Vilmar

MODERATORZY: jacy są naprawdę?

28026 postów w tym temacie

Dnia 31.08.2007 o 20:41, NFSU2.00 napisał:

Nie dawno w tym temacie zamieszczono pare linków do tematów "bardzo unikalnych" właśnie chce
do tego nawiąza i poda ten oto temat:

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=27321&u=1


Haha naprawdę unikalny temat ten kto go wymyślił chyba był pod lekkim nadużyciu czegoś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 20:53, Mixon1988 napisał:

Chyba jakaś inwazja spamerów na forum :/


Fakt nie zaprzeczalny. Współczuje autorom takich tematów że są tacy no jakby to powiedzieć "zbyt pewni siebie" i tworzą tematy które bardziej przypominają żarty niż tematy do dyskusji, pewnie i tak większość z nich nie czyta regulaminu no i się tworzą takie unikaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 21:00, NFSU2.00 napisał:

> Chyba jakaś inwazja spamerów na forum :/

Fakt nie zaprzeczalny. Współczuje autorom takich tematów że są tacy no jakby to powiedzieć
"zbyt pewni siebie" i tworzą tematy które bardziej przypominają żarty niż tematy do dyskusji,
pewnie i tak większość z nich nie czyta regulaminu no i się tworzą takie unikaty.


Bo sobie jaja robia i mają to forum i wszystkich gdzieś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co jak co ale tych unikatów troche za dużo sie robi, a wiadomo co za dużo to nie zdrowo. Ciekawe ile takich unikatów jeszcze powstanie, toś to choroba jakaś. nic tylko płakać i śmiać się zarazem, bynajmniej mordki nie muszą sie martwi brakiem zadań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sądze, że Ci zbanowani powrócą i będa się odgrażac, i siac zamęt :/ Na takich lekarstwem jest jedynie ban. A ja sądze, że należałoby zmienić treść ich spamerskich postów, na ich niekorzyść, typu "Jestem tylko forumowym trollem".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie podawajcie prosze w tym watku linkow do tematow, ktore zostana zamkniete i wiadomo, ze sie nimi zajmiemy. W przypietym poscie macie link do formularza kontaktowego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja chciałem pogratulować Walgierzowi. Więcej takich decyzji :) Może to nauczy co poniektórych rozumu. Chociaż i tak z tym może być ciężko, ale cóż. Zawsze coś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widząc co ostatnio się dzieje na forum na pewno za niedługo możemy się spodziewa kolejnego naboru modków gdyż coraz większa ilość użytkowników tego forum wiąże się nie rozłącznie z większą ilością spamu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 21:49, Wojman napisał:

Nie podawajcie prosze w tym watku linkow do tematow, ktore zostana zamkniete i wiadomo, ze
sie nimi zajmiemy. W przypietym poscie macie link do formularza kontaktowego...


Ciągłe powtarzanie tego samego (upominanie o niezamieszczanie tu linków do tematów) nie skutkuje (jak widać tu i w innych zakątkach forum)... byłbym za tym by podwiesić w tym wątku posta na wzór tego z kwasów... i tych co nie słuchają odpowiednio nagradzać...

Nie żebym miał jakieś zastrzeżenia do do pracy moderatorstwa, tak tylko podpowiadam co można by zrobić, czyli rzucam słowa na wiatr :P


Pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, tak się zastanawiam, ale coś ostatnio jest nie tak z forum. Co chwila pojawiają się jakieś Kocyki Elmo, czy Zuwie Ninja i robią z forum bur.... Duży bałagan ;) Powiększa się także ilość spamu. O co w tym chodzi, czy na wakacje słoneczko za mocno przygrzało (chociaż to trochę dziwne w te nasze "upały" ^^), albo z nudów się wymyśla takie, powiem bez ogródki, debilizmy, a może jakaś grupka 2-klasistów zmówiła się, że jak zrobi na forum, które ma nawet swoje czasopismo, ostry bałagan, to na pewno usłyszą o sobie w jakimś artykule i będą mieli "zajawkę". Musi być jakaś przyczyna, że dzieje się to tak często w tak krótkich odstępach czasowych... Sezon na spam?! O co chodzi? A i jeszcze gratulacje dla modków, że sobie z tym radzą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze niedawno bodaj Budo mówił, że jakiś spokój jest... i dodawaliśmy, że pewnie na wakacje powyjeżdżali spamerzy... jak widać powracali. Ja rozumiem jak ktoś założy temat - dubel bo szukajka nie znalazła albo wpisał złe słowo. Ale jak ktoś zakłada tak durne tematy jak te podesłane to aż siąść i płakać. Nie wiem jak Moderatorzy sobie z tym wszystkim radzą... szacunek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 21:49, Wojman napisał:

Nie podawajcie prosze w tym watku linkow do tematow, ktore zostana zamkniete i wiadomo, ze
sie nimi zajmiemy. W przypietym poscie macie link do formularza kontaktowego...

Myslę że tu chodzi raczej o komentowanie pracy moderatora: "Ale spamują o Jezu zaraz sie posybią bano degrady buuu, pójdzie tam moderator ostre baty im spuści o boże, już im współczuje, co za jelenie" itp.
Jakos nie mogę uwierzyć że naprawdę nie zakumałeś tego koko-dżambo;)

Mam pytanie: Może to pytanie bardziej do "kwasów..." ale jakie było według was najbardziej spektakularne zamknięcie tematu/degrad???

mała16
Spokój jest naprawdę... Ne wiesz co tu się kiedyś działo. Predato X, Zgłębiczart... to były obfite w degrady czasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2007 o 22:49, OloMax napisał:

Mam pytanie: Może to pytanie bardziej do "kwasów..." ale jakie było według was najbardziej
spektakularne zamknięcie tematu/degrad???

Jeśli można... miesiąc temu Budo zbanował dwóch Userów (jak najbardziej zasłużenie) w Kąciku Zdegradowanych. Jeden wcześniej dostał bodaj -2 po statusie zanim ban, ale rzucał się jak nie wiadomo kto. Ban był prawdopodobnie tymczasowy, ale nie widziałam tego Usera od tamtego czasu na forum... i to było w ciągu... ja wiem? Godziny?

Dnia 01.09.2007 o 22:49, OloMax napisał:

Spokój jest naprawdę... Ne wiesz co tu się kiedyś działo. Predato X, Zgłębiczart... to były
obfite w degrady czasy

Zgłębiczarta kojarzę ^^ pamiętam go jeszcze. Predatora też, ale mniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.09.2007 o 22:52, mała16 napisał:

Zgłębiczarta kojarzę ^^ pamiętam go jeszcze. Predatora też, ale mniej :)


Jestem na forum dopiero od lutego tego roku, ale jeśli kojarzę, to byłe 2 te same osoby, a ich aktywność przypadła właśnie na początek mojego obcowania z forum :)

A co do moderatorów, to są naprawdę w porządku :)

Walgierz - dzięki za zgodę. Mam nadzieję, że wszystko się uda. Teraz tylko czekać do poniedziałku, czas załadować resztę zdjęć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2007 o 22:52, mała16 napisał:

> Spokój jest naprawdę... Ne wiesz co tu się kiedyś działo. Predato X, Zgłębiczart... to
były
> obfite w degrady czasy
Zgłębiczarta kojarzę ^^ pamiętam go jeszcze. Predatora też, ale mniej :)

Hehe jeśli pamiętasz Zgłębiczart to predatora tez pamiętasz, bo Zgłębiczart=Predator tzn. Byli tą samą osobą.
Co do kącika ludzi którzy zgubili właściwą drogę życuia: Możesz dać link???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się