norm.

Adamido
Nie dało bo się wyjechało ;] Wiesz trochę to dziwna odpowiedź, to jak by zapytać się kogoś po co je, a on odpowie żeby jeść.Nie można pisać, żeby pisać, musi się za tym kryć coś innego, np. by sie czegoś dowiedzieć, komuś pomóc ;) Znowu wkraczasz w sferę owego pojęcia, czy już wiesz co można tak nazwać? ;] Ja również nie ukrywam ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2007 o 16:08, boduczek napisał:

Adamido
Nie dało bo się wyjechało ;] Wiesz trochę to dziwna odpowiedź, to jak by zapytać się kogoś
po co je, a on odpowie żeby jeść.Nie można pisać, żeby pisać, musi się za tym kryć coś innego,

A jednak ;] Niektórzy lubią oglądać telewizję,bo lubią ją oglądać.Po prostu :D Nic więcej :P

Dnia 20.08.2007 o 16:08, boduczek napisał:

np. by sie czegoś dowiedzieć, komuś pomóc ;) Znowu wkraczasz w sferę owego pojęcia, czy już
wiesz co można tak nazwać? ;] Ja również nie ukrywam ;>

No to chociaż dobrze że się rozumiemy ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.08.2007 o 16:11, Adamido napisał:

A jednak ;] Niektórzy lubią oglądać telewizję,bo lubią ją oglądać.Po prostu :D Nic więcej :P

Ciekawa teoria... Ja bym powiedział ,że lubię oglądać telewizję bo lecą w niej fajn filmy, bo się nudzę, ale nie bo lubię ją oglądać. Po prostu Ty się mylisz i próbujesz mi wmówić fałszywe tezy xD Nic więcej :P

Dnia 20.08.2007 o 16:11, Adamido napisał:

No to chociaż dobrze że się rozumiemy ;>

Rozumiemy? Cóż, nie chwal dnia przed zachodem słońca ;] Oczywiście ja rozumiem Twój spam, Ty mojego już nie i odwrotnie i tak można to ciągnąć w nieskończoność ale po co? :) I tak na marginesie, jak to ktoś mądry powiedział ''''Spam is power''''... :)
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.08.2007 o 17:21, boduczek napisał:

Ciekawa teoria... Ja bym powiedział ,że lubię oglądać telewizję bo lecą w niej fajn filmy,
bo się nudzę, ale nie bo lubię ją oglądać. Po prostu Ty się mylisz i próbujesz mi wmówić fałszywe
tezy xD Nic więcej :P

Nie.Kurde blade,piszę bo lubie pisać,nie po to żeby coś napisać :D Nosz tłumaczę ale jakoś ty zrozumieć nie możesz :>

Dnia 20.08.2007 o 17:21, boduczek napisał:

Rozumiemy? Cóż, nie chwal dnia przed zachodem słońca ;] Oczywiście ja rozumiem Twój spam, Ty
mojego już nie i odwrotnie i tak można to ciągnąć w nieskończoność ale po co? :) I tak na marginesie,
jak to ktoś mądry powiedział ''''Spam is power''''... :)
Pozdrawiam

Ale ja twój też rozumiem :>
EOT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, czy po wprowadzeniu mejli do moderatorów xxx@moderator.gram.pl formularze są nadal rozpatrywane, czy tylko czytacie mejle? Tak na przyszłość pytam :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2007 o 16:42, milten6 napisał:

Mam pytanie, czy po wprowadzeniu mejli do moderatorów xxx@moderator.gram.pl formularze są nadal
rozpatrywane, czy tylko czytacie mejle? Tak na przyszłość pytam :).


Jedno i drugie- formularze ida na naszą wspólną skrzynkę, natomiast gdy ktoś ma osobiście sprawę do konkretnego moda to może napisać maila na skrzynkę imienną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiele osób mówi że pewien osobnik Vilmar to MATERIALISTA (<<bez obrazy oczywiście bo bany poleca) ale np. słyszałem że ten osobnik swojej siostrze na urodziny kupił mp3 za jej pieniądze to prawda?

Oczywiście możesz napisać,że nie bo nie chcesz se przyznać ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2007 o 19:23, Like ShadOw napisał:

Wiele osób mówi że pewien osobnik Vilmar to MATERIALISTA (<<bez obrazy oczywiście bo
bany poleca) ale np. słyszałem że ten osobnik swojej siostrze na urodziny kupił mp3 za jej
pieniądze to prawda?

Oczywiście możesz napisać,że nie bo nie chcesz se przyznać ;p


Myślę, że to pytanie powinieneś zadać Vilmarowi, który jednak moderatorem nie jest, a co za tym idzie pytanie jest nie na temat.
Proponuję zapytać na ircu, gdzie Vila najłatwiej złapać.

PS, Avatar usunąłem, jako, że nie jest to miejsce na reklamę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2007 o 19:30, Like ShadOw napisał:

Wtf?! to nie jest reklama !


Według mnie jest.
"Pamiętaj, że masz prawo do wyjaśnień w tym przypadku, a Moderator ma obowiązek udzielić Ci konkretnej, zrozumiałej i wyczerpującej odpowiedzi. Prośbę o wyjaśnienie Twoich wątpliwości prosimy kierować poprzez ten formularz: http://www.gram.pl/moderator" To z regulaminu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W najgorszym przypadku ktos moglby pomyslec, ze zlamano ustawe o wychowaniu w trzezwosci. ;-) Ale ja nic nie mowie, mam dzis wolny wieczor (czyt. osiem odcinkow serialu Z Archiwum X do obejrzenia na DVD :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie wiedziałem gdzie spytać.
czy mogę na gramsajcie zamieścić recenzje gry(recenzja pochodzi z gry-oneline) i bym napisał skąd jest źródło.
mogę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się